POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

kde, kdy, kdo , jak bylo
Odpovědět
Uživatelský avatar
AnderN
Site Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: pon zář 17, 2007 17:46
Bydliště: Brno, tel.: +420 725 378 817
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od AnderN » čtv dub 10, 2008 12:18

Od nas z Moravy to bude chtit trochu casnejsi budicek, ale myslim, ze to zvladneme :-)
Obrázek
MG ZT CDTi @ 118 kW / 370 Nm - 2009-? :: 200.000 km @ Obrázek
Rover 25 18K4F / automat CVT - 2013-? :: 50.000 km @ Obrázek
Rover Mini Cooper - 2016-? :: 20.000 km @ Obrázek
Ex. Rover 620 SDi - 2004-2009 :: 100.000 km @ Obrázek

Xvas
Příspěvky: 509
Registrován: stř bře 19, 2008 14:59
Bydliště: Jihlava

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Xvas » čtv dub 10, 2008 13:15

Taky pocitam se vstavanim za tmy.no a my moravaci se taky muzem nekde srazit predem.kdo jede z brna tak stejne asi pojede pres vysocinu ne?

Mechwarrior
Příspěvky: 218
Registrován: úte zář 18, 2007 20:53
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé - běloch
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Mechwarrior » čtv dub 10, 2008 14:47

oukej :wink:
jen budu muset nahodit nakou nanotechnologii, aby prach vod kosti neusmudlal Rourku :lol:
inac uz se tesim - moje 120kg malickost, moje milovaná Rourka, jo a taky zena :mrgreen:
Mechwarrior Mireček Rover 75 2.0 CDT Fajnšmekr

marvvin
Příspěvky: 218
Registrován: pát říj 19, 2007 13:21
Bydliště: praha vychod

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od marvvin » čtv dub 10, 2008 14:58

jo jo, taky uz se tesim

to mechwarrior > myslim ze prach od kosti ti rourku neusmudla vic nez kdysi cervenej prach v trutnove :)
MGF a vzpominka na 214Si ;), ted uz jen ty vzpominky ...

Mechwarrior
Příspěvky: 218
Registrován: úte zář 18, 2007 20:53
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé - běloch
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Mechwarrior » čtv dub 10, 2008 15:02

.. tak to máš pravdu, i když jsem měl kupodivu téměř všechny filtry ok při výměně -- jen kabinový byl obalenej jak vosí hnízdo :lol: , no stejně šly všechny nový :wink:
Mechwarrior Mireček Rover 75 2.0 CDT Fajnšmekr

Uživatelský avatar
Skeeve
Příspěvky: 311
Registrován: pon lis 26, 2007 11:44
Bydliště: Praha, smichov
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Skeeve » čtv dub 10, 2008 15:15

ha, vzborne, dekuju Welince za dalsi konkretni informace. poradim se s okolim kdo ze to vlastne se mnou pojede a huuuus se strasne moc tesim:)
______
Skeeve
dead Rover 825 SD
live Rover 220 sd

Jan Ryšánek
Příspěvky: 47
Registrován: sob úno 16, 2008 17:56

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Jan Ryšánek » čtv dub 10, 2008 17:51

Tak ja nejspis uz vyjedu o den drive a nebo je nekdo pobliz Ostravy kdo pojede rano za casnych hodin????Ze by jsme jeli spanilou jizdu take spolu???

klevis
Příspěvky: 322
Registrován: sob zář 22, 2007 16:01
Bydliště: Kojetín
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od klevis » čtv dub 10, 2008 19:54

Tak to se omlouvám, že jsem strašil ohledně toho parkoviště u hradu. Poklonu Welince, že dokázala domluvit tak exponované parkoviště jako je u hradu Kost. Samozřejmě v tomto případě jedu tam a nad ničím neváhám. Na prohlídce jsem byl loni tak budu prohlížet Rouvříky. Díky za upozornění :idea:

Uživatelský avatar
Welinka
Příspěvky: 1857
Registrován: pon zář 17, 2007 21:07
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Welinka » sob dub 12, 2008 19:32

Zdravím všechny a děkuji za projevenou důvěru..hlavně aby se srázek líbil :oops: :D


Přináším konečné informace…

Vzhledem k registracím k ubytování,kterých ještě není ani co by do 10-ti napočítal :D , jsem se rozhodla pro hotel Zámeček v obci Brada u Jičína ,jak jsem uváděla tipů bylo více,ale vše jsem podřídila Vašim požadavkům. Zde je k rezervaci 20 pokojů a je lépe míti rezervu.Tak tedy:

http://ubytovani.cz/cesky-raj/jicin/hotel-zamecek/9622/

..ke změně jsem se rozhodla zejména kvůli tomu že většina členů má zájem o 2-lůžkový pokoj ,přičemž hotel Zámeček vyhovuje ve všech bodech (většina pokojů je 2-lůžkových s možností přistýlky) a je přímo jako na dlani co se týká přesunu do Jičína po obědě. Chtěla bych tímto poprosit o pochopení, hotel je doopravdy pohádkový, Roverci budou jako v bavlnce a tak věřím že všichni pochopíte, až mi majitelé zašlou nabídku poledního menu,které bude sestávat z výběru 3 jídel, doupřesníte co byste rádi zakousli..jakmile budu mít přesné info,umístím jej sem a zašlu každému registrovanému na e-mail. Není samozřejmě problém vybrat si menu dle svého uvážení,ale takto budeme mít třeba na 12:00-12:30 nachystané jídlo a bude dost času na jídlo i zabydlení se.

PROSÍM NAPIŠTE MI I TI KDO „POUZE“ PŘIJEDETE, POOBĚDVÁTE A NEBUDETE SE CHTÍT UBYTOVAT, DĚKUJI.

