POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

kde, kdy, kdo , jak bylo
Odpovědět
zabak
Příspěvky: 82
Registrován: pon zář 17, 2007 10:22
Bydliště: Rožďalovice
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od zabak » stř dub 09, 2008 12:00

max80 píše:Tak ted jsem z toho jelinek: az doted jsem si myslel, ze bude JEDNO misto, kde se kolem 9. hod VSICHNI sjedeme, "nekam" pojedeme (nebo taky ne) a ve 14.00 ROVNOU vlitneme na namesti (s pribrzdenim v nektery z tech ulic, abychom dojeli na namesti vsichni pokupe). Takhle jak to lici Zabak, nekdo bude na Kosti, jinej ne.

Kdyz jsme jeli do Madarska, tak jsme taky prejeli do Éééésztööööörgöööömüüüüüü a necekali ve Szturovu, az prijedou oni k nam... :wink:

Morava, Nemorava, to uz tech 20 km od JC snad nikoho nezabije...
Max80, jeď si lidně na Kost, uvidíš, že to nakonec všechno ,,nějak dopadne". Myslím, že není nutná registrace, ale celkový počet. Určitě přijedou i nezaregistrovaní a možná, že jich bude víc, ale je důležité, že se nakonec všichni sjedeme na Valdštejnově náměstí. Já pojedu rovnou do Jičína a registraci na Kosti se vyhnu, doufám, že mě nakonec z Valdšejnova náměstí, proto, že nebudu registrován - ,,nevykážete".......

Xvas
Příspěvky: 509
Registrován: stř bře 19, 2008 14:59
Bydliště: Jihlava

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Xvas » stř dub 09, 2008 13:19

Chce to na dopoledne urcit JEDEN cas a JEDNO misto kde se teda sejdem a az tam se pak domluvit co a jak dal.kam a kudy vsichni vyrazime.pokud tady kazdy bude urcovat nejaky misto tak v tom bude akorat bordel.dnes sem byl kousek od Jicina takze cestu a smer mam projetej.a registr.taky nejsem :wink:

zabak
Příspěvky: 82
Registrován: pon zář 17, 2007 10:22
Bydliště: Rožďalovice
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od zabak » stř dub 09, 2008 14:18

max80 píše:Presne tak, takhle nam pobezi soubezne nekolik mensich "podsrazu" a nebudeme vedet, kterej je ten pravej :D
Je to docela jednoduché, řiďte se tím, jak to má naplánováno kolegyně Welinka, která je hlavní organizátorkou.

Uživatelský avatar
konopaslik
Příspěvky: 112
Registrován: pon bře 03, 2008 13:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od konopaslik » stř dub 09, 2008 15:17

Asi takhle, už nějakej pátek visej tady i na druhym klubu plakaty, kde je jasne napsano, ze sraz je v devet na Kosti. Tyhle plakaty ja a jak jsem pochopil, tak i nekteri dalsi, rozdavame kolegum v outdooru. Nedelam si velky iluze o tom, ze jejich ucast bude kdovijaka, ale uz kvuli nim by bylo docela fer skutecne dodrzet to, co je na tech plakatech napsany - tzn. bejt v devet na kosti, aby, kdyz uz tam prijedou, měli aspon na koho se obratit a za koho zaradit. Jestli se nejak bude menit prubeh srazu jako takovej, jestli bude vjezd na namesti ve dve, nebo v pul treti, to je sumak. Podstatny je, kdy a kde bude sraz. A reci o tom, ze je to az za mesic a ze je spousta casu to vymyslet, jsou nesmysl.
Od 4. 9. 2008 Sir Jersey: 75 Tourer 2.5l 2004
Obrázek

Do 15. 1. 2009 Sir Sartre: 420 SDi 2.0l 1998
Obrázek

Xvas
Příspěvky: 509
Registrován: stř bře 19, 2008 14:59
Bydliště: Jihlava

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Xvas » stř dub 09, 2008 16:10

No a kost je co?nejakej zamek nebo vesnice?abych tam nelital nekde jak splasenej.a to je kousek od jicina?

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Roman620ti » stř dub 09, 2008 19:48

ani zámek, ani město, ale známej hrad. :lol:
2x Rover 620ti

klevis
Příspěvky: 322
Registrován: sob zář 22, 2007 16:01
Bydliště: Kojetín
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od klevis » stř dub 09, 2008 19:52

Zdravím tak už nějakou dobu tu sleduji diskusi a nestačím se divit. Možná si za chvíli někdo udělá soukromý sraz někde jinde, ale pokud jsem to pochopil tak hlavní je Jičín a ta Kost je jen tak navíc pro ty co dojedou ráno. Navíc Kost je jeden z nejvíce navštěvovaných hradů u nás a navíc má parkoviště dvě. Byl jsem tam loni a funguje to tak, že po naplnění parkoviště pod hlavní bránou vás hlídač začne přesměrovávat na parkoviště u zadní brány. tak ten kdo bude pobíhat od jednoho parkoviště k druhému si dá asi 100 jarních kilometrů :lol: . Asi přijedu rovnou do Jičína, protože platit za parkoviště pod Kostí jen proto abych se tam míchal s přijíždějícími návštěvníky hradu a hledal ostatní se mi nechce.

