POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

kde, kdy, kdo , jak bylo
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bifik
Příspěvky: 75
Registrován: stř zář 19, 2007 8:41
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bifik » sob úno 09, 2008 12:45

Já osobně pro organizaci srazu preferuji někoho, kdo se dokáže postarat o zajištění průběhu srazu, může nám nabídnout třeba přehled náhradních dílů na naše miláčky i s ceníkem, nebo také doplňkových dílů pro roverky.....
!Proto preferuji UNIPART a tím i WELINKU a ANGLIČANA!

zabak
Příspěvky: 82
Registrován: pon zář 17, 2007 10:22
Bydliště: Rožďalovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zabak » sob úno 09, 2008 13:17

Bifik(u) jsem stejného názoru jako Ty. Srazu bez těchto lidí by ,,něco chybělo".

Uživatelský avatar
Bifik
Příspěvky: 75
Registrován: stř zář 19, 2007 8:41
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bifik » sob úno 09, 2008 20:00

Kolego Žabáku, jsem rád že se mnou souhlasíš :wink: Doufám že i ostatní kolegové budou mít stejný názor :idea:

Uživatelský avatar
Keksin
Příspěvky: 3382
Registrován: čtv zář 27, 2007 12:50
Bydliště: jižní Morava

Příspěvek od Keksin » sob úno 09, 2008 20:59

Thomson píše: super logo fakt moc pekne, i jako samolepka by bylo dobre :wink:
Poupravil bych to na Jičín tour 2008 :wink:

Uživatelský avatar
Welinka
Příspěvky: 1857
Registrován: pon zář 17, 2007 21:07
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Welinka » sob úno 09, 2008 21:02

To se krásně čte..moc děkuji :D udělám úplné maximum! Omlouvám se,ale dnes jsem procestovala..prozjišťovala a vyfotila všechny možné alternativy..tj 2/3 Českého ráje :P a nějak mě to zmohlo :oops: ale zítra vše uveřejním.To by v tom byl čert abysme už neprobrali konrétní body 8) Děkuji ještě jednou,mnohokrát.

Uživatelský avatar
Keksin
Příspěvky: 3382
Registrován: čtv zář 27, 2007 12:50
Bydliště: jižní Morava

Příspěvek od Keksin » sob úno 09, 2008 21:10

max80 píše:

Nebo taky: http://www.youtube.com/watch?v=JpHJrD-Z ... re=related
A kdo nema Rover tak je amateeeuurrrr. :D :o

P.S. Poprosil bych nejakyho komponistu o upravu slov, dekuji :wink:

:D :D :D :D :D :D :D :D

zabak
Příspěvky: 82
Registrován: pon zář 17, 2007 10:22
Bydliště: Rožďalovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zabak » sob úno 09, 2008 21:54

Keksin(e), To se Ti povedlo, -,,Kdo nemá R.... ten je amater". Musel jsem se tomu zasmát, možná, že by bylo dobrý požádat o pomoc přímo pana Krampola.... Fakt je to dobrý..........

Uživatelský avatar
Keksin
Příspěvky: 3382
Registrován: čtv zář 27, 2007 12:50
Bydliště: jižní Morava

Příspěvek od Keksin » ned úno 10, 2008 20:12

Ahoj Žabáku, MAX 80 je autorem hitu ROVER reggae :wink: , já ne.Škoda

zabak
Příspěvky: 82
Registrován: pon zář 17, 2007 10:22
Bydliště: Rožďalovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zabak » ned úno 10, 2008 21:34

No Keksine, aspoň vidíš, jaký jsem to už ,,popleta", ale ať už je autor ten nebo ten - prostě - ,,Kdo nemá R...., ten je amatér".

Uživatelský avatar
Welinka
Příspěvky: 1857
Registrován: pon zář 17, 2007 21:07
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Welinka » pon úno 11, 2008 9:37

Krásný dník přeji všem...

Dnes doupřesním hlavní body harmonogramu a otevřu je diskuzi 8)

Jeytee vlajkonošem bych ,kdyby to jen trošku šlo,jmenovala toho kdo povede kolonu :D sebe nee,ježiš ať to tak nevyzní :lol: Vlajky mám stejně v plánu nechat vyrobit..i s tím držátkem.

