POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

kde, kdy, kdo , jak bylo
Odpovědět
zabak
Příspěvky: 82
Registrován: pon zář 17, 2007 10:22
Bydliště: Rožďalovice
Kontaktovat uživatele:

POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od zabak » sob led 26, 2008 23:37

Vážené kolegyně a kolegové Roveráci. Je zde návrh, že příští Roversraz se má konat ve dnech 9. 10. a 11. května 2008 v 10.00 hod. na Valdštejnově náměstí v Jičíně. Uvědomte prosím ostatní kolegyně a kolegy o tomto srazu, ať si každý, kdo bude mít zájem se sejít, začne na tento víkend zajišťovat své soukromé aktivity tak, aby se nás jich sešlo pokud možno co nejvíc. Jako hlavní den srazu je sobota 10. květen 2008 a kolegové, kteří to mají do Jičína daleko, mohou využít už i Státní svátek (8.5.08) a dorazit případně dříve, aby se stačili porozhlédnout po Jičíně a podniknout různé výlety do okolí, jako třeba Prachovských skal, Troskovic (Muzeum panenek a medvídků) kde si můžete ,,vylézt na Trosky" (Babu a Pannu), do Lázní Sedmihorek, Lázní Bělohradu, Turnova, Soboty atd. Sraz je ,,neorganizovaný" (jako byl ten ,,lednický"), takže každý se o sebe a své rodinné příslušníky stará sám.....
,, ROVERSRAZU V JIČÍNĚ - ZDAR ".


edit MOOG: dal jsem datum a cas do nadpisu, at to nikdo nemusi hledat :wink:

zabak
Příspěvky: 82
Registrován: pon zář 17, 2007 10:22
Bydliště: Rožďalovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zabak » ned led 27, 2008 10:38

Zdravím Tě kolego. Jako ,,HLAVNÍ DEN SRAZU JE SOBOTA 10. KVĚTNA", takže na tento den bychom se rádi setkali všichni kdo budou moci na jičínském náměstí. Jinak je pak už na každém jednotlivci, kolik dní hodlá v Jičíně pobýt. Tím, že je 8. květen Státní svátek, je možno si pobyt prodloužit případně od čtvrtka do neděle. Také se už těším, že se potkám se ,,starými známými" a případně poznám i nové. Tak tedy 10.května 08 - nashledanou v Jičíně.

Uživatelský avatar
Welinka
Příspěvky: 1857
Registrován: pon zář 17, 2007 21:07
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Welinka » ned led 27, 2008 19:56

Jsem ráda že kolega Žabák odstartoval iniciativu..a navíc vybral krásné místo! Vyměnili jsme spolu pár vět..s tím že jsem stejně jako před lednickým srazem argumentovala že sraz bez Angličana si nějak nedovedu představit..srdcem a se zkušenostmi pro Rovery a MG je pro mně tím nejzasvěcenějším člověkem..a navíc "utáhne" partu lidí svým vtipem a přirozeným respektem. O srazu jsme se spolu již bavili delší dobu a já jsem moc ráda že mi svou účast potvrdil! Dovoluji si tedy říci,že bych sraz přece jenom více zorganizovala..a to tedy oficiálně pod záštitou UNIPARTU,tedy Angličana a mé maličkosti. Prosím všechny o názory a připomínky..přání a návrhy k programu. Jakmile bych sjednotila myšlenky..sestrojila bych článek s konkrétními závěry..na které bude samozřejmě možné nadále reagovat. Na všechny se strašně moc těšíme!!! 8)

Vše směřujte sem,do soukromé zprávy nebo na mail :samwel@centrum.cz
-podotýkám že organizační stránka je teď na mně..a jak už jsem slíbila i kolegům z konkurenčního klubu,kteří nás také poctí svou návštěvou..odteď si budu přát krásné počasí-ovšem co to bude platné,nevím :D