Chci ještě zdůraznit ,jak je i popsáno v odkazu ,v okolí je hodně tipů k zábavě..bowling,...čili o zábavu bude postaráno,pokud bude kdokoliv chtít navázat na posezení,..komu by nestačilo :P Odvoz zpět na hotel zajištěn.

Ještě k parkovišti u hradu Kost..nejenom že jej máme rezervováno ,mám panem správcem hradu,p.Morvayem ,přislíbeno "přidělení" človíčka který nám parkoviště bude hlídat před vpádem "neRoverků a neMG" :D ,parkoviště bude zajištěno páskou..proto jsem i já v klidu 8)

Nyní dám dohromady finální článek, milý kolega Rohlik doladí finální podobu plakátků,ještě zkontaktuji Policii co se doprovodu týká ,s panem kolegou Žabákem popovídám o shromáždění v Jičíně,neb je tohoto města znalý,a konečně můžu říci..HURÁ DO JIČÍNA!!!
:D :D :D :D :D :D

Xvas
Příspěvky: 509
Registrován: stř bře 19, 2008 14:59
Bydliště: Jihlava

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Xvas » sob dub 12, 2008 21:26

Opravdu smekam pred Welinkou a zabakem za organizaci a do detailu promyslene.viz hlidane parkoviste obed atd. Clovek se jeste o to vic tesi na 10.kveten :-) takze jak sem pochopil obed bude spolecny stejne jako spol.vyjezd do jicina a dopol.program je libovolny a individualni?jeste jednou diky za dobrou praci

Uživatelský avatar
Welinka
Příspěvky: 1857
Registrován: pon zář 17, 2007 21:07
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Welinka » sob dub 12, 2008 22:35

Xvas děkuji :D prosím vezměme všichni ranní setkání jako nedílný začátek "našeho" dne... Byla to opravdu dřina a myslím že je tam krásně, na moc velký program čas nebude... Kost je spíše místečkem setkání..tj abychom se nemuseli setkávat někde na parkovišti o kterém nevíme zda bude místo a proč se jen potulovat po Jičíně když je tu tato možnost a vlastně i zpestření. Chystáme s Rohlikem označení aut vložením cedulky s číslem a přezdívkou za okno,každý dostane samolepku s logem srazu..pracuji na tom 8) utkvěla mi tato myšlenka z jednoho tuningové srazu,kterým moc neholduji,ale toto je myslím fain..
Nejdříve jsem se setkala s úsměvnými reakcemi..ale co když nás opravdu bude hodně a bude fain si zapsat do mysli jaký poklad ke komu patří. Jistě ale prohlídku hradu nebo okolí zájemci stihnou 8) Už mlčím :lol:

Mechwarrior
Příspěvky: 218
Registrován: úte zář 18, 2007 20:53
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé - běloch
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Mechwarrior » sob dub 12, 2008 22:46

Jejda, to vypada tuze pekne na tom zamecku, hezky se bude hodit k moji Rource, smarja to budou fotecky 8)
Doufam, ze tam je cestna straz, ktera se postara o nase krasavce a krasavice :mrgreen:
Mechwarrior Mireček Rover 75 2.0 CDT Fajnšmekr

zabak
Příspěvky: 82
Registrován: pon zář 17, 2007 10:22
Bydliště: Rožďalovice
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od zabak » sob dub 12, 2008 23:04

Xvas píše:Opravdu smekam pred Welinkou a zabakem za organizaci a do detailu promyslene.viz hlidane parkoviste obed atd. Clovek se jeste o to vic tesi na 10.kveten :-) takze jak sem pochopil obed bude spolecny stejne jako spol.vyjezd do jicina a dopol.program je libovolny a individualni?jeste jednou diky za dobrou praci
Xvas(i) , To všechno ohledně srazu zařizovala kolegyně Welinka sama, jí patří dík za všechno to snažení a spoustu času, který by mohla bývala trávit daleko příjemněji. Já jsem jen oběhal pár jičínských úřadů a vyběhal povolení, takže všechna chvála patří jen naší kolegyni Welince. Obdivuju její elán s jakým se dokáže se všemi těmito úkoly
poprat. Děkuju jí.

Xvas
Příspěvky: 509
Registrován: stř bře 19, 2008 14:59
Bydliště: Jihlava

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Xvas » ned dub 13, 2008 0:47

Vsak sem Welince osobne podekoval v meilu :-) a zabaku nemysli si,litani po nasich uradech je taky o obrovskym usili a nervech.proto i dik tobe.a ohledne tech znacek za oknem je vyborny napad.musi se brat ohled na nas novacky ktery nikoho neznaji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a na dalsim srazu uz to bude lepsi :mrgreen:

zabak
Příspěvky: 82
Registrován: pon zář 17, 2007 10:22
Bydliště: Rožďalovice
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od zabak » ned dub 13, 2008 8:36

Xvas píše:Vsak sem Welince osobne podekoval v meilu :-) a zabaku nemysli si,litani po nasich uradech je taky o obrovskym usili a nervech.proto i dik tobe.a ohledne tech znacek za oknem je vyborny napad.musi se brat ohled na nas novacky ktery nikoho neznaji :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a na dalsim srazu uz to bude lepsi :mrgreen:
Xvas(i), lítání po úřadech bylo docela pohodové a domluva všude perfektní. Myslím, že na úspěch v jednání měl vliv i můj ,,šedý vlas". Jinak obavy z toho, že jsi nováček mít nemusíš, mezi ostatní zapadneš a ani ti to nepřijde a až pojedeš na další sraz, už se budeš těšit na ,,staré známé". Taky nejsem členem klubu dlouho, budu se účastnit teprve čtvrtého srazu. Tak jen ať nás jich dorazí hodně a přeje nám i počasí.

Odpovědět