MG Rover / British Cars Meeting AUTODROM MOST 9.5.2009

kde, kdy, kdo , jak bylo
Odpovědět
R4ms3S
Příspěvky: 1496
Registrován: úte úno 05, 2008 18:12
Bydliště: Brno / Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: MG Rover / British Cars Meeting AUTODROM MOST 9.5.2009

Příspěvek od R4ms3S » úte dub 14, 2009 10:54

co to je za otázku zda chceme či nechceme?
Jasně dojeď, budeme to stejně ještě hromadně domlouvat 8)
Obrázek
CTR EP3 - http://www.r4ms3s.cz/ctr/" onclick="window.open(this.href);return false; - track car
MG ZR 160 - http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=462" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno
Rover 214Si - http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=104" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno

Uživatelský avatar
flashturbo
Příspěvky: 42
Registrován: ned zář 07, 2008 8:15
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: MG Rover / British Cars Meeting AUTODROM MOST 9.5.2009

Příspěvek od flashturbo » úte dub 14, 2009 11:01

Fajn , a psal jsem ti PM s udaji , přidej mne do mapky.
Obrázek

Uživatelský avatar
flashturbo
Příspěvky: 42
Registrován: ned zář 07, 2008 8:15
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: MG Rover / British Cars Meeting AUTODROM MOST 9.5.2009

Příspěvek od flashturbo » úte dub 14, 2009 22:15

oki
Obrázek

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Re: MG Rover / British Cars Meeting AUTODROM MOST 9.5.2009

Příspěvek od tobias » stř dub 15, 2009 5:13

Jeytee: zdarek, tak se tam nakonec potkáme. Na Andělský pohled jsem zvědavej, na roveru sem je ještě naživo neviděl.
pojedu určitě z Prahy, ale je to ještě za dlouho, tak se asi zatím nemá cenu nějak blíž dohadovat. Když sem zjistil, že se budu moci urvat z práce, tak sem se zpětně vrhnul na čtení těch 14 stran...předtím sem si nechtěl kazit náladu, když stejně nebudu moci přijet :)


Roman: Přece bych tě tam nenechal samotnýho :)
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

busta.jarda
Příspěvky: 66
Registrován: pát črc 04, 2008 16:01
Bydliště: české Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: MG Rover / British Cars Meeting AUTODROM MOST 9.5.2009

Příspěvek od busta.jarda » stř dub 15, 2009 10:28

ahoj,videli jsme se o vikendu u zakara prijel jsem se svoji cervenou r200 taky mam na predku andelsky oci akorat stribrny a doma uz mam pripraveny cerny tak je tam o vikendu hodim,jak ti to vecer sviti?

Uživatelský avatar
flashturbo
Příspěvky: 42
Registrován: ned zář 07, 2008 8:15
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: MG Rover / British Cars Meeting AUTODROM MOST 9.5.2009

Příspěvek od flashturbo » stř dub 15, 2009 11:30

Ty angel Eyes sli by i na moji 414i ?
Obrázek

busta.jarda
Příspěvky: 66
Registrován: pát črc 04, 2008 16:01
Bydliště: české Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: MG Rover / British Cars Meeting AUTODROM MOST 9.5.2009

Příspěvek od busta.jarda » stř dub 15, 2009 11:44

jj presne tak pridavam se ke kolegovi zatim jsem na zadne ae na r400 nenarazil, jinak rourka pekna uz me o ni chtelo par lidi pripravit :D az btam dam ty cerny ae jako mas tak mam do nich koupeny jeste xenony h.i.d. sadu tak pak by to melo svitit tak jak ma. uvidime se na srazu v moste tak pokecame a nebo se muzene jen tak srazit treba na piknik ale nevim odkud jsi ja jsem z ceskych budejovic , jinak moc pekny 16tky ja mit silnejsi motor tak jsem uvazoval o 17tkach :twisted: jinak jako svetla jsem dopasoval v pohode akorat jsem mel problůem s naraznikem pod jednim svetlem jsem mel docela peknou skviru tak to musim jeste poopravit :( a jen tam mezi nami dvoustovka je krasna samo sobe a s ae je to jako by jsi dodal ten spravny diamant do prstenu je to pak uplne jine auto

Uživatelský avatar
Welinka
Příspěvky: 1857
Registrován: pon zář 17, 2007 21:07
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: MG Rover / British Cars Meeting AUTODROM MOST 9.5.2009

Příspěvek od Welinka » pát dub 17, 2009 14:28

Tak můžu od tématu andělských očí a xenonů zase přejít ke srazu ? :D
Comment: můžeš to taky z titulu práv oddělit do nového tématu! Austin
____________________________________________________________________


S velkou radostí musím napsat že se konečně přihlásil i Mechwarrior , kterého tedy přihlásila manželka..bo má asi moc práce lump jeden..a tak moc Andrejko děkuji za vynaložení úsilí k účasti :D

..nerada píšu že bohužel nepřijedou "kluci" Krčmářovi z ATS :cry: mají ale možnost v ten samý den co máme sraz startovat na prestižním závodu do vrchu v Náměšti nad Oslavou..a to jim tedy,pěkně prosím,všichni držme palce,je to mistrovství ČR i celé Evropy! Nebýt sraz, určitě bych jim jela fandit 8) 8) 8) 8) .. Máme ale slíbeno, že příště přijedou už s dokončeným autíčkem :-D

dejwyd001
Příspěvky: 12
Registrován: pát led 11, 2008 20:09

Re: MG Rover / British Cars Meeting AUTODROM MOST 9.5.2009

Příspěvek od dejwyd001 » čtv dub 23, 2009 18:20

Ahoj kluci chtel bych jse zeptat jestli jse neco plati nebo jak to vubec probyha,jsem novacek a na sraz do mostu bych jse klidne kouknul. diky

Uživatelský avatar
Keksin
Příspěvky: 3382
Registrován: čtv zář 27, 2007 12:50
Bydliště: jižní Morava

Re: MG Rover / British Cars Meeting AUTODROM MOST 9.5.2009

Příspěvek od Keksin » čtv dub 23, 2009 18:22

Pokud pojedeš jen na čumendu, tