POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

kde, kdy, kdo , jak bylo
Odpovědět
Uživatelský avatar
Keksin
Příspěvky: 3382
Registrován: čtv zář 27, 2007 12:50
Bydliště: jižní Morava

Příspěvek od Keksin » stř úno 06, 2008 15:15

Já, manželka a Rover s datem souhlasíme.

Mechwarrior
Příspěvky: 218
Registrován: úte zář 18, 2007 20:53
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé - běloch
Kontaktovat uživatele:

ouk

Příspěvek od Mechwarrior » stř úno 06, 2008 16:20

Mechwarrioři souhlasí a tím to hasne :D

Jenom Žabáku, patrně jsi jel vždy kolem toho ošklivého parkoviště v týdnu, ale o víkendech je to fakt plný, jináč jsem pro.

Bo co takhle třeba náměstíčko v Sobotce od 10:00 a pak se teprve přesunout v koloně do Jičína a přímo si to vkráčet rourkama na náměstí?

Oukej, jsem pro každou špatnost 8)
Mechwarrior Mireček Rover 75 2.0 CDT Fajnšmekr

zabak
Příspěvky: 82
Registrován: pon zář 17, 2007 10:22
Bydliště: Rožďalovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zabak » stř úno 06, 2008 16:59

Zdravím Mechwarriore. S tou Sobotkou nevím, protože to náměstíčko je jako dlaň, tam bychom se asi nevešli a pokud jak píšeš, že bychom se tam v 10.00hod. sešli a jeli společně do Jičína, tam bychom byli za 20 minut a stejně bychom se museli zatím někam ,,uklidit". Já si myslím že pokud je oficielně sraz na Valdštejském náměstí ve 14.00hod, že by to chtělo, aby si každý do té doby případně udělal svůj vlastní program, protože nevěřím tomu, že by byl někdo zvědavý jen na Šrámkovu Sobotku, když je v jičínském okolí tolik zajímavých míst které by stály za to vidět. Navíc i v samotném Jičíně je větší možnost případně si někam dojít na oběd atd. To bych snad až zase tolik neřešil...

Zakar
Příspěvky: 1098
Registrován: pon zář 17, 2007 8:39
Bydliště: Mezi Benešovem a Táborem +420603474419 rover.sinogl@email.cz

Příspěvek od Zakar » stř úno 06, 2008 20:55

zabak píše:Tak ještě... To ošklivé parkoviště, je tak ,,ošklivé", že kdykoli jedu okolo, -,,zeje prázdnotou". Pro případ, že by i tam bylo obsazeno, jsou v centru i další náměstí (náměstí Svobody, Žižkovo a jako záchytná parkoviště by posloužila případně i parkoviště u nákupních středisek, která jsou všechna v centru města, takže to není nikam daleko a do 14.00hod. by se to nějak -,,vydrželo" a po této hodině by bylo náměstí -,,naše".Už jsem se na Městském úřadu informoval a podle příslibu organizátora jičínských trhů by po této hodině bylo možno náměstí ,,opanovat". Díval jsem se zpětně na webcameru ,,z květnových sobot v minulém roce" na Valdštejnovo náměstí a opravdu by se tam nevešlo -,,nic", takže zbývá jen nějaké to soustředění mimo náměstí a na plochu náměstí najet až po té 14.00 hod. Nejdůležitější je opravdu to, aby se vědělo, jestli připadá v úvahu opravdu ten 10. květen, abych mohl přijít za správcem trhů s ,,hotovou věcí".... Takže bych prosil případné vyjadřování se k datumu konání. Pokud nebudou k datumu konání (10.května) žádné námitky, zajel bych asi během příštího týdne do Jičína a dohodl se se správcem trhů a zástupci města. Tak kolegové, pište........

S datumem souhlasím.Případně se přizpůsobím.Sraz si ujít nenechám. :shock:
ZAKAR Rover 214 Si,Land Rover Discovery,Rover 111L

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Příspěvek od Roman620ti » stř úno 06, 2008 22:27

S termínem nemám problém. :D Doufám, že bude pěkné počasí a vše ok. Fakt už se moc těším :twisted:
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
Rohlik
Příspěvky: 99
Registrován: úte lis 06, 2007 18:31
Bydliště: Praha-západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rohlik » stř úno 06, 2008 23:37

S datumem souhla. Žabáku až budeš vědět víc, pošli pls základní info o srazu,hodim to na rover-club.net jako novej sraz... Díky! Lukáš
ex seventy five, 2.0CDT
http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=85
nyní BMW E46 318d Touring

Uživatelský avatar
thomas
Příspěvky: 1198
Registrován: pon pro 17, 2007 0:25

Sraz v jičině

Příspěvek od thomas » čtv úno 07, 2008 0:54

Čest práci ! ! ! :) Tak kdy je teda to správné datum ? Nebyl sem tu dva dni a su z teho na větvi :P
Rover214,Rover220sdi,Rover45/1.6 New version,Rover75 1.8, MG-ZS 2.0iDT,Rover 75 8/2004 Cdti, Rover25, Renault RX4, kdykoliv mam přiležitost S- Type 4.2L V8 made by Roman_MG, Jaguar X- Type 2.5 L AWD Estate , Honda CR-V, Volkswagen Passat :-)