Tak,držte mi dnes palce..vzala jsem si volno a vyrážím znovu..v pracovní den snad budu všude úspěšnější! :P

Uživatelský avatar
Welinka
Příspěvky: 1857
Registrován: pon zář 17, 2007 21:07
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Welinka » pon úno 11, 2008 10:03

:lol: :lol: :lol: :lol: no vlastně spíš nejde o udělení funkce,ale čest,víš..myslím že to tak pochopí většina,resp všichni. No..a vzhledem k tomu že jsi asi nedočetl celou diskuzi,nevíš že jen Jičínem se projíždět nebude :lol: :lol: ,to už je zřejmé...ale když tak vehementně chceš organizovat kolonu,s návrhy sem.. :lol: ,nebo můžeme urobit hlasování..ale vesměs mám z organizace pocit,že jsou členové rádi že se něco děje .. a kdo bude mít "fanglu" na autě jim je vcelku jedno 8) Jinak,jsou tu už kolegové kteří se zapojili aktivně,nejen per os..a vůbec se nechtějí nazývat organizátory 8) zapomněla jsem poděkovat veřejně.. za podporu a pomoc jsem strašně moc vděčná. Milý Žabáku,Rohliku,Bifik,zapomněla jsem ještě na někoho? ..díííky 8) Hlavně ať se nás sejde co nejvíce..a hlavně ať je sraz podle toho co chtějí účastníci,ne co chce organizační struktura :lol: :lol: :lol: .

zabak
Příspěvky: 82
Registrován: pon zář 17, 2007 10:22
Bydliště: Rožďalovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zabak » pon úno 11, 2008 16:43

Vážené kolegyně a kolegové. Jak jsem slíbil, že budu informovat až se zase něco dovím, tak je to tady. Dnes byla podána ohledně našeho srazu dne 10.5.08 v Jičíně písemná žádost, která bude projednána 27.2.08 Radou města Jičína. Po tomto termínu budeme vědět zase víc a budete pak zase všichni včas informováni. Nyní se můžete soustřeďovat na podávání různých návrhů a nápadů k případné realizaci. Takže pište, debatujte,leštěte své Rovery (ne až na plech) a přijeďte všichni. ( KDO NEMÁ ,,R"over, TEN JE AMATÉR").....

zabak
Příspěvky: 82
Registrován: pon zář 17, 2007 10:22
Bydliště: Rožďalovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zabak » pon úno 11, 2008 17:22

Jeytee, poslední místo v koloně si zamlouvám já, vzhledem k mému dvoubarevnému provedení, jestli mě ale vůbec vemete s sebou.... No nic, jsem drzý, -,,vetřu se"...

Uživatelský avatar
Bifik
Příspěvky: 75
Registrován: stř zář 19, 2007 8:41
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bifik » pon úno 11, 2008 20:28

Myslím že je ješte brzy řešit kdo pojede v koloně první nebo poslední!!! Vždyť se ani ještě neví kam se přesně z Jičína pojede a jestli vůbec...Místo toho škádlení tady by ste měli raději nějak vymýšlet průběh srazu, přidávat vaše nápady co by se mohlo dít atd. ............Pro zamyšlení......... 8)
ROVER 75 2.0 CDT Limousine

zabak
Příspěvky: 82
Registrován: pon zář 17, 2007 10:22
Bydliště: Rožďalovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zabak » úte úno 12, 2008 10:51

Jeytee, organizátor nejsem (a taky s tím nemám žádné zkušenosti), ale vím, že tu jsou ,,staří ostřílení organizátoři", kterým všichni důvěřujeme a necháme to ,,rádi" na nich. Jinak auto mám pořád dvoubarevné, protože vždycky, když bych mohl případnou částku na nastříkání uvolnit, vlastní blbostí si něco ,,zničím", jako naposledy řídící jednotku a jsem zase na bodu ,,0". Tak snad někdy - příště. Jinak mám dojem, že nějaké informace ohledně organizace chystá kolegyně Welinka a tak si na to všichni -počkejme. Do 10.5. je ještě času dost, takže - ,,klídek a tabáček".

Odpovědět