Postupné zhoršování řazení převodů u R220SDi - VYŘEŠENO!

Uživatelský avatar
Eny45
Příspěvky: 488
Registrován: stř zář 19, 2007 12:34
Bydliště: Upice

Re: Postupné zhoršování řazení převodů u R220SDi - VYŘEŠENO!

Příspěvek od Eny45 » čtv srp 21, 2008 8:37

Já jsem nato také koukal, když jsem tam hledal nějakou vůli. No a žádnou jsem nenašel.
Akorád jsem z toho dost zhrozenej :) protoše vlastně hnu řadící pákou a celý to putuje dva metry tyčkama nejmíň přez 4 klouby. Asi je to normální, ale nečekal jsem to.

Ještě se musím podívat, zda jdou ty klouby nějak šikovně rozebrat. Protože by stálo zato je vyšistit a znova namazat. Přeci jen tam musí bejt dost bordelu za ty léta, a ted se tam akorád dře.

No a na závěr taková uvaha, jestliže se ty klouby nehejbou uplně lehce, tak se ty tyče můžou ohejbat. a to pak bude 2mm na jedné, 2mm na druhé a najedou nejde řadit... Takže díky za radu, taky to pudu namazat :wink:

Uživatelský avatar
Fujitsu
Příspěvky: 1187
Registrován: stř zář 19, 2007 20:04
Bydliště: Lanškroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Postupné zhoršování řazení převodů u R220SDi - VYŘEŠENO!

Příspěvek od Fujitsu » ned srp 24, 2008 17:58

Takže promazáno vazelínou, po první delší jízdě je rozdíl znatelný, dokonce i zpátečka mi tam šla většinou na poprvé, ikdyž naposled mi tam taky nezacvakla..... no ideální to rozhodně není, ale pokrok tam bude znažný, takže taktéž doporučuji!Dělal jsem to doma s jedním heverem, takže LP kolo zvednuté, a já se plazil pod tím, ideální by byla rampa nebo zvedák v servisu, tam by to šlo i možná rozdělat, ale když máš 4 cm nad tváří horký vlnovec tak se to moc příjemně nedělá :?
Rover 416Si, 1997, šedá kůže, Platinum Silver
http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=212
www stránky: http://www.fuji.estranky.cz

Uživatelský avatar
TommyLee
Příspěvky: 205
Registrován: ned říj 28, 2007 8:08
Bydliště: Mírová u Karlovách Varů

Re: Postupné zhoršování řazení převodů u R220SDi - VYŘEŠENO!

Příspěvek od TommyLee » ned srp 24, 2008 21:21

To jsem rád, že to alešpoň pomohlo a to bez drahých servisů... :D

Odpovědět