okruh Most

Hranostajové, Tourery, Cabria, Coupe/Targa
roverny
Příspěvky: 287
Registrován: ned srp 22, 2010 18:47

Re: okruh Most

Příspěvek od roverny » čtv kvě 15, 2014 20:24

zdravim jsem ted hodne v nemecku ,pracovne..tak je malo casu... jinak k te jizde.. se rad vyjadrim... za prve nejezdil jsem na hrany jelikoz ty pruhy nejsou zrovna koser..pekne rany po tom prejizdet... narozdil od almery GTi co jezdila semnou... a musim podotknout ze jedil na komplet slikach,,a mel moc pekne brzdy.. a s naladenim motoru na tom nebil zrovna spatne.. vubec bych se nebal mu rict kolem 180 konich.. jelu mu to fakt pekne.. myslim ze je dobre vydet.. ze me dojel vzdy jen v zatackach.. a na konci jsem ho uz pustil pred sebe jelikoz mavala cervena vlajka,, olej na trati.. a par let to stavim tak si to kvuly jednomu nisanu neposlu ven.. 8) myslim ze johny s nim mel take tu cest.. Modra Almera.. pak jsme se daly do reci... a uznaly jsme ze ja mam lepsi vykon a on brzdy... ale uz na tom pracuju a na podzim uz mu moc sance nedavam. :D drive:

J0hny
Příspěvky: 2113
Registrován: úte pro 09, 2008 9:30
Bydliště: Beroun u Práglu
Kontaktovat uživatele:

Re: okruh Most

Příspěvek od J0hny » čtv kvě 15, 2014 20:51

Přesně tak, taky jsem se s ním naháněl pěkně, je to vidět na jednom videu co jsem sem posílal odkaz, byla to fakt sranda a taky jsem za ním potom šel, uplně nakonci když už šel přezouvat slicky dolu 8)
Obrázek
MG ZS 180+Ti | 45V6 LPG | 114GTi | 220Ti RF
[114SL,114GTi,218Si,416Si,220SD,620Ti,420SDi,ZS180]

Odpovědět