Vlastník MG ZR 1.8VVC z Brna popřípadě okolí

Odpovědět
Laty1234
Příspěvky: 1
Registrován: pon zář 19, 2016 17:57

Vlastník MG ZR 1.8VVC z Brna popřípadě okolí

Příspěvek od Laty1234 » stř zář 21, 2016 20:15

Ahoj, hledám někoho kdo vlastní vůz MG ZR 1.8VVC a je z Brna popřípadě jeho okolí. Proč ho hledám, protože uvažují nad koupí tohoto vozu, tak bych se chtěl s daným člověkem sejít poptat se na auto, prohlédnout si ho a pokud by chtěl tak bych se ve voze rád svezl.

Děkuji.

stilg
Příspěvky: 727
Registrován: úte led 07, 2014 14:41
Bydliště: Brno

Re: Vlastník MG ZR 1.8VVC z Brna popřípadě okolí

Příspěvek od stilg » pon říj 03, 2016 14:58

V Brne jich par je. Par dokonce VVCek. Vcera jsem videl u Avionu sede mk2 zr160 (na sedadle papir zasobovani McD, obcas ho vidam u Olympie). V Bohunicich byva (u nemocnice apod) stribrny tridver mk1, ale to muze byt 1.4ka, nejake to obligatni modre mk1 uz jsem taky potkal.

Co se ukazat, popovidat asi by nebyl problem, zda projet, to bych vahal.
Ale neni to bohuzel uz zadna lestenka, mk2 160. Nejaky ten karambol uz ma za sebou a samozrjeme to lidi ve meste prasata omlaci. (celou levou stanu mi pred roke ma pul nekdo projel klicem az na kov a tak, same lepsi)
Ale opravuju a udrzuju funkcni. Ted sem daval novy strendi a koncovy vyfuk (Resp. z jine 160ka v dobrem stavu) a netesni mi to v prirube, ale aspon uz ot nerve, a nove cepy rizeni, ale neco vepredu klepe dal, takze je to trochu nekoncici boj :/

Pokud vazujes ZR 160, osobne bych nevahal. Chce to proverit v jakem je stavu, ale jinak to auto je proste paradni. Neni to trhac asfaltu, ale proste zivejsi hatch, ale zabavny, prakticky... ale ma svoje specifika. Za ty 3 roky co v nem jezdim, jsem toho resil docela dost....

Odpovědět