Nová střecha na MGF

Odpovědět
britishopen
Příspěvky: 225
Registrován: pát črc 13, 2012 23:29
Bydliště: Karlovy Vary

Nová střecha na MGF

Příspěvek od britishopen » sob srp 17, 2019 19:04

Zdravim, pres zimu bych rad koupil novou strechu. Strecha je sice v poradku ale zadni okno je zazloutle, ze uz pres nej nejde skoro videt. Tak se chci zeptat kde nejlepe koupit strechu a jak je to s vymenou. (Mel jsem Barchettu kde mi to menil jeden kluk z clubu co jich uz menil asi 7 a i tak to byla prace asi na 6 hodin). Nejlepe bych strechu se sklenenym oknem, nekde jsem cetl, ze ale nepasuje na vsechny MGF, ze kolem 97/98 se menila konstrukce. Mam eFko z 98, poznam nejak jaky typ mam? Pripadne jestli ma nekdo zkusenosti s vymenou jenom plastoveho okna za nejakou rozumnou cenu. Taky nekdo jednou psal, ze to stalo asi 4-5k, nevim jak u MG ale na Barchettu me stala cela strecha ve vinove barve vcetne materialu na montaz kolem 8k. To koupim radsi celou strechu a mam klid. Diky moc za rady.
- - - MGF 1.8 2001 - - -

Uživatelský avatar
kptHergot
Příspěvky: 297
Registrován: úte říj 05, 2010 10:44
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Nová střecha na MGF

Příspěvek od kptHergot » pon srp 19, 2019 9:06

a co koupit jen skleněné okno? mě plastové dosloužilo ( popraskalo) . . . jen už nevím estli jsem ho koupil na eBay nebo mi ho přivezl lenham . . . peníze ani jestli bude pasovat jsem neřeší, prostě jsem ho tam chtěl a aspoň je přes něj vidět :lol: i když ho využiju málokdy . . . výměna celkem jednoduchá z vrchu je zip, dole nýty a ze strany to drží suchý zip . . . car::
hadraplán MGF 1.8 VVC
Rover 75 2.0 V6 - v péči když je nemocná

britishopen
Příspěvky: 225
Registrován: pát črc 13, 2012 23:29
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Nová střecha na MGF

Příspěvek od britishopen » úte srp 20, 2019 14:39

To jsem nevedel, ze jde i solo okno, mrknu se na ebay
- - - MGF 1.8 2001 - - -

Odpovědět