Hlásí se nováček :-)

Odpovědět
britishopen
Příspěvky: 228
Registrován: pát črc 13, 2012 23:29
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Hlásí se nováček :-)

Příspěvek od britishopen » pát zář 06, 2024 23:05

Ahoj, ano mas pravdu, moje je to z posledniho inzeratu ;) … osobne bych se vyhnul autum v autobazarech… vetsina je proste jen dovoz ze zahranici kde to tam nekdo vykoupil z kopriv a mysli si, ze na tom zbohatne a informace k autu zadne. Ja osobne bych hledal facelift (podzim 1999 az 2002) a uplne bych nesel do vyssich najezdu 200tis a vic. (Pokud to nemelo dlouho pecliveho majitele). Doporucuji se podivat na par aut z okoli osobne at si udelas predstavu. Drtiva aut pod 100tis je ve skutecnosti hirosima do ktere stejne hned nasypes vic penez nez kdyz koupis neco lepsiho. Ohledne inzeratu co jsi posilal…

Prvni zelene z Ostravy bych tipoval na nejaky dovoz bez informaci vzhledem k tomu, ze je bez spz.
Druhe zelene z Hodonina je v inzerci uz asi rok a pul, ma hlavne nejake zaplaty na strese, na to pozor, nova strecha se pohybuje okolo 20-30tis.
Stribrne je klasicka bazarovka, velkej najezd a prahy jsou natrene nejakou cernou barvou a jeste nalepene nejake neoriginalni stribrne listy takze nejaka opravovana koroze ktera je i viditelna na pravem zadnim lemu.

Vybavu bych neresil, elektricke okna maji vsechny, elektricke zrcatka meli vsechny auta od faceliftu (krome 1.6) stejne jako 6 reproduktoru. Maximalne narazis na klimatizaci, otazka jestli ji v cabriu vyuzijes. Hlavni je asi jak vypada interier.

V Nemecku je rozhodne vetsi vyber ale taky pozor na stav. Kamarad jel dva roky zpet do Nemecka, objel 5 aut, ujel 800km a jedno horsi nez druhy.
- - - MGF 1.8 2001 - - -

Odpovědět