a zase problem: zadne okno na kufri

Odpovědět
JaRoY
Příspěvky: 238
Registrován: čtv čer 21, 2012 14:59
Bydliště: LM slovakia
Kontaktovat uživatele:

a zase problem: zadne okno na kufri

Příspěvek od JaRoY » pon led 21, 2013 23:13

Zase sa nieco pokazilo. AKo vzdy. Ked som stlacil brzdu tak mi otvorilo zadne okno na kufri. A ked som zavrel tak zase po stlaceni brzdy to okno otvara. Po par otvoreniach uz to nerobi, a ani sa neda otvorit normalne tlacitkom. Prsalo cely den, tak predpokladam ze zatieklo na kable a skratuje nieco, niekde okolo tretieho brzdoveho svetla, alebo niekde pri priechodke za zadnom kufri. Alebo su tam kable predrate. Asi nieco skratuje tam, teraz ked uz nefunguje otvaranie tak mozno poistku vypalilo. Cez vikend rozoberiem a zkontrolujem. Stalo sa to uz niekomu z vas?
ROVER 75 TOURER CDTi
Obrázek

Uživatelský avatar
roman_mg
Příspěvky: 584
Registrován: pát dub 24, 2009 11:11
Bydliště: Hodonín, JM

Re: a zase problem: zadne okno na kufri

Příspěvek od roman_mg » úte led 22, 2013 0:24

Chlape ty máš neuvěřitelnou smůlu :-D Nebo možná štěstí, rok, dva a bude z tebe na 75 odborník na slovo vzatý msm: Mě teda nestalo, teda stalo ale na VW, nedotahoval po čtyřech letech zámek zadních dveří. Takže u 75 po deseti je to vlastně docela OK a žebříček poruchovosti je blábol. To jen na okraj. Nevím zkus dráty co prochází z kufru do auta, na MG se tam prodíraly.
MGF 1.8 VVC; Jaguar S-type 4.2L; Rover 75 1.8/88 kW; Daimler X350 4.2L LWB SC; Jaguar XJS V12 5.3L Hess&Eisenhardt

Tommi_82
Příspěvky: 6440
Registrován: čtv zář 20, 2007 18:17
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: a zase problem: zadne okno na kufri

Příspěvek od Tommi_82 » úte led 22, 2013 17:42

ne nestalo, ale bude to podle mě ten kabelovej svazek mezi kastlou a 5. dveřma.
Dříve: 214 Si r.v. 1996 modrá met.
Obrázek
Dříve: 75 Tourer 2.0 CDT r.v. 04/2002 modrá met.(Royal blue)
Obrázek
Obrázek
Dříve: Mazda CX-7 2.3 DiSi Turbo 191 kW r.v. 2008
Obrázek
Nyní: Opel Zafira Tourer 2.0 CDTi 143 kW r.v. 2014
Obrázek

JaRoY
Příspěvky: 238
Registrován: čtv čer 21, 2012 14:59
Bydliště: LM slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: a zase problem: zadne okno na kufri

Příspěvek od JaRoY » úte led 22, 2013 19:10

aj ja si myslim ze bude chyba tam, teraz mi stale otvara, tak poistka bude dobra. Este mi aj zadny stierac samo pusti niekedy. cez vikend rozoberiem a napisem sem kde bola chyba.
ROVER 75 TOURER CDTi
Obrázek

cvrko
Příspěvky: 1677
Registrován: sob led 01, 2011 21:17
Bydliště: Havířov

Re: a zase problem: zadne okno na kufri

Příspěvek od cvrko » úte led 22, 2013 21:03

Hlavně to dej dohromady ať Ti to nezkratuje,to by byl asi závažnější problém,Jaro,mě už tě je líto a přeju aby se už to zlepšilo. mir:
Obrázek Obrázek
Rover 75 CDTi r.v. 2005

Uživatelský avatar
kptHergot
Příspěvky: 297
Registrován: úte říj 05, 2010 10:44
Bydliště: Frýdek Místek