Mechwarrior
Příspěvky: 218
Registrován: úte zář 18, 2007 20:53
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé - běloch
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Mechwarrior » stř dub 09, 2008 19:53

.. to je bordel :shock:
v každém případě nehodlám celé dopoledne až do 14:00 ztratit š.u.k.á.n.í.m. (je to spisovný výraz, tak proč ta cenzura? mi to przní příspěvky :evil: ) po Jičíně, by to měla být TRIUMFÁLNÍ spanilá jízda a příjezd na náměstí by to měl být pěnou na pivu ...
takhle to bude divný, když se tam okolo dokola koukolem bude povalovat samá rourka -- to moc triumfální nebude -- ale kdyby se zčistajasna odněkud přijelo pěkně v koloně a náměstí by se náhle zaplnilo našema krasavcema a krasavicema, jo tomu řikám mít ukrutnou sílu, to jóóó 8)
.. navíc je mi jasný, že po spichu v Jičíně se už v žádném případě nedohodne spanilá jízda v plném obsazení, páč každý bude mít zřejmě jiný plán s ohledem na vzdálenost, odkud se doplazí ...

uvidíme :roll:
Mechwarrior Mireček Rover 75 2.0 CDT Fajnšmekr

Uživatelský avatar
Rohlik
Příspěvky: 99
Registrován: úte lis 06, 2007 18:31
Bydliště: Praha-západ
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Rohlik » stř dub 09, 2008 21:05

pro všechny... myslim, že už to tady Welinka párkrát psala.....parkoviště u hradu Kost máme díky její velké snaze již zaplacené a zamluvené jen pro nás. Takže se nebojte, že se tam budeme mísit s ostatníma neRoverama... snažte se všichni přijet už tam(!!!!!), ať 1) je trochu přehled kolik nás bude 2) jak řiká Mechwarrior - neztratíme volné dopoledne, 3) užijeme si té přírody a za 4) dáme dohromady tu největší spanilou jízdu Roverů, co tahle republika zažila...
ex seventy five, 2.0CDT
http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=85
nyní BMW E46 318d Touring

Xvas
Příspěvky: 509
Registrován: stř bře 19, 2008 14:59
Bydliště: Jihlava

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Xvas » stř dub 09, 2008 22:02

Ja prave nevedel jestli myslite ten hrad a nebo nejaka vesnice kousek vedle.nejsem zdejsi tak nevim.me je jedno kam prijedeme.jde mi o to aby 5 lidi se nesčuchlo u kosti 5lidi nekde a dalsi dojedou az do jicina.me staci jen pevny bod ktery urci organizator a tam prijedu.taky bych se rad pokud bude cas mrkl na hrad kdyz uz tam teda budu.nevim je v tom tady gulas.budu teda predbezne pocitat s kosti pokud zase nekdo neprijde s necim jinym.cas se asi jeste upresni?

Uživatelský avatar
Welinka
Příspěvky: 1857
Registrován: pon zář 17, 2007 21:07
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Welinka » čtv dub 10, 2008 6:40

Mechwarriore "bordel" ano,ale ten zde členové nadělali sami. Podmínky zněly jasně.. až bude vše na 100% pak se vydají oficiální plakátky a hlavně článek na titulní stranu.

Max80 děkuji 8) to je přesně to co já si představuji.

Následuje slohová práce 8)

Uživatelský avatar
Welinka
Příspěvky: 1857
Registrován: pon zář 17, 2007 21:07
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Welinka » čtv dub 10, 2008 6:49

Ahojky všem!

Děkuji všem za trpělivost a omlouvám se za delší indispozici,kterou zapříčinilo moje setkání s dodávkou. :evil:

Nepořádek zde nadělali zejména ti co nemístně rozumují. Podmínky byly stanoveny jasně..jakmile bude vše dohodnuté..udělá se konečný ČLÁNEK na titulní stranu,diskuze zde může navazovat,nicméně už bude jasno!

Nicméně:

Je třeba ujasnit několik bodů, přičemž bude muset nastat několik ústupků.