Uživatelský avatar
thomas
Příspěvky: 1198
Registrován: pon pro 17, 2007 0:25

jičín

Příspěvek od thomas » úte led 29, 2008 1:10

Zdravim všechny, datum je to pěkné , taky mrknu do kalendáře, ale mam takový debilní dotaz, myslíte doufám ten Jičín co je u hradce králové že ano ? :oops: :oops: :oops:

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od tobias » úte led 29, 2008 7:46

Ach jo...už teď vím, že 10.5. jsem v práci. Je to sice víkend, ale na to se u nás nehraje :(
Každopádně je super, že to víme takhle předem, aspoň si zkusím vzít dovolenou, moc rád bych dorazil a přeci jenom radši pojedu do Jičína, než až na slovensko :))

Každopádně dík všem organizátorům akce!!!
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od tobias » úte led 29, 2008 8:11

To jo, ale kdyz uz si budu brat dovolenou, tak radsi pojedu nekam bliz, nevim jestli zvladnu srazu vic. Ale zase vylet na slovensko je prima uz tim, ze to je Slovensko :)
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

mirinkosokol
Příspěvky: 14
Registrován: čtv lis 08, 2007 19:54
Bydliště: Slovensko - Prievidza

Příspěvek od mirinkosokol » úte led 29, 2008 23:22

samozrejme ze ten zraz na slovensku je stale aktualny.. uz som oslovil nejake spolocnosti co by pripadali do uvahy aj ako sponzory, a dalej sa snazim teraz zabezpecit nejake priestory kde by sa mohli konat vsetky "sutaze". Postupne si zapisujem vsetko co mna aj priatelku napadne ze co, ako, a kedy urobit.. ked to bude uz cca komplet, tak to vsetko sem hodim, aby ste si to mohli pozriet a ak sa bude dat chcel by som oslovit aj roverakov z dalsich krajin (HU,D,A..). Kazdopadne dufam ze to bude vydareny zraz na kt sa oplati prist. Moj taky tajny sen je aby sa zucastnila aspon 100-ka roverov :wink: ved uvidime:)
Ja sa budem moc snazit prist aj do Jicina, aby som vas uz konecne spoznal aj osobne a urcite by sme tam pokecali aj o zraze na SVK :D

Zatial sa majte roveracky! :D

mirec
Rover 216 Si, 1588 cm3, 82 KW, CVT

Uživatelský avatar
Welinka
Příspěvky: 1857
Registrován: pon zář 17, 2007 21:07
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Welinka » sob úno 02, 2008 10:19

Ahojky všem.

Moc děkuji za podporu!

Ke srazu se v nejbližších dnech chystám sepsat článek umístěný na hlavní stranu klubu..bude jistě mnohem přehlednější..snad jen nám komentáře k němu nezasáhne spam.. :evil:

mirinkosokol jak jsem slíbila,na podporu všech kteří mají snahu uspořádat jakýkoliv sraz přijedeme na každý..i sebemneší a neorganizovaný. Pak už jen záleží jestli oběma Rovery,tj jestli si na mě tatínek najde čas..ikdyž bych na každý sraz vzala oba miláčky,jaksi oba neodřídím :( no a pak je mi toho jednoho co smutně zahlíží u domu líto! Moc se těším i na zmíněné Slovensko! :D

Thomas..jsi šikulka..jen kdyby ten obrázeček byl krapet menší víš. Pokus se jej nejdříve zmenšit optimálně na 100x100 bodů..a bude to úplně ono! No a normálně si z tebe vystřelili :lol: ano Jičín u Hradce,ale ještě blíž je Turnov.. a Jičínů je spousta 8) mně se lidé ptají neustále. :wink:

