POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

kde, kdy, kdo , jak bylo
Odpovědět
Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Roman620ti » ned kvě 11, 2008 16:19

Taky mi to bylo strašně líto, ale udělal jsem dobře, protože jak jsem přijel domů, padla na mě strašná únava a musel jsem jít spát. To už bych snad ani nedojel :roll: . Kdybych nejel hned po noční, zůstal bych déle. V neděli jsem musel zase v 5 stávat :roll:
Ale Rover mi dělal samou radost, už jsem ani nevěděl, jak dravé auto to je. Předjíždění mu nedělá fakt žádnej problém a pořádně se protáhnul. A po příjezdu mi udělal strašnou radost tím, že už se neobjevila ani kapička oleje z vrchu i ze spoda, ale musím zaklepat...

BUBA - Bylo hezké jet spolu, to se hned tak nepoštěstí :D
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od tobias » ned kvě 11, 2008 17:31

r4ms3s: myslim na silnici od kutny kolina na Caslav, kousek za kutnou horou je cirkvice. Kdyz sem na ni najizdel, mijel sem v protismeru dva rovery. Mel sem slunecni brejle a proti svitilo slunicko a nepozal sem presne barvu, ale zdravili sme se a zdalo se mi, ze to byla zlata 620ka a to druhy budto 200 nebo 400.
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Xvas
Příspěvky: 509
Registrován: stř bře 19, 2008 14:59
Bydliště: Jihlava

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Xvas » ned kvě 11, 2008 17:36

Tobias : no jasne ze sme to byly my.to te neoslnilo slunce ale moje zlata metaliza posrana ptakem :mrgreen: :mrgreen:

R4ms3S
Příspěvky: 1496
Registrován: úte úno 05, 2008 18:12
Bydliště: Brno / Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od R4ms3S » ned kvě 11, 2008 18:33

No já mával rukou. Byl jsem nadšen že vidím rovera :-D
Bylo to v tom kopci a jel jsi tuším z prava. ;)
Obrázek
CTR EP3 - http://www.r4ms3s.cz/ctr/" onclick="window.open(this.href);return false; - track car
MG ZR 160 - http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=462" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno
Rover 214Si - http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=104" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno

Uživatelský avatar
Rohlik
Příspěvky: 99
Registrován: úte lis 06, 2007 18:31
Bydliště: Praha-západ
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Rohlik » ned kvě 11, 2008 19:29

Tak my už jsme taky doma... Akce byla opravdu vydařená!!! Moc bych chtěl poděkovat WELINCE za celou ú-ž-a-s-n-o-u organizaci, ANGLIČANOVI za podporu srazu, za přednášku...dále MOTORKÁŘŮM, kteří byli fakt skvělí..a museli si párkrát vyslechnout některé nervozní nervózi.Ale super práce! ŽABÁKOVI za Jičín. No a pak i ostatním organizátorům! Díky díky díky! Mimochodem fotky vypadaj skvěle! Jakmile ty svoje taky hodim do compu,tak je hned někam natáhnu.
Lidi, jste úžasná partička! Rád jsem vás poznal... 8)
ex seventy five, 2.0CDT
http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=85
nyní BMW E46 318d Touring

Uživatelský avatar
Skeeve
Příspěvky: 311
Registrován: pon lis 26, 2007 11:44
Bydliště: Praha, smichov
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Skeeve » ned kvě 11, 2008 20:25

huh, konecne doma. Diky vsem za tenhle sraz. Nemam slov jak sem spokojenej! Bylo to fakt krasny, videt dalsi osmikila a jedno dokonce stejny!!! Az se trochu vyspim a tak podobne, tak zkusim upravit fotky (s prachovskejma skalama jich je snad 300, tak je co vybirat...:/ ). Este jednou diky za ten sraz a za to, ze jsem poznal skvely lidi!
______
Skeeve
dead Rover 825 SD
live Rover 220 sd

Uživatelský avatar
AnderN
Site Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: pon zář 17, 2007 17:46
Bydliště: Brno, tel.: +420 725 378 817
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od AnderN » ned kvě 11, 2008 20:56

