POZOR! Další Roversraz bude v Jičíně 10.5. v 10:00. POZOR!

kde, kdy, kdo , jak bylo
Odpovědět
zabak
Příspěvky: 82
Registrován: pon zář 17, 2007 10:22
Bydliště: Rožďalovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zabak » čtv úno 28, 2008 20:37

Kolegové Jeytee, Max80, Rohlíku a všichni ostatní. Je potřeba dát lidem na vědomí, že pokud se tu píše třeba o průběhu a organizaci srazu, jsou to zatím jen - dohady, které se budou jistě ještě i měnit. Hlavní věc je ta, že je stanoven datum sobota 10.5. a ten je již - jistota. Pochopitelně rádi počkáme na kolegyni Welinku, která s tím má nejvíc starostí. Počítám, že do srazu se ještě přihlásí dost posádek a přijedou třeba i ti, kteří účast nenahlásí a v tom případě si myslím, že je rozumné využít nabídky Rady města Jičína a před společnou jízdou se shromáždit na Lidickém náměstí, kde se 60 vozů bez problémů vejde. Myslím že parkoviště hotelu Paříž je malé a postačuje tak maximálně pro hotelové hosty. To všechno se bude snažit kolegyně Welinka nějak - nacpat do časového plánu, takže to bude pořádný - ,,oříšek". Tak zůstaňme zatím v klidu a počkejme na kolegyni Welinku.

Jan Ryšánek
Příspěvky: 47
Registrován: sob úno 16, 2008 17:56

Příspěvek od Jan Ryšánek » pát úno 29, 2008 19:57

Ja bych rek k tomu parkovisti u kosti a hotelu Pariz:K parkovisti-byl jsem ujisten,ze se tam vsichni vlezem,navic je rezervovano jen pro nas a tech par korun co dame za parkovne snad nikoho nezabije,dnes uz se parkovne plati uplne vsude a k hotelu-videl jsem fotky,newim jak ostatni,ale jsem spokojeny,je to celkem pekne,pivnice je super,bowling?aspon bude zabava-ukazte mi jeden hotel kterej nas pojme vsechny a za dobrou cenu

Mechwarrior
Příspěvky: 218
Registrován: úte zář 18, 2007 20:53
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé - běloch
Kontaktovat uživatele:

ee?

Příspěvek od Mechwarrior » pát úno 29, 2008 22:07

Jan Ryšánek píše:Ja bych rek k tomu parkovisti u kosti a hotelu Pariz:K parkovisti-byl jsem ujisten,ze se tam vsichni vlezem,navic je rezervovano jen pro nas a tech par korun co dame za parkovne snad nikoho nezabije,dnes uz se parkovne plati uplne vsude a k hotelu-videl jsem fotky,newim jak ostatni,ale jsem spokojeny,je to celkem pekne,pivnice je super,bowling?aspon bude zabava-ukazte mi jeden hotel kterej nas pojme vsechny a za dobrou cenu
.. mas na mysli parkoviste u Kosti? tomu moc neverim, ze by nam to nekdo rezervoval (napr. bez zalohy atp.) -- u toho hotelu ok, tam by to melo jit
Mechwarrior Mireček Rover 75 2.0 CDT Fajnšmekr

Mechwarrior
Příspěvky: 218
Registrován: úte zář 18, 2007 20:53
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé - běloch
Kontaktovat uživatele:

ke?

Příspěvek od Mechwarrior » pát úno 29, 2008 22:10

.. a co takhle zopakovat si Ort večer pěkně venku na terase s výhledem na Humprecht - možnost táboráku, venkovní bar s obsluhou :wink:

.. no to jen tak jsem zavzpomínal 8)

.. přijedu kamkoliv, ať už to bude v "Tramtárii" nebov Jičíně :lol:

tak pořádně leštěte, ať to šajnuje :idea: :D
Mechwarrior Mireček Rover 75 2.0 CDT Fajnšmekr

Uživatelský avatar
Rohlik
Příspěvky: 99
Registrován: úte lis 06, 2007 18:31
Bydliště: Praha-západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rohlik » sob bře 01, 2008 16:12

tak lidi...já se s vámi na nějakou dobu rozloučim, v pondělí odlétám do konce měsíce do MEX, tak doufám, že to nějak pak s Welinkou dořešíte. Až přijedu, předělám letáky :P a bude. hehe. tak se mějte fajn! Beru to jako expedici po stopách Roveru v severní a střední Americe. Doufám, že něco nafotim... :wink:
ex seventy five, 2.0CDT
http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=85
nyní BMW E46 318d Touring

Uživatelský avatar
Skeeve
Příspěvky: 311
Registrován: pon lis 26, 2007 11:44
Bydliště: Praha, smichov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skeeve » sob bře 01, 2008 16:18

Uzij si to tam a nikde nezablud:)
______
Skeeve
dead Rover 825 SD
live Rover 220 sd

zabak
Příspěvky: 82
Registrován: pon zář 17, 2007 10:22
Bydliště: Rožďalovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zabak » úte bře 04, 2008 14:48

