POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

kde, kdy, kdo , jak bylo
Odpovědět
Uživatelský avatar
Welinka
Příspěvky: 1857
Registrován: pon zář 17, 2007 21:07
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Welinka » čtv úno 07, 2008 18:23

Joo Maxi přímo pod hradem je fakt velké parkoviště..jsem tam hodně často,jezdím do údolí Plakánek,na nádvoří hradu.. vypínat mozek :wink:

Uživatelský avatar
Rohlik
Příspěvky: 99
Registrován: úte lis 06, 2007 18:31
Bydliště: Praha-západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rohlik » čtv úno 07, 2008 19:26

Jsem taky pro... Ale aby už žabák neměl něco rozjetýho... Každopádně, ať to bude kde to bude, vytvořil jsem registraci na http://www.rover-club.net/events.php tak se můžete hlásit. Ať mají organizátoři přibližný přehled... 8)
ex seventy five, 2.0CDT
http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=85
nyní BMW E46 318d Touring

Uživatelský avatar
Keksin
Příspěvky: 3382
Registrován: čtv zář 27, 2007 12:50
Bydliště: jižní Morava

Příspěvek od Keksin » čtv úno 07, 2008 19:35

Welinka KP píše:No a tak mi vyvstal ještě i ten původní záměr..co takhle nějaký bowlingový turnaj večer? Spojit s povídáním,večeří,..:lol: kolem 10km od Kosti je bezva bowling. No ale to se mi všechno honí hlavou až teď..neb jsem myslela že ten Jičín nebude v ničem potížista. Zajela bych tam o víkendu..je tam velikánské parkoviště které na noc zamykají8) nevím ale mám tucha že je tam i možnost ubytování.. Počkám jak se to bude pozdávat ostatním :wink: No jo,Welinka zas dělá zmatky že ano :roll: samozřejmě podřídím se a budu spokojená kdekoliv..hlavně ať se sejdeme!! :D
Souhlasím a kdyby tam bylo aji ubytování, bylo by to super.

mirinkosokol
Příspěvky: 14
Registrován: čtv lis 08, 2007 19:54
Bydliště: Slovensko - Prievidza

Příspěvek od mirinkosokol » čtv úno 07, 2008 19:58

sa tesiiiiim :D
Rover 216 Si, 1588 cm3, 82 KW, CVT

Uživatelský avatar
Bifik
Příspěvky: 75
Registrován: stř zář 19, 2007 8:41
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bifik » čtv úno 07, 2008 20:11

Co mi zbývá než se přidat Qetšině, že jo :D ROVER SRAZ v jednom by asi ROVER SRAZ nebyl :lol: samo že se mi nápad líbí :wink:

Uživatelský avatar
Welinka
Příspěvky: 1857
Registrován: pon zář 17, 2007 21:07
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Welinka » čtv úno 07, 2008 20:59

Bifi ty abys neměl proslov,viď :mrgreen:

Jinak upozorňuji že v případě že to všechno dopadne,tak je o zábavu postaráno..neb já nejsem vyzivatel,já bowling vůbec neumím hrát :twisted: trošku jo no,už neházim koule za sebe 8) 8) 8)

zabak
Příspěvky: 82
Registrován: pon zář 17, 2007 10:22
Bydliště: Rožďalovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zabak » čtv úno 07, 2008 21:10

Zdravím všechny kolegyně a kolegy a přináším aktuální zprávy. Dnes jsem byl v Jičíně a debatoval jsem s panem Doškem, který říkal, že by nebyl problém dovolit nám během dne, tak jak budou účastníci přijíždět, postupně obsazovat přilehlé Žižkovo náměstí a pěší zónu ( hlavní třídu Husovu ulici), kde bychom se během dne se svými autíčky soustřeďovali a po 14.hodině, až by bylo Valdštejnské náměstí prázdné a od trhovců znovu ,,uklizené", že bychom mohli projet přímo pod Valdickou bránou (kde není jinak pro běžné ,,smrtelníky" průjezd povolen ) na Valdštejnské náměstí, takže problém s parkováním je vyřešen. Další zprávy o srazu se dovím zase zítra, takže budu průběžně informovat. Jsem rád, že se debata o srazu začíná ,,rozjíždět" a že přicházíte s různými návrhy, jak je možno prožít několik dní květnového víkendu. Jičín a jeho blízké i vzdálenější okolí je opravdu krásné a stojí za to si na ně udělat čas. ,,AŤ ŽIJE ROVERSRAZ V JIČÍNĚ DNE 10. KVĚTNA 2008".