Take se za nas musim pripojit s podekovanim vsem organizatorum a jejich pomocnym silam - opravdu bezva. Stran dalsiho srazu jsem zaslechl takove prani, ze by mel byt na Morave z duvodu chuti na vino. Minuly sraz byl sice v Lednici, ale i tak se nabizi udelat sraz v nektere malebne jihomoravske vesnicce ve vinnem sklipku. Jenze to by asi nemohl byt sraz pro 85 posadek, spis tak do 50 lidi, protoze vetsina sklipku nema dostatecnou kapacitu. Leda vzit utokem nekolik sklipku vedle sebe najednou - tak nevim :D
Obrázek
MG ZT CDTi @ 118 kW / 370 Nm - 2009-? :: 200.000 km @ Obrázek
Rover 25 18K4F / automat CVT - 2013-? :: 50.000 km @ Obrázek
Rover Mini Cooper - 2016-? :: 20.000 km @ Obrázek
Ex. Rover 620 SDi - 2004-2009 :: 100.000 km @ Obrázek

zabak
Příspěvky: 82
Registrován: pon zář 17, 2007 10:22
Bydliště: Rožďalovice
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od zabak » ned kvě 11, 2008 21:10

AnderN píše:Take se za nas musim pripojit s podekovanim vsem organizatorum a jejich pomocnym silam - opravdu bezva. Stran dalsiho srazu jsem zaslechl takove prani, ze by mel byt na Morave z duvodu chuti na vino. Minuly sraz byl sice v Lednici, ale i tak se nabizi udelat sraz v nektere malebne jihomoravske vesnicce ve vinnem sklipku. Jenze to by asi nemohl byt sraz pro 85 posadek, spis tak do 50 lidi, protoze vetsina sklipku nema dostatecnou kapacitu. Leda vzit utokem nekolik sklipku vedle sebe najednou - tak nevim :D
AnderN, byl bych pro a s místem bych si taky nedělal starosti i kdyby bylo taky těch 85 posádek jako v Jičíně. Hlavně by se muselo vydařit počasí a pak bychom i my ,,čehůni" mohli jen ,,padnout do trávy"....

Uživatelský avatar
Eny45
Příspěvky: 488
Registrován: stř zář 19, 2007 12:34
Bydliště: Upice

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Eny45 » pon kvě 12, 2008 7:41

Moc pěknej sraz, hlavně když jsem ho měl jen 70km daleko :wink:
Jeli jsme z Trutnova na Jičín, a kolega v 75ce dostal fajn nápad. A to vyměnit si auta. Takže jsem jel 50km v 75ce :twisted: Hodnotit to tady nebudu, je to prostě jiné auto a je to poznat uplně na všem.
Přesedání do mé 45ky bylo trochu bolestné, ale překous jsem to po pár km. Co bylo horší, že kamarád vysedl z mé 45ky a povídá. "Takže ty ložiska v převodovce sou už dost špatný, a viděl bych to taky na nové zadní ložisko" ... potěšil mě :mrgreen:
No a aby vše nebylo tak jednoduché, přijeli jsme na hrad Kost. A v době kdy přijelo auto s číslovkou 81 jsme šli do tamní restaurace na kafe. Pak se vrátíme a 78 aut je pryč. Jenom si zkuste představit ten pocit. Prostě si dáte kafe a zmizne 78 aut :D Zůstala akorád zelená r 400, její majitel byl na hradě. Jelikož jsem odjel na sraz hodně narychlo, tak sem vůbec netušil kde ste. Takže jsme se ptali lidí, nakonec bloudili okolo. A pak posmutněle jeli do Jičína, kde jsme byli v 13:30. Ale sranda byla i tak.
Tady přidávám pár širokouhlejch fotek. Ale opravdu jen pár. http://www.eni.wz.cz/rover.rar má to cca 8Mb, a možná se nepovede stáhnout napoprve)

Uživatelský avatar
Welinka
Příspěvky: 1857
Registrován: pon zář 17, 2007 21:07
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Welinka » pon kvě 12, 2008 8:00

Ahojky všem... chystám článek se statistikami účasti,fotkami... MOC DĚKUJI VŠEM ZA ÚČAST,ATMOSFÉRU a opravdu obrovský dík patří všem kteří se zapojili a pomohli.

