Stránka 1 z 1

Rover 618 za 18 :)

Napsal: pon črc 29, 2019 17:26
od rivka

Re: Rover 618 za 18 :)

Napsal: sob srp 10, 2019 23:08
od ganmiki
Ahoj. Docela se divím že to za ty legrační peníze už dávno není prodaný. Má to nějaký ořišek který není v inzerátu nebo tady uvedený?

Re: Rover 618 za 18 :)

Napsal: úte srp 13, 2019 15:07
od Trunda
Já se nedivím..... dvacet let staré auto už dnes neosloví ani toho, kdo má hluboko do kapsy. Podívej se okolo. Všichni mají buď Dáchčije nebo Hnůjdaje na leasing, nebo když už potřebují auto na dojetí, tak seženou tu nejtuctovější Felcku, Fábku s tím, že když něco, tak dílů jsou plná vrakoviště za prd peněz.
Tzn. kdo by kupoval takovéto auto? Na běžné ježdění bez toho, že by to bylo z důvodu sympatie k značce asi nikdo. A když už to bude skrz sympatie, tak spíš koupí diesela a nebo půjde po exkluzivnější variantě s 200 koňovým dvoulitrem.
Tedy vůbec neříkám, že by to nebylo zajímavé auto, ale chápu, že běžného konzumního uživatele aut to vůbec neoslovuje, protože pro takového je auto jen nutné zlo a nechce si komplikovat to zlo tím, že mu to za rohem v servisu nebudou chtít opravit.
A fakt je, že sběratelsky je 618 bohužel nezajímavá, pokud to není kus v luxusním stavu. Je to auto pro opravdového "blázna" a snad se tu mezi námi takový objeví, protože auta by škoda byla....
.... taková je realita.

Re: Rover 618 za 18 :)

Napsal: čtv srp 15, 2019 15:42
od ganmiki
No jo no, já zapoměl jaká je doba :roll:
Proto rád koukám na starý evropský filmy a užívám si ty auta v nich a to ať už jsou to filmy anglický, francouzký nebo německý, nebo severský, prostě ta krásná různorodost, dneska kolem sebe vidím furt to samý jen to má jinej znak na kapotě, svět se v unifikovanou prdel obrací, bohužel.

Re: Rover 618 za 18 :)

Napsal: pát srp 16, 2019 10:08
od Trunda
Je to tak.....
Včera kolega přijel novým Karoqem Scout.... řídil jsem to a bohužel emoce mě nejímaly. Neříkám, praktické to auto vcelku být může, ta kurvítka, kterých jsou ve výpisu dvě A4 mě nechávají chladným. Interiér na mě působí lacině. No, ale donutil jsem kolegy aspoň kouknout pod auto.... a jestli tedy někdo na Škodovku nadává, že je proti konkurenci drahá, tak zdola je vidět proč. Celý podvozek je stříknutý rapaticí. Vedle stál nový Focus.... tak jsme koukli pod něho. Po té, co jsem si ublinknul při pohledu na to, co tam provedli se zadní nápravou, jsem na spodku uviděl jen holý, mizerně barvou stříknutý plech naprosto bez ošetření. Taková auta už si nikdo ojetá nekoupí, protože už nebudou servisně udržitelná.

Re: Rover 618 za 18 :)

Napsal: pát srp 16, 2019 16:57
od michal.lom
Dva roky starý Mišivbuši Outlander, "teréňák", kterej byl tak leda na travnatý louce:
IMG_5746.JPG
IMG_5747.JPG