1)
Vyšla jsem vstříc „referencím“ k hotelu Paříž v Jičíně. Rezervaci jsem zrušila a teď je tedy nutné,jelikož mám předběžnou rezervaci ve dvou hotelech a jednom penzionu, abyste všichni kdo to myslí vážně a chtějí se ubytovat,posílali odteď své požadavky na můj e-mail. Jinak to udělat nelze..jelikož zapsáno je hodně lidí,ale uznejme všichni,rezervovat hotel o 72 místech,přičemž víme jak dopadají srazy(ikdyž jsou svou účastí i tak vždy krásné) –nicméně nelze rezervovat tolik míst,když nakonec dojede 15 aut a 25lidí. Prosím ,požadavky zasílejte na samwel@centrum.cz s konkrétním počtem osob. VELICE TÍM USNADNÍTE ORGANIZACI A UDÁNÍ PŘESNÉHO MÍSTA K POBYTU I POSEZENÍ-nelze objednávat místo o toleranci 15-70míst. Jelikož jsem vybrala krásný penzion http://www.penzion-zernov.cz ,ten je mým favoritem,neboť by jsme tu měli vytvořeno prostředí pouze pro sraz!! Ubytování,posezení jen v Roveřím kruhu.. S tím že je tu volná kapacita 36lůžek..a kapacita restaurace je 50lidí,přičemž cena je 510Kč/osoba ,s polopenzí. Konečnou volbu učiním sama na základě vašich objednávek,e-mailů..a po poradě s nejvíce angažovanými. Proto se snažte obratem odesílat požadavky k ubytování.Díky 8)


2)
Setkání u Kosti-v 9:30hod! dále nenaslouchám jakýmkoliv obavám,neboť tak velké parkoviště u žádného hradu nepamatuji,parkoviště je zajištěno a zaplaceno. Pak tedy ti co si nechají pro parádu koleno vrtat zahodí své obavy o 50Kč parkovného a těší se ke krásnému hradu kam cestu jistě najdou.
Nechť je nám hrad Kost symbolem..tedy spíše ROVERůM..je to jediný hrad v Čechách který nikdy nebyl dobyt. 8)


3)
Dalším bodem je „program na volném prostranství“. Ten je možný,ale vzhledem k neutěšené hodině „vjezdu do Jičína“ takřka nerealizovatelný.
Tedy po seznámení u hradu bude následovat PROGRAM U HRADU-projít hrad,někdo okolí,.. poté se přesuneme do hotelu/penzionu..společně se naobědváme,ubytujeme a pojedeme do Jičína. I tak budeme na 14:00 mít co dělat.

Program na letišti tedy ruším,vzhledem k hodině kdy musíme být v Jičíně.

2 spanilé jízdy + večerní posezení přeci stačí! :D


4) Pište pouze konkrétní info k ubytování, čím přijedete a kolik Vás bude. Výtky typu „opět registrace“ se nepřijímají. Je to nezbytné.. fungovalo to u srazu v Českém ráji..bude i teď.Díky za pochopení.

HESLO ZNÍ JASNĚ: pište přezdívku+jméno(fakt nevím co by mi kde řekli kdybych nahlásila že na „pětce“ bude ubytovaný Rohlik s přítelkyní :D ),čím přijedete a kolik Vás bude celkem+ své požadavky na ubytování na e-mail : samwel@centrum.cz

Do konce týdne už bude vše definitivní, dávám všem prostor,proto se,prosím,vyjádřete ať můžu vydat oficiální článek na titulní stranu! Děkuji.

Na všechny se moc,já i Angličan= UNIPART těšíme!

Xvas
Příspěvky: 509
Registrován: stř bře 19, 2008 14:59
Bydliště: Jihlava

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Xvas » čtv dub 10, 2008 9:56

Jo takhle si to nejak predstavuju.pul 10 u kosti mi vyhovuje.aspon navstivim hrad.rezervovat penzion na noc si nebudeme ale chceme zustat az do vecera takze nekam na jidlo s vama klidne pujdeme.myslim ze sraz rano+prohlidka+na druhou hod.vjezd na namesti je dobry plan.tot muj komentar a nazor.ale podridim se vetsine jelikoz jsem novy

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Roman620ti » čtv dub 10, 2008 12:01

Welinka

Tak takhle to bude super! Skvělá práce a už se těším na ranní výjezd :lol:
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
konopaslik
Příspěvky: 112
Registrován: pon bře 03, 2008 13:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od konopaslik » čtv dub 10, 2008 12:03

Fain, takhle to má i naše pražská skvadra, která startuje z čerňáku v půl osmý, s docela slušnou rezervou. Aspoň si můžem dovolit chvilku počkat na opozdilce.
Od 4. 9. 2008 Sir Jersey: 75 Tourer 2.5l 2004
Obrázek

Do 15. 1. 2009 Sir Sartre: 420 SDi 2.0l 1998
Obrázek

Odpovědět