Eny ty to máš takový kousek a dorazil si až tak pozdě? Škoda že jsi s námi nejel spanilou jízdu ..apod..odjížděli jsme fous před 11:30 ,vzhledem k množství aut v utěšitelnou hodinu dorazili i k obědu..koneckonců program tu visel dlooouho :D tak příště ju 8) Spanilou jízdu doprovázeli motorkáři..uzavírali nám křižovatky aby byl umožněn volný průjezd.. velká škoda taky těm kdo se rozhodli odjet..večer byl k dispozici gril,plátýnko(nejdříve s hokejem :lol: ) s promítáním předešlých srazů,také vyhlašován cen... ale musím říci..o všem bylo dostatečně s předstihem informováno. Jinak spokojenost největší...jste všichni bezva lidičkové! Dííky :D :D :D :D

Uživatelský avatar
Skeeve
Příspěvky: 311
Registrován: pon lis 26, 2007 11:44
Bydliště: Praha, smichov
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Skeeve » pon kvě 12, 2008 8:18

zdravim, par fotek je tady.
kurnik sopa
odkaz si upravte na tak, aby tam nebylo podtrzitko:c)
[url]http://pi_casaweb.google.cz/skeevetiger/RoverSraz2008[/url]
______
Skeeve
dead Rover 825 SD
live Rover 220 sd

Uživatelský avatar
Keksin
Příspěvky: 3382
Registrován: čtv zář 27, 2007 12:50
Bydliště: jižní Morava

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Keksin » pon kvě 12, 2008 8:39

Sraz byl fakt SUPER. Děkuji Welince a spol za super víkend.

Uživatelský avatar
Rohlik
Příspěvky: 99
Registrován: úte lis 06, 2007 18:31
Bydliště: Praha-západ
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Rohlik » pon kvě 12, 2008 9:10

tak přidávám také pár fotek...
http://s234.photobucket.com/albums/ee28 ... ur%202008/
ex seventy five, 2.0CDT
http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=85
nyní BMW E46 318d Touring

Uživatelský avatar
Honzaw
Příspěvky: 41
Registrován: čtv pro 13, 2007 17:50
Bydliště: Praha 8

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Honzaw » pon kvě 12, 2008 14:18

Pěkný den,

připojuji se s poděkovaním všem organizátorům srazu. Bylo to SUPER!

Přikládám pár fotek:
http://andrea.vc.cvut.cz/Roversraz/
HonzaW
Rover 620Si

Uživatelský avatar
Trunda
Site Admin
Příspěvky: 17951
Registrován: pon lis 12, 2007 9:33
Bydliště: Morava

Re: POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

Příspěvek od Trunda » pon kvě 12, 2008 20:20

Ahoj kamaradi a oranizatori zvlaste ;-)
Letos jsem byl na srazu poprve a teda musim rict, ze jsem nadsen. Byla to parada videt pohromade tolik anglicke hrdosti, elegance a konzervativnosti vtelene do tak dobreho auta, jako je Rover :-) V prvni rade musim pochvalit za spanilou jizdu, ktera byla organizacne zvladnuta na jednicku s *
I tak bych ale mel nekolik postrehu a navrhu pro dalsi rocniky. Strucne v bodech:
- Registrace - na jednom miste na webu (popr. jeden email) se striktne definovanym formularem - lze rozdelit na zavazne (napr. ti co se ubytovavaji) a nezavazne (obyc. ucastnici) - zlepsi se prehled pro organizatory, jednotnost a srozumitelnost
- Moderator - osoba, ktera by aspon pomoci megafonu prubezne komentovala program a predavala informace - vytvori se "rodinnejsi" atmosfera a lide nebudou v prubehu "pomatene" pobihat po louce a zjistovat "co ted?" :-)
- Zabava - zpestrujici program - a co napr.? .... hudba? souteze? predvadecka? obcerstveni? .... fantazii se meze nekladou
- Registracni poplatek ci dobrovolny prispevek - organizace takoveho, rekl bych velkeho, srazu neco stoji. Treba doprovodny program, propagacni materialy, .... nebojte se priste si rici o prispevek. Myslim, ze kazdy rad neco prispeje, aby podporil vybornou praci organizatoru. Naklady a z nich pripadna vyse prispevku se da efektivne zjistit i formou diskuze na tomto foru.
- ...
Tesim se na pristi rocnik, ktery dozajista bude minimalne tak skvely, jako ten letosni.
S pozdravem Lukas T.

P.S.: fotky pro vsechny :-) : http://*icasaweb.google.cz/lukastrunecka/RoverTOUR2008JiN - hvezdicku nahradte pismenem "p". Nevim proc, ale "*icasaweb" mi to tu nechce sezrat :-)
... I love K-SERIES ;-) ... 4 ... 6 cylinders.... it doesn't matter ;-)

Kupéčko - Rover 216 Coupe -> 218VVC, 1997 - Článek | Labuťka - Rover 416si Tourer, 1998 - Profil | MG ZT-T 190, 2002 - Článek | MG ZR 160, 2002 - Článek | Chrysler Pacifica 3.6l V6, 2017
Obrázek

Odpovědět