Rád bych představil MG TF 80“ Anniversary limited edition

Odpovědět
vwilson
Příspěvky: 36
Registrován: pon čer 20, 2016 19:44
Bydliště: Svojkov Česká Lípa

Rád bych představil MG TF 80“ Anniversary limited edition

Příspěvek od vwilson » sob črc 16, 2016 21:43

IMG_20160701_194922_HDR.jpg
Dovoluji si, se představit. Hlásím se zde pod nickem „vwilson“ je mi 61 let. Jsem krátce majitelem auta, které mně uchvátilo asi tak jako většinu z vás. Bylo dovezeno od Hamburku 1.7.2016 s údajně vyměněným těsněním pod hlavou. Dovoz zařídila firma kterou zatím nechci uvádět. Vše proběhlo v pořádku a podle domluvy. Autí je vzhledově nádherné, r.v. 2004 na tachometru 104tis. Km, výr.č. 905 / 1600ks, bez zjevné koroze, v perfektním laku british racing green, s nepoškozenou krémovou střechou a zachovalým krémovým interierem. Avšak po první prohlídce a prozkoumání vozu už u mě doma jsem pojal podezření na vodu v oleji. Po konzultacích se členy fóra – paci, KDB, Mareda, a ATC p.Krčmář (kterým tímto děkuji za dnes již málo vídanou ochotu a pochopení), jsem se nakonec rozhodl pro opravu u místního „neautorizovaného“ servismana. S tímto motorem má již zkušenosti z jiného auta. Ochota a chuť se do toho pustit mně pomohla v rozhodnutí. Nemusel jsem ho přemlouvat. :-D
V servisu autí vidělo první vercajk ve čt. 14.7.16 a večer jsem dostal první informace. Těsnění opravdu někdo v německu měnil, opomněl však opravit od výfuku propálenou vodní hadici a asi nefunkční větrák. Vypadá to, že auto bylo opět uvařeno. Dnes je sobota a já jsem se rozhodl zkrátit si čekání na opravu vypsáním se lidem kteří jistě vědí jak mi je. Když oprava dobře dopadne, tak mně ještě čeká technická a přihlášení. Pak se snad konečně svezu. drive: Pokud se to vše stihne, rád bych se zúčastnil setkání u Křivoklátu 6.8.16
Ještě bych rád uvedl, že nejsem a již asi nebudu žádný závodník. Meggi mám jen pro ten úžasný pocit z motoru za prdelí a nebem nad hlavou. Jezdím denně cca 300km autem, které vám hlídá snad i teplotu kávy v držáku a je to už nuda.
Držte mi prosím palce na volantu ať se oprava podaří. Děkuji wilson.

Uživatelský avatar
Trunda
Site Admin
Příspěvky: 17933
Registrován: pon lis 12, 2007 9:33
Bydliště: Morava

Re: Rád bych představil MG TF 80“ Anniversary limited editio

Příspěvek od Trunda » sob črc 16, 2016 22:07

Vítej ;-)
Gratuluji ke krasavečkovi a k tomu, že jsi včas natrefil na ochotné kolegy :-) Určitě vše dopadne dobře a budeš pak užívat řidičské slasti.
Jak říkáš, v dnešní době začíná být větším zážitkem se projet v autě bez elektronických serepetiček a mechanickou klapkou ať je to cokoli, jak sednout do moderního supersportu. Tudle jsem na okruhu svezl kolegu z práce, co má BMW Z4 a on byl bledý z toho, jak zažil násobně větší zážitek ve staré plečce :-D
Takže jednoznačně jsi udělal správně, že jsi si jako Řidič pořídil takové autko mir:
... I love K-SERIES ;-) ... 4 ... 6 cylinders.... it doesn't matter ;-)

