Rover 400 XW Tourer

Odpovědět
Lukky III
Kontaktovat uživatele:

Rover 400 XW Tourer

Příspěvek od Lukky III » stř čer 01, 2022 20:33

Ahoj a dobrý den,

ač nerad, ale předběžně dávám na vědomí, že bude můj tourerek na prodej. Z časových a prostorových důvodů bude muset jít car:: :( Více infa s fotkami dodám do konce týdne. Teď je to jen informačně, že bude na prodej.

Lukky

Lukky III
Kontaktovat uživatele:

Re: Rover 400 XW Tourer

Příspěvek od Lukky III » stř čer 08, 2022 17:25

Rok výroby 1997, stav tachometru 206441 těsnění děláno při165350 STK 26.8.2022. Koroze blatníků, střechy, prahů, 5-tých dveří, dveří, kapoty. Teče do auta přes spolujezdcův A sloupek. V minulosti lehce bouráno na předek – výměna světel, blinkrů, kapoty srovnání brýlí. Interiér v celku zachovalý, odlepená stropnice, řidičův a spolujezdcův tapecírunky jsou od sluníčka lehce pokoroucené.

Auto jsem kupoval v autrocentrum Rudíkov při 113918 jezdil jsem s ním denno denně, ale z důvodů rozšíření rodiny jsem musel najít něco jiného. Auto momentálně moc nejezdí spíše ho mám, jako pracovní.

Prodám jen jako celek buď na díly (kupující zařídí eko likvidaci) nebo nutný přepis. Pokud Tourerka neprodám před koncem STK bude z něj na prodej motor.

Další informace rád zodpovím nic netajím neskrývám – tourerka je mi líto prodávat, je to moje první auto které jsem koupil, ale jak říkám nemám na něj čas ani místo – stačí mi kabrio, navíc rodina se rozrostla a potřebujeme auto na denní ježdění 😊

Lukáš
608 270 pět pět tři

https://lukkyiii.rajce.idnes.cz/Rover_XW/

Odpovědět