POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

kde, kdy, kdo , jak bylo
Odpovědět
zabak
Příspěvky: 82
Registrován: pon zář 17, 2007 10:22
Bydliště: Rožďalovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zabak » pát úno 08, 2008 18:31

Vážené kolegyně a kolegové. Ještě jsem zapomněl, že je možno i hlásit svoji účast na jičínském Roversrazu dne 10.5. 2008 na stránkách ROVER-Club.net ,aby se vědělo kolik vozů se asi zúčastní. Mrkněte tam a přihlašte se.

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Příspěvek od Roman620ti » pát úno 08, 2008 19:26

zabak píše:Vážené kolegyně a kolegové. Ještě jsem zapomněl, že je možno i hlásit svoji účast na jičínském Roversrazu dne 10.5. 2008 na stránkách ROVER-Club.net ,aby se vědělo kolik vozů se asi zúčastní. Mrkněte tam a přihlašte se.
No tak jsem se také zaregistroval :D Musim na noční, tak to dodělám příště...
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
Rohlik
Příspěvky: 99
Registrován: úte lis 06, 2007 18:31
Bydliště: Praha-západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rohlik » pát úno 08, 2008 20:15

Krásně se to rozjelo... Abychom si to ujasnili. Nejjistější je, že budeme od 14:00 na náměstí v Jičíně. Kde se sejdeme předtim a kam potom, zatím neni jasné. Chtělo by to nějaké návrhy a pak o nich třeba hlasovat. Navrhoval bych sejít se dopoledne někde poblíž hradu Kost, od 14:00 Jičín - náměstí a pak se přesunout na bowling. Welinka měla ještě návrh s tim letištěm - to by se mi taky moc líbilo, ale tam by to chtělo na dýl a nějak mi to nezapadne do toho 10.5. Nenecháme letiště třeba na podzim? Vzal bych třeba trochu inspirace z klubu Alfa Romeo - jarní sraz s názvem "ROVER TOUR 2008" a podzimní "ROVER CUP 2008" (zaměřen na soutěže-jízda zručnosti,sprint atd...). Samozřejmě mezitím nějaké menší srazíky vítány. Co vy na to bando? 8)
ex seventy five, 2.0CDT
http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=85
nyní BMW E46 318d Touring

Milda
Příspěvky: 2
Registrován: stř zář 19, 2007 12:03
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Všechno je to hezky........ale......

Příspěvek od Milda » pát úno 08, 2008 20:16

:D Zdravím všechny! Srázek-super nápad, lokalita-parádní. Program? Spíše mi to začíná připomínat programovou obdobu Lednice! Zvláště po tvrzení Žabáka "dáme sraz na náměstí a pak si každý může jezdit po okolí jak bude chtít".
Kdo tam byl, určitě mi dá za pravdu. Chtělo by to změnu a koncepci s jasným programem.......schopných lidí je tu víc než dost, tak proč stavět takovou akci na pochybném základu od organizátora typu "plno řečí, nikde nic" ....... :idea: [/b]

Uživatelský avatar
Keksin
Příspěvky: 3382
Registrován: čtv zář 27, 2007 12:50
Bydliště: jižní Morava

Příspěvek od Keksin » pát úno 08, 2008 20:26

Myslím, že Jeytee psal, že má fanglu se znakem ROVER. Mohl by ju vzít a být v čele kolony při vjezdu na náměstí, to by byla paráda :D :D :D .
A z amplionu by mohlo znít Mull of Kintyre http://www.youtube.com/watch?v=mzs5aOYr8B4
:D :D :D :D :D

Uživatelský avatar
Keksin
Příspěvky: 3382
Registrován: čtv zář 27, 2007 12:50
Bydliště: jižní Morava

Příspěvek od Keksin » pát úno 08, 2008 20:46

Což takhle poslat pozvánku na britskou ambasádu :D , aby se dojeli podívat na tu nádheru, co si nechali vytunelovat? :evil:

Uživatelský avatar
Rohlik
Příspěvky: 99
Registrován: úte lis 06, 2007 18:31
Bydliště: Praha-západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rohlik » pát úno 08, 2008 21:46

může být jako oficiální logo? Obrázek
ex seventy five, 2.0CDT
http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=85
nyní BMW E46 318d Touring

zabak
Příspěvky: 82
Registrován: pon zář 17, 2007 10:22
Bydliště: Rožďalovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zabak » pát úno 08, 2008 22:40

Odpověď ,,Mildovi". Zdravím Tě Mildo. Určitě se nepleteš že Ti sraz začíná připomínat ten lednický. Opakuju se....Hlavní den je 10.5. a jezděním po okolí jsem myslel ,,OSTATNÍ VÍKENDOVÉ DNY - MIMO DEN SRAZU". Srovnáváš to s obdobou srazu v Lednici. Lednického srazu jsem se účastnil a mimo dny srazu jsem si sám jezdil po okolí a celý pobyt se mi líbil. Píšeš, že schopných lidí je tu dost, tak si Tě dovolím citovat:-,,proč stavět takovou akci na pochybném základu - plno řečí, nikde nic". Za organizátora lednického srazu jsem se nepovažoval a ani teď u jičínského se nepovažuju, byl to ode mne jen ,,počáteční impulz", který se náhodou chytil. Velice rád přenechám iniciativu s obstaráváním toho jičínského srazu komukoliv. Díky kolego, že jsi mi ,,otevřel oči".