Kupéčko - Rover 216 Coupe -> 218VVC, 1997 - Článek | Labuťka - Rover 416si Tourer, 1998 - Profil | MG ZT-T 190, 2002 - Článek | MG ZR 160, 2002 - Článek | Chrysler Pacifica 3.6l V6, 2017
Obrázek

cvrko
Příspěvky: 1677
Registrován: sob led 01, 2011 21:17
Bydliště: Havířov

Re: Rád bych představil MG TF 80“ Anniversary limited editio

Příspěvek od cvrko » ned črc 17, 2016 0:33

Vítej mezi námi,moc pěkný kus a už se těšíme až Tě poznáme na nějakém srazu.Mimoto,kolega Se_ky také pochází od České Lípy. mir:
Obrázek Obrázek
Rover 75 CDTi r.v. 2005

Prezident Jarda26
Příspěvky: 777
Registrován: pon srp 17, 2009 20:24
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Rád bych představil MG TF 80“ Anniversary limited editio

Příspěvek od Prezident Jarda26 » ned črc 17, 2016 9:41

Také já gratuluji k získání krásného MG ze kterého budeš mít opravdu radost až se dá do pořádku. Tady na klubu najdeš opravdu lidi kteří jsou zapálení do těchto aut a dovedou jak poradit tak i pomoci když je potřeba. Budu rád když se představíš na nějakém našem dalším srazu kde poznáš jaký jsme kolektiv nadšenců pro tyto auta. mir:

vwilson
Příspěvky: 36
Registrován: pon čer 20, 2016 19:44
Bydliště: Svojkov Česká Lípa

Re: Rád bych představil MG TF 80“ Anniversary limited editio

Příspěvek od vwilson » stř srp 03, 2016 21:25

Tak už je opraveno. :-D Zatím jsem najezdil po okolí na třikrát asi 200km. Bez značek. 8) Ale dnes už mám i ty. Hlídám hladiny oleje a vody. Zatím vše OK. Teprve ted objevuji různá tajemství tohoto autíka. Nacházím různé drobné potižky, které bych rád konzultoval s někým kdo má taky TF. Pokud se nic mimořádného nestane, jedu v sobotu do Sýkořic. Snad tam taky bude nějaké TFko.

Uživatelský avatar
Dendy
Příspěvky: 246
Registrován: ned zář 30, 2007 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rád bych představil MG TF 80“ Anniversary limited editio

Příspěvek od Dendy » stř srp 03, 2016 21:47

Myslim ze je uplne jedno zda ma TF/F ta auta jsou velice podobna weed:
MGF 1,8 Trophy 160 and Jaguar X-Type estate 3.0l V6 MT 4x4, Range Rover l322 4,4
nerezové svody 4_2_1 Janspeead + tlumic TT/MK4, TrotB = 52mm, Sani GreenFilter
Powerflex ...nakoupeno ceka na montaz :-)
http://moje.auto.cz/Dendy/stribrnak.html
Lidi o mě říkaji že jsem flegmatik......hm je mi to nejak jedno :-)
Utržené sluchátko: 6088947sestsest

vwilson
Příspěvky: 36
Registrován: pon čer 20, 2016 19:44
Bydliště: Svojkov Česká Lípa

Re: Rád bych představil MG TF 80“ Anniversary limited editio

Příspěvek od vwilson » čtv srp 04, 2016 9:49

Dendy píše:Myslim ze je uplne jedno zda ma TF/F ta auta jsou velice podobna weed:
JJ. Jasně uvidíme se.

Uživatelský avatar
Dendy
Příspěvky: 246
Registrován: ned zář 30, 2007 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rád bych představil MG TF 80“ Anniversary limited editio

Příspěvek od Dendy » čtv srp 04, 2016 10:40

Uvidi se, jedu v sobotu mimo rodnou hroudu vzek: tak ze jindy car::
MGF 1,8 Trophy 160 and Jaguar X-Type estate 3.0l V6 MT 4x4, Range Rover l322 4,4
nerezové svody 4_2_1 Janspeead + tlumic TT/MK4, TrotB = 52mm, Sani GreenFilter
Powerflex ...nakoupeno ceka na montaz :-)
http://moje.auto.cz/Dendy/stribrnak.html
Lidi o mě říkaji že jsem flegmatik......hm je mi to nejak jedno :-)
Utržené sluchátko: 6088947sestsest

Odpovědět