Vážené kolegyně a kolegové.
Dne 12.3.08 projedná Rada města Jičína opět naše návrhy a zřejmě nám povolí shromáždit se ne na Lidickém náměstí, ale přímo na hlavní jičínské ulici Husově. Další informace budou poskytnuty hned, jak se dovíme něco konkrétního. Každopádně počítejte s pevným datumem srazu 10.5.08, ostatní se sladí tak, abychom byli všichni spokojeni. Roversrazu v Jičíně - ZDAR.

petrz
Příspěvky: 22
Registrován: čtv úno 14, 2008 10:33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrz » úte bře 04, 2008 23:16

Všechny vás tu zdravím, hlasím se jako novopečený majitel MG ZT-T 190. Do Jičína na sraz určitě přijedu, už se na to těším.
Co se týče parkoviště u hotelu Paříž, nějak si nevybavuju že by to bylo něco velkého, myslím že je to jen menší dvůr za hotelem. Jinak možnost parkovat na ulici.
Zmíněný hotel Start poskytuje též kromě ubytování bowling, navíc pizzerii, aquacentrum a dostatek prostoru na parkování, i když nehlídané.

petrz
Příspěvky: 22
Registrován: čtv úno 14, 2008 10:33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrz » stř bře 05, 2008 11:31

To max80: jo jo, mám modrý, krásna barva.

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od tobias » stř bře 05, 2008 13:32

wow...ZT-T je hodně pěkná záležitost...taky se registruj na druhym rover fóru, ať máme přehled kolik nás pojede...
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od tobias » stř bře 05, 2008 14:41

max80 píše:Aha, tak vy to s tou registraci "nekde vedle" myslite fakt vazne??? :roll:
Napsanej tam NEBUDU, ale prijedu 8)
Myslite, ze je to velkej problem? :wink:
tak to tě tam už nepustíme :))

Spíš jde jenom o to, aby se vážně vědělo kolik lidí dorazí a byl někde přehled. A zabere to tak 20 vteřin :)
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Příspěvek od Roman620ti » stř bře 05, 2008 14:42

Ta registrace netrvá dlouho, ale příjde mi to zbytečné, stejně mi to tam příjde poněkud mrtvé a je tam strašnej mr*ník v seznamu uživatelů. :evil:
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od tobias » stř bře 05, 2008 15:11

Radlici??? Ok, tak v tom případě se nemusíš přihlašovat :lol: Zase na druhou stranu ten Jičín je hlášenej dlouho dopředu a je to kousek pro všechny...přeci jenom maďarsko...to je skoro jako jet do Brna :lol:
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

petrz
Příspěvky: 22
Registrován: čtv úno 14, 2008 10:33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrz » stř bře 05, 2008 15:16

To max80: je to zrovna ten původně Mirkův kousek. Máš pravdu, ta modrá mu opravdu maximálně sluší, ještě jsem viděl potulovat se po čechách po bazaru jeden stříbrný kousek, ale nebylo to ono, barva udělá taky hodně...
OK, posezení zamluveno:-)

Uživatelský avatar
Welinka
Příspěvky: 1857
Registrován: pon zář 17, 2007 21:07
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Welinka » stř bře 05, 2008 18:19

Zdravím všechny po delší odmlce,které ještě není zcela konec.. jen chci ujistit,že pro organizaci srazu,prostě aby to stálo za to..dělám maximum! Viz Mechwarrior-pochybuji že by někdo něco rezervoval apod..dokud to bylo v mých silách ,jezdila jsem po všech místech "činu" osobně.. :lol: teď se snažím dokončit vše alespoň telefonicky.. Přičemž program se bude radikálně měnit-tudíž umístěné plakátky jsou pouze informativního charakteru,Rohlikova (momentálně bádajícího po krásách Mexika 8) ) grafika nemá chybu-ta už zůstane. Ještě jeden podstatný bodík-ubytování,bowling,.. vydávala jsem prosby na všechny strany ještě před vyjednáním něčeho závaznějšího..nikdo mi nebyl schopen poradit,doporučit..obesílala jsem e-mail blíže bydlícím,..nic.Až po návrhu vzešly podstatné informace,ale i tak jsem velice vděčná-protože ikdyž nezastávám názor že bysme se museli scházet v nóbl společnosti,a třeba také ne v hotelu Start..který je vlastně sportovištěm...ale mířila bych spíše do historické části města,nebo naopak zcela od ruchu města..podstatná je atmosféra. Viz Maďarsko,Lednice. Vyměřím ještě pár tipů ..a už teď je zřejmé,že vše bude směřovat více mimo Jičín..který neznám.. Mechwarriore a víš že Ort byl můj původní úmysl?? 8) :lol: 8) ale nechtěla jsem kompikovat přejezdy apod.. ale ty ve finále stejně budou,vzhledem k hodině triumfálního setkání na jičínském náměstí..o němž ještě není radou města Jičína rozhodnuto.

Prosím veškeré poznámky,přání apod posílejte na můj e-mail (Unipart)mgrover@centrum.cz .Jako zvláštní invenci jsem si zadala pozvat také nějaký historický kousek Rovera nebo MG,Austina,..pro které mám slabost..myslím že by to bylo bezva zpestření..tak držte pěsti. :P


Na všechny se mooc těším a za všechny cenné poznámky,rady a tipy děkuji!

Odpovědět