Rádo se stalo. Třeba přispěji i jindy "s troškou do mlýna". Já jsem místní rodaćka z okolí Harty, takže případně můžu být do budoucna i nápomocna jako místní průvodce po MS kraji.
Těším se na shledání na sraze. Nakonec přijedu dříve, takže možná se synkem se vměstnáme i na loď.
Diana