Re: a zase problem: zadne okno na kufri

Příspěvek od kptHergot » stř led 23, 2013 14:34

nene, to není smůla, to jsou ty "boží mlýny" za ten opruz co tu na fóru dělá . . .
hadraplán MGF 1.8 VVC
Rover 75 2.0 V6 - v péči když je nemocná

JaRoY
Příspěvky: 238
Registrován: čtv čer 21, 2012 14:59
Bydliště: LM slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: a zase problem: zadne okno na kufri

Příspěvek od JaRoY » stř led 23, 2013 19:38

kptHergot píše:nene, to není smůla, to jsou ty "boží mlýny" za ten opruz co tu na fóru dělá . . .
Nedristaj tu somariny, keby sa to auto nekazilo tak by som tu ja nic zle nepisal. A ake bozie mlyny? Ved boh neexistuje.

Za vulgární invektivy udělen ban na 7 dnů. AnderN
ROVER 75 TOURER CDTi
Obrázek

Uživatelský avatar
kptHergot
Příspěvky: 297
Registrován: úte říj 05, 2010 10:44
Bydliště: Frýdek Místek

Re: a zase problem: zadne okno na kufri

Příspěvek od kptHergot » stř led 23, 2013 20:12

sorry, já se splet, jsou to "rouvří mlýny" , někde sem o nich četl. . . . a Rover preca existuje, nie???
hadraplán MGF 1.8 VVC
Rover 75 2.0 V6 - v péči když je nemocná

JaRoY33

Re: a zase problem: zadne okno na kufri

Příspěvek od JaRoY33 » sob led 26, 2013 17:48

kptHergot píše:nene, to není smůla, to jsou ty "boží mlýny" za ten opruz co tu na fóru dělá . .
Nedristaj tu somariny, keby sa to auto nekazilo tak by som tu ja nic zle nepisal. A ake bozie mlyny? Ved boh neexistuje.

Za vulgární invektivy udělen ban na 7 dnů. AnderN
Vyhovorka. A toto som nasiel ked som sa chcel prihlasit: Důvod banu: Minule to bylo na den, tentokrát uděluji ban na týden. Aspoň budeš mít dost času přemýšlet o tom, jestli tady budeš ostatním nadávat.
No ale ste riadne nespravodlivy, ja som nikomu nenadaval nikdy, vsetci tu nadavali mne. A za to ze Rover kje uplne zle auto tak ja za to nemozem ani kusok, ved ja som ho nevyrobil. Nemozem za to ze to je zla znacka a ze je to zle auto. keby bolo dobre tak ho chvalim, ale dobre nieje. Ved nemozem za to ani kusok. Za chvilu sa uz toho auta zbavim a budete tu mat klud konecne. Zle auta ma nezaujimaju, . Naco mi je auto co sa kazi?

Uživatelský avatar
roman_mg
Příspěvky: 584
Registrován: pát dub 24, 2009 11:11
Bydliště: Hodonín, JM

Re: a zase problem: zadne okno na kufri

Příspěvek od roman_mg » sob led 26, 2013 18:17

Jaro, hezky si to obešel. A naštvat kapitána dá taky práci. A k tomu Bohu, na tebe pasuje scéna z kurvahošigutntag, kde se ptá Polívka doktorky, jestli ji má :-D
K autu. Ty jsi člověk, který má vlastnit (dle mého soudu a tvých příspěvků) Škodu nebo VW, tu Q7 nepočítám, větší hrůzu jsem snad nezažil. Tak proč proboha máš R75 ??? A když už ji máš, tak proč na ni furt pliveš ??? Kazí se všechna auta. R75 na to, jak je stará, je parádní limuzína v anglickém stylu. Pokud chceš současnou, jistě se nekazící, kup si "opravdovou limuzínu" od Renaultu. No a budeš mít pocit, že máš auto, které se nekazí. Bohužel jen pocit (to platí o všech současných autech, nejen o Renaultu). R75 je pro srdcaře. Pokud jím nejsi, špatně sis vybral. Ptej se, odpovíme. Nadávej, hm, smůla. Nedozvíš se skoro nic a budeš za tydýta. Já nevím, co je na tom nepochopitelného. msm:
MGF 1.8 VVC; Jaguar S-type 4.2L; Rover 75 1.8/88 kW; Daimler X350 4.2L LWB SC; Jaguar XJS V12 5.3L Hess&Eisenhardt

paci
Příspěvky: 424
Registrován: čtv bře 18, 2010 22:22
Bydliště: Reichenberg v Sudetech - převážně