Uživatelský avatar
Rohlik
Příspěvky: 99
Registrován: úte lis 06, 2007 18:31
Bydliště: Praha-západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rohlik » čtv úno 07, 2008 21:40

A co takhle se sejít v tom Jičíně, pobýt tam třeba tak do 16:00-17:00 a pak vyrazit ve spanilé jízdě směr Kost, resp.oblast kterou navrhla Welinka...včetně bowlingu a tak...... Welči nápad je prima, ale zase by mi přišla škoda nevyužít toho, co už pro nás vyjednal Žabák (mimochodem všechna čest a za sebe moc děkuji!)
ex seventy five, 2.0CDT
http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=85
nyní BMW E46 318d Touring

Vasek_620Di
Příspěvky: 12
Registrován: ned zář 16, 2007 22:01

místo srazu

Příspěvek od Vasek_620Di » čtv úno 07, 2008 21:52

a co se sejít v kempu runcajs
http://www.mapy.cz/#x=135161216@y=13722 ... _151799681
je tam i dobrá restaurace s zivým krokodýlem :-)

Uživatelský avatar
Welinka
Příspěvky: 1857
Registrován: pon zář 17, 2007 21:07
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Welinka » čtv úno 07, 2008 22:35

Samozřejmě i já moc a moc oceňuji veškerou snahu a pomoc kolegy Žabáka! Byl to je návrh z mé strany :D a je moc dobře že to nakonec vypadá takto slibně 8) Vždyť jde o to podstatné..potkat se.

zabak
Příspěvky: 82
Registrován: pon zář 17, 2007 10:22
Bydliště: Rožďalovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zabak » čtv úno 07, 2008 22:46

Zdravím všechny kolegyně a kolegy. Se zájmem sleduju dění na těchto stránkách. Kolegovi Rohlík(ovi) děkuju za příspěvek a podotýkám, že ,,hlavní den srazu" je 10.květen a věřím, že mnoho našich kolegů rádo využije nabídku o možnosti parkování v samotném Jičíně. Pokud jde o případné návštěvy okolních míst, ať už třeba Prachovských skal, Kosti, či jiných památek kraje, návštěvy různých restauračních zařízení i třeba ,,spanilé jízdy" navrhované kolegyní Welinkou. Je na každém jednotlivci, jakým způsobem případně i celý víkend prožije.

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od tobias » pát úno 08, 2008 2:09

zabak píše:Zdravím všechny kolegyně a kolegy. Se zájmem sleduju dění na těchto stránkách. Kolegovi Rohlík(ovi) děkuju za příspěvek a podotýkám, že ,,hlavní den srazu" je 10.květen a věřím, že mnoho našich kolegů rádo využije nabídku o možnosti parkování v samotném Jičíně. Pokud jde o případné návštěvy okolních míst, ať už třeba Prachovských skal, Kosti, či jiných památek kraje, návštěvy různých restauračních zařízení i třeba ,,spanilé jízdy" navrhované kolegyní Welinkou. Je na každém jednotlivci, jakým způsobem případně i celý víkend prožije.
Souhlasim se zabakem.

A hlavně si hodně vážím, že to někdo vzal takhle hodně do rukou a opravdu tam zavolal a domluvil co se dalo. Máš u mě pivo, samozřejmě nealko :)
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Uživatelský avatar
Bifik
Příspěvky: 75
Registrován: stř zář 19, 2007 8:41
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bifik » pát úno 08, 2008 8:05

i já děkuji Kolegovi Žabákovi za jeho iniciativu a odhodlání pro sraz :D a přizpůsobím se ke všemu co nakonec bude realitou, třeba i couváním z Jičína do Prahy :lol: P.S.: Welinko, já jen držím krok s vámi všemi :lol:

Mechwarrior
Příspěvky: 218
Registrován: úte zář 18, 2007 20:53
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé - běloch
Kontaktovat uživatele:

oukej

Příspěvek od Mechwarrior » pát úno 08, 2008 17:56

.. no rourky, jak to sleduju, určitě by bylo lepší dojet na náměstí v Jičíně pěkně společně s plnou parádou
... ale předtím dopoledne se někde sjet a až nakonec skvostná spanilá jízda skrze okolní prdelky do Jičína, poté odpoledne "prohlídka" města a večer smaženice s koulema či nějaká jiná zábavná akce 8)

šak už se těším a rourka je celá nedočkavá
Mechwarrior Mireček Rover 75 2.0 CDT Fajnšmekr

zabak
Příspěvky: 82
Registrován: pon zář 17, 2007 10:22
Bydliště: Rožďalovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zabak » pát úno 08, 2008 18:20

Vážené kolegyně a kolegové. Jak jsem včera slíbil, že budu dnes informovat o dalším průběhu věcí, tak tímto činím. Na příští týden mi pan Došek domluvil schůzku s panem Říhou, ( Městská rada Jičín) kterému odevzdám písemnou žádost ohledně pořádání srazu, kde dohodneme i ostatní detaily ohledně shromažďování se na Žižkově náměstí, pěší zóně (v ulici Husově) a následnému vjezdu na Valdštejnské náměstí, přímo Valdštejnskou branou.
Takže zatím toho moc nového není, ale příští týden budu informovat již podrobněji. Těším se na Vaše další případné návrhy a připomínky k průběhu
srazu. ,,ROVERSRAZU v Jičíně 10.5. 2008 - ZDAR".

Odpovědět