KOLAPS MĚCHU PŘI JÍZDĚ

Odpovědět
Uživatelský avatar
jirizak1956
Příspěvky: 47
Registrován: ned bře 25, 2012 21:52

KOLAPS MĚCHU PŘI JÍZDĚ

Příspěvek od jirizak1956 » pon říj 22, 2018 14:22

Tak zatím jsem o tom jenom slyšel a včera , možná při poslední projížďce v tomto roce mi prdnul měch na MGF, v pravoúhlé zatáčce pravý přední, pěkná rána, měl jsem dojem, že jsem odrovnal něčím gumu, ale potom šla celá pravá strana rychle dolů, tak diagnostika jasná. Skoro na tom samém místě, kde mi před dvěma lety prasklo těsnění pod hlavou, tak to šlo dojet asi 6 km na chalupu. Kdyby se to stalo v Alpách, tak je problém trochu větší. :roll: car::
Jinak na okraj: Kabráči se mi líbí, tak jsme zkusil ještě něco jiného, před měsícem jsem šel do mazdy mx 5, 10-ti letá výroční verze, 6 ti kvalt, samosvor, stavitelný podvozek, 140 koníků, tak srovnávám a užívám si , oba vozy se chovaj při rychlejší jízdě jinak, oba 1,8, oba zadokol, oba cca 1000 kg,
ale motory jinde, tedy asi jiné rozložení váhy, je to prdel, užívám si to a srovnávám. drive: drive:

Uživatelský avatar
Trunda
Site Admin
Příspěvky: 17933
Registrován: pon lis 12, 2007 9:33
Bydliště: Morava

Re: KOLAPS MĚCHU PŘI JÍZDĚ

Příspěvek od Trunda » pon říj 22, 2018 14:30

Oj.... tak hlavně jak takový incident nemá nějaké nebezpečné důsledky.

K okraji :-): Bylo by hezké tedy ještě to trošku technicky srovnat. Tedy sehnat si VVC a dát tam samosvor, který není problém sehnat. Výkon dělá hodně a auto se samosvorem se zas řídí jinak. To může poreferovat KDB, který v MGF samosvor měl.
Každopádně kdybys byl schopný sepsat nějakou srovnávací analýzku, tak by to bylo fajné ;-)
... I love K-SERIES ;-) ... 4 ... 6 cylinders.... it doesn't matter ;-)

Kupéčko - Rover 216 Coupe -> 218VVC, 1997 - Článek | Labuťka - Rover 416si Tourer, 1998 - Profil | MG ZT-T 190, 2002 - Článek | MG ZR 160, 2002 - Článek | Chrysler Pacifica 3.6l V6, 2017
Obrázek

Odpovědět