Milda
Příspěvky: 2
Registrován: stř zář 19, 2007 12:03
Bydliště: Veselí nad Moravou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Milda » pát úno 08, 2008 23:23

Odpověď Žabákovi: Hezký večer Žabáku a o to tady přece de, neboť taková paráda potřebuje organizátora a jestli tady těm lidem se tu poví jo přijeďte bude to super, všechno zařízený, tak oni se Vás po 2 hodinách stání na tom náměstí začnou ptát a co bude dál? Oba se shodneme na tom, že organizace je potřebná a když se jedná o akci takového rozsahu víc než nutná. Proto bychom se měli poučit z chyb a dát tomu nějakou podobu a ne další sraz iniciovat ve stejném "duchu".

zabak
Příspěvky: 82
Registrován: pon zář 17, 2007 10:22
Bydliště: Rožďalovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zabak » sob úno 09, 2008 0:03

Odpověď Mildovi.
Zdravím Tě kolego. Je vidět, že nečteš moc naše stránky, protože kdybys je pročítal pečlivěji, myslím i na ROVER-Club.net(u), tak jsi se mohl dočíst, že sraz by byl podporován UNIPARTEM. (Angličan, Welinka atd.) Takže o nějaký program by bylo postaráno. Navíc se tu lidi už vyjadřují o případných akcích a dávají různé návrhy. ,,A o tom to je......"

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Příspěvek od Roman620ti » sob úno 09, 2008 7:36

No já si myslím, že když budem ve 14hodin na náměstí, tak než stihnem pořádně prohlédnout všechny zůčasněné vozy a řádně pokecat bude tma :lol: . Myslím, že by to takhle stačilo, zvlášť když bude další zpestření ještě před Jíčínem. Hodně se povídá a když jde do tuhého, nikdo už organizátora dělat nechce. Díky moc Žabákovi :!: :!: :!:
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
Thomson
Příspěvky: 367
Registrován: stř zář 19, 2007 18:36
Bydliště: Val. Mez.

Příspěvek od Thomson » sob úno 09, 2008 9:13

Rohlik píše:může být jako oficiální logo? Obrázek
super logo fakt moc pekne, i jako samolepka by bylo dobre :wink:

Uživatelský avatar
Welinka
Příspěvky: 1857
Registrován: pon zář 17, 2007 21:07
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Welinka » sob úno 09, 2008 9:25

Achych...copak je to tu za atmosféru?? Sraz se koná za 3měsíce a fous..přislíbila jsem organizaci,vše se dá propojit...jen nemám toliko času ale jak jsem slíbila,dnes vyjíždím na výlet..vše pozjistit,doupřesnit..přidám určitě pár fotek.. kolegu Žabákovi patří velký dík za všechnu starost!!! a tak slova typu "když jde do tuhého nikdo organizaci dělat nechce" nejsou na místě. Nebo je tu snad někdo kdo by se chtěl UJMOUT ORGANIZACE? dělám co můžu :lol: Pravdou je že Lednice nebyla organizovaná, Mechwarrior ví! Snažili jsme se do poslední chvíle o aspoň trochu organizaci,zajistit ubytování,oběd..ale členové nereagovali..tudíž jsme se ubytovali a program udělali podle svého.. Hlavu vzhůru! Jestli něco opravdu nesnesu,jsou to pesimistické řeči ještě před akcí :evil: Tak,uzavírám řeč :lol: a vydávám se bádat! Ještě chci podotknout..každý sraz má svoje! Lednice,Maďarsko..každý sraz byl krásný..ale čím více srazů,tím více inspirace pro vychytání mušek :P Všem krásnou sluníčkovou sobotu přeji! :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Welinka
Příspěvky: 1857
Registrován: pon zář 17, 2007 21:07
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Welinka » sob úno 09, 2008 9:28

Rohlik krááása! Máš možnost udělat průhledné samolepky(lepí se na okno-viz tuningové srazy,..)? Já bych je ráda z tohoto obrázku nechala vyrobit..jako památku na sraz. 8)

zabak
Příspěvky: 82
Registrován: pon zář 17, 2007 10:22
Bydliště: Rožďalovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zabak » sob úno 09, 2008 11:03

Zdravím všechny kolegyně a kolegy. Sám za sebe mohu říci, že to logo je fakt zdařilé. Jinak kolegyně Welinko k ,,atmosféře".... Atmosféra je tu ta pravá ,,správná", začíná se debata a je jasné, že 100 lidí 100 názorů a tak to vlasně má i být. Hlavně, abychom se sešli a podebatovali o svých miláčcích Roverech. Někdo se bude rád účastnit třeba bowlingu, jiný by rád viděl třeba ,,banánové tanečnice" na molu a nám se ženou bude stačit, když se potkáme se ,,starými známými" s kterými jsme se seznámili na předešlých srazech. Je jisté, že se pořadatel (určitě jste to již sama poznala na vlastí kůži) vždycky všem ,,nezavděčí" a pokud se s tím vědomím do akce pouštíte, nebudete zklamána. Takže, - ať se nám všem ten srazík líbí.

Odpovědět