"..Chtěla jsem ještě jednu podstatnou informaci..ráda bych si nechala poradit od kolegy Austina,který svou pomoc,z pohledu rady kolem organizace, někde v diskuzi "Hlasování o srazu 2008.."..čili klidně bychom mohli uspořádat nějaké setkání..i se členy kteří by měli zájem se zapojit a poradit..a hlavně-samozřejmě že na sraz jsou zvaní i majitelé Austinů,Mini,...nebrala bych to zcela jako promísený sraz,na toto téma už jsme kdysi na RC diskutovali ..ale vždyť my jsme zváni na každý sraz těchto klubů a bylo by fain kdyby to fungovalo i opačně!! Těším se na příspěvky a návrhy k této věci ." 8)

Mechwarrior
Příspěvky: 218
Registrován: úte zář 18, 2007 20:53
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé - běloch
Kontaktovat uživatele:

u Řáholce

Příspěvek od Mechwarrior » úte úno 05, 2008 12:45

ahoj rourky,

mám jen připomínku, ač neověřenou - téměř každou sobotu se na náměstí v Jičíně konají TRHY a celé náměstí je proto UZAVŘENO.
Zbývá tedy pouze jedno škaredé parkoviště dole u silnice ..

Možná by stálo za to se na jejich místním úřadě optat na případné povolení a možná by to bylo pěkné lákadlo na zmiňované trhy.

Tak to byly technické zprávy z domova a předávám slovo mé sportovní kolegyni Welince 8)
Mechwarrior Mireček Rover 75 2.0 CDT Fajnšmekr

zabak
Příspěvky: 82
Registrován: pon zář 17, 2007 10:22
Bydliště: Rožďalovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zabak » úte úno 05, 2008 16:11

Zdravím všechny kolegyně a kolegy. Jak píše kolega Mechwarrior o těch trzích na Valdštejnském náměstí. Volal jsem na Městský úřad do Jičína, kde jsem mluvil s jednou pracovnicí úřadu, která mi dala telefonní číslo na jistého pana Doška, který má na starosti ty sobotní trhy od něhož jsem se dověděl, že v sobotu bývá náměstí opravdu -,,přeplněné", takže je potřeba se všichni dohodnout na určitých změnách. Máme několik možností. Buď, že by se sraz posunul ze soboty 10.5. už na pátek 9.5. ( čtvrtek 8.5. je Státní svátek a volný den, takže by to asi nikomu moc nevadilo) nebo, že bychom se dne 10.5. sjeli na tom ,,nevzhledném parkovišti" pod náměstím v těch 10.00hod a na Valdštejnské náměstí bychom se všichni přesunuli po 14. hodině, kdy trhy končí nebo bychom stanovili začátek srazu až na 14.00 hod. S tím panem Doškem jsem telefonicky mluvil, je to rozumný člověk, takže podle toho, jak se rozhodneme,- my členové, tak by se věci daly zařídit ku spokojenosti nás všech. Takže, - ,,nové téma" k diskuzi je tu.......

Uživatelský avatar
Rohlik
Příspěvky: 99
Registrován: úte lis 06, 2007 18:31
Bydliště: Praha-západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rohlik » stř úno 06, 2008 10:01

max80 píše:Uf! Zatracenej jarmark... :cry:
Nevim jak to vidite vy, ale patek je na sraz docela rizikovej den, navic po svatku. Jednak bude vsude haafo lidi a ne vsichni budou moci v patek prijet... Ani nevim, jestli tenhle svatek slavej i Slovaci, aby jich prijelo taky co nejvic.
Je to skoda, Valdstejnsky namesti je velmi dobra a dustojna kulisa.
Navrhuju organistabu (jak zminil Zabak) zahajit sraz mimo namesti (treba i mimo Jicin) a pak slavnostniii prijezd á la spanila jizda na namesti.
Já souhlasim s kolegou! 8)
ex seventy five, 2.0CDT
http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=85
nyní BMW E46 318d Touring

zabak
Příspěvky: 82
Registrován: pon zář 17, 2007 10:22
Bydliště: Rožďalovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zabak » stř úno 06, 2008 12:46

Zdravím Tě Max(i)80 i ostatní. Asi by to bylo nejlepší nechat ten původní termín toho 10.května už i proto, že na tento termín přislíbil účast Angličan a i ostatní členové už s tímto termínem počítají. Mohli bychom se opravdu začít ,,houfovat" na tom ,,nevzhledném parkovišti" nedaleko náměstí a plochu náměstí ,,šokovat" všichni společným příjezdem našich ,,krasavců"po 14.00hod. Z tohoto parkoviště je to na náměstí jen pár kroků, takže by bylo možno se i podívat na ty trhy, když už to tak ,,vyšlo". Tak co vy kdo na to???