Re: a zase problem: zadne okno na kufri

Příspěvek od paci » sob led 26, 2013 23:09

Romčo ode mne 100 bodů drive: drive: car:: mir:
Pozn : audi "vymyslelo pohon všech kol, tak si to dali do znaku :D , Renault vymyslel pí.. tak si to také dali do znaku :-D :-D :-D
Rover je "tulák " a já se s ním toulám po této republice v poho weed: Vzhledem k roku jeho výroby se sem tam něco musí poopravit , / ne však nad míru ostatních značek / aaa užívám si tu exkluzivitu neokoukanosti pohodlí, výkonu ,elegance a výjimečnosti na cestáchý a podle reklamy na kofolu : když ho miluješ není co řešit hi:
PS: někomu patří do ruky jen žigulík , wartburg nebo škoda lásky 105 S :D :D :D :D

Uživatelský avatar
roman_mg
Příspěvky: 584
Registrován: pát dub 24, 2009 11:11
Bydliště: Hodonín, JM

Re: a zase problem: zadne okno na kufri

Příspěvek od roman_mg » ned led 27, 2013 2:20

Ahoj Paci, no co už jiného napsat :-D
Jaro ještě k té větě "Zle auta ma nezaujimaju, . Naco mi je auto co sa kazi?". Nás taky ne. PROTO máme Rovery (a MG). car::
MGF 1.8 VVC; Jaguar S-type 4.2L; Rover 75 1.8/88 kW; Daimler X350 4.2L LWB SC; Jaguar XJS V12 5.3L Hess&Eisenhardt

Uživatelský avatar
KDB
Příspěvky: 2147
Registrován: úte úno 26, 2008 21:41
Bydliště: Křivoklátsko

Re: a zase problem: zadne okno na kufri

Příspěvek od KDB » ned led 27, 2013 10:17

Mám nutkání poznamenat, že současný ban osobně chápu, jako následek dlouhodobého šíření frustrace. Jeho neustálé poznámky o šrotech bych bral jako folkor, škoda jen, že je nepronáší s trochou humorného tónu a nadsázky. Takhle je to jen otravné a únavné.
Když vlezu na fanouškovské forum a pronesu kritický názor na objekt jejich fandovství, s tím má málokdo problém. Ale při soustavném (dobrá, tak v každém druhém-třetím příspěvku) prudění, dojde trpělivost i těm největším mírotvorcům a vzedme se vlna averze....což se stalo.
Jaroy auto prodává, čímž se to definitivně vyřeší....
Na druhou stranu oceńuju, že měl i řadu přínosných příspěvků.
MGF, Tourer, RR P38,R75, MGF Trophy, Rover 200 BRM, Rover 827 Coupe, 827 Sedan, Elise S1, XK8 , Škoda Felicia(60´), 1000(64) + 1100(67)MB, 110R(70,71,72,78,80), Garde(83), W353(67,73)...prostě mě to baví.

Uživatelský avatar
roman_mg
Příspěvky: 584
Registrován: pát dub 24, 2009 11:11
Bydliště: Hodonín, JM

Re: a zase problem: zadne okno na kufri

Příspěvek od roman_mg » ned led 27, 2013 14:36

Tak nějak Karle. mir: A je fakt, že občasný přínos byl. Bohužel se ztratil v záplavě ostatních keců.
MGF 1.8 VVC; Jaguar S-type 4.2L; Rover 75 1.8/88 kW; Daimler X350 4.2L LWB SC; Jaguar XJS V12 5.3L Hess&Eisenhardt

Odpovědět