Mechwarrior
Příspěvky: 218
Registrován: úte zář 18, 2007 20:53
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé - běloch
Kontaktovat uživatele:

ouk

Příspěvek od Mechwarrior » čtv úno 07, 2008 8:08

pro mě za mě přede mě, sjedem se klidně až v Jičíně, ale lepčejší by bylo někde společně, ať to má ňákou štábní kulturu, páč to bude jináč velkej chaos podobně jako v maďarsku, kde jsme hodinu bloudili, hledali místo srazu, hodpodu, lidi atp. -- i tak to bylo fajn, ale hodina byla v čudu.

tož Sobotku vynecháme, jak je libo, ale obavy stále mám i z toho Jičína, v době Jarmarku tam bude nacpáno a nebude šance zastavit ani u silnice, v každém případě určitě přijedu 8)

Jde hlavně o tu parádu společně vjet na to náměstí a ne se tam courat jak trhovci :wink:
Mechwarrior Mireček Rover 75 2.0 CDT Fajnšmekr

Uživatelský avatar
Bifik
Příspěvky: 75
Registrován: stř zář 19, 2007 8:41
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: ouk

Příspěvek od Bifik » čtv úno 07, 2008 8:21

souhlasím s mechwariorem, na tom srazu bychom se měli všichni sjet na náměstí a né aby byl každý v jiné části města...

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od tobias » čtv úno 07, 2008 12:57

S datem souhlasím a už sem si vzal i dovolenou :D takže doufám, že nás tam bude co nejvíc.

Děsně se tam těšim!!! A hlavně až některý z Vás poznám i osobně a nejenom přes net.


Btw je to teda trochu předem, ale kdo z vás pojede z Prahy, že bychom se potkali už třeba na Černym Mostě?
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Re: ouk

Příspěvek od tobias » čtv úno 07, 2008 13:00

Bifik píše:souhlasím s mechwariorem, na tom srazu bychom se měli všichni sjet na náměstí a né aby byl každý v jiné části města...
Na tom něco je, ale co dát oficiální začátek v těch 14:00 na hlavním náměstí a předtím se sejít třeba ve 12:00 na tom vedlejším, srovnat se, naplánovat den apod...

A ještě jedna věc, nechcete sem přidat anketu, ať přibližně víme kolik nás pojede?
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Re: ouk

Příspěvek od tobias » čtv úno 07, 2008 15:16

max80 píše: Myslim, ze Mechwarrior tuto variantu nazval "courat se tam jak trhovci." Ano, na namesti se sjedem, ale jako eine groose KOLONA, utvorena kdesi jinde nez prave na tom velkym, jarmarecnim namesti! Tak to chapu a vitam i ja :shock:
Jojo, sejdem se na tom mensim osklivym parkovisti, kam nepachne ani noha a dojedem na namesti....moment, to ale budu muset oskrabat auto? :lol:
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Re: ouk

Příspěvek od Roman620ti » čtv úno 07, 2008 15:55

Teď jde o to, jestli na těch ostatních náměstíčkách bude fakt volno, protože jesti nebude zrovna tam, kde se to tady naplánuje, nebudou kolegové vědět kam se nakonec všichni poděli. Jestli by nakonec nebylo nejlepší parkoviště u nějakého obchoďáku. Měl by tam bejt někde Kaufland, tam bude určitě místo i kdyby přijela celá Česká a Slovenská Republika :-) V Jíčíně to neznám, určitě tam bede takovejch obchoďáků vic.
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
Welinka
Příspěvky: 1857
Registrován: pon zář 17, 2007 21:07
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Welinka » čtv úno 07, 2008 17:45

Zdravím všechny.. čím více příspěvků přibývá,tím více se mi chce napsat..a nechtěli byste se sejít někde jinde? Ten Jičín z pohledu shromáždění opravdu působí nevěrohodně :( Neříkám změnit destinaci úplně..to neee. Kdysi jsem se na RC zmínila o takovém přání..co takhle se sejít u hradu Kost? Do Jičína..Sobotky a pod je to pak nádherná inspirace ke spanilé jízdě :lol: Navíc!! Je to i bezva nápad Angličanův..že bysme měli najít nějaký plácek k vyřádění se..a jelikož mám provozovatele letiště v Hoškovicích-Mnichově Hradišti mezi přáteli,mohla bych i toto obstarat. Hrad Kost-letiště Hoškovice je cca 15ti km odstup od sebe..Měním jen kvůli potížím se zaparkováním..ale vážně..mohlo by to být moc krásný :P

Uživatelský avatar
Welinka
Příspěvky: 1857
Registrován: pon zář 17, 2007 21:07
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Welinka » čtv úno 07, 2008 18:21

No a tak mi vyvstal ještě i ten původní záměr..co takhle nějaký bowlingový turnaj večer? Spojit s povídáním,večeří,..:lol: kolem 10km od Kosti je bezva bowling. No ale to se mi všechno honí hlavou až teď..neb jsem myslela že ten Jičín nebude v ničem potížista. Zajela bych tam o víkendu..je tam velikánské parkoviště které na noc zamykají8) nevím ale mám tucha že je tam i možnost ubytování.. Počkám jak se to bude pozdávat ostatním :wink: No jo,Welinka zas dělá zmatky že ano :roll: samozřejmě podřídím se a budu spokojená kdekoliv..hlavně ať se sejdeme!! :D

Odpovědět