Uživatelský avatar
Keksin
Příspěvky: 3382
Registrován: čtv zář 27, 2007 12:50
Bydliště: jižní Morava

Příspěvek od Keksin » stř úno 06, 2008 12:57

zabak píše:Zdravím Tě Max(i)80 i ostatní. Asi by to bylo nejlepší nechat ten původní termín toho 10.května už i proto, že na tento termín přislíbil účast Angličan a i ostatní členové už s tímto termínem počítají. Mohli bychom se opravdu začít ,,houfovat" na tom ,,nevzhledném parkovišti" nedaleko náměstí a plochu náměstí ,,šokovat" všichni společným příjezdem našich ,,krasavců"po 14.00hod. Z tohoto parkoviště je to na náměstí jen pár kroků, takže by bylo možno se i podívat na ty trhy, když už to tak ,,vyšlo". Tak co vy kdo na to???

Souhlasím se Žabákem

Mechwarrior
Příspěvky: 218
Registrován: úte zář 18, 2007 20:53
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé - běloch
Kontaktovat uživatele:

Jarmark Jičín jinde? ee

Příspěvek od Mechwarrior » stř úno 06, 2008 13:09

.. Žabáku, jistě dobrý nápad "sjet" se jinde, ale předpokládám, resp. jsem si jist, že vzhledem ke konanému Jarmarku, nebude na tom ošklivém parkovišti v 10:00 už místo ani pro koloběžku - to vidím jako největší problém.

Neptal ses na tom úřadě, jestli by nás přeci jenom nepustili přímo na náměstí jako lákadlo pro návštěvníky a prezentaci města? Stovky nás jistě nebudou, tak by se tam pár míst možná našlo.
Mechwarrior Mireček Rover 75 2.0 CDT Fajnšmekr

zabak
Příspěvky: 82
Registrován: pon zář 17, 2007 10:22
Bydliště: Rožďalovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zabak » stř úno 06, 2008 14:27

Tak ještě... To ošklivé parkoviště, je tak ,,ošklivé", že kdykoli jedu okolo, -,,zeje prázdnotou". Pro případ, že by i tam bylo obsazeno, jsou v centru i další náměstí (náměstí Svobody, Žižkovo a jako záchytná parkoviště by posloužila případně i parkoviště u nákupních středisek, která jsou všechna v centru města, takže to není nikam daleko a do 14.00hod. by se to nějak -,,vydrželo" a po této hodině by bylo náměstí -,,naše".Už jsem se na Městském úřadu informoval a podle příslibu organizátora jičínských trhů by po této hodině bylo možno náměstí ,,opanovat". Díval jsem se zpětně na webcameru ,,z květnových sobot v minulém roce" na Valdštejnovo náměstí a opravdu by se tam nevešlo -,,nic", takže zbývá jen nějaké to soustředění mimo náměstí a na plochu náměstí najet až po té 14.00 hod. Nejdůležitější je opravdu to, aby se vědělo, jestli připadá v úvahu opravdu ten 10. květen, abych mohl přijít za správcem trhů s ,,hotovou věcí".... Takže bych prosil případné vyjadřování se k datumu konání. Pokud nebudou k datumu konání (10.května) žádné námitky, zajel bych asi během příštího týdne do Jičína a dohodl se se správcem trhů a zástupci města. Tak kolegové, pište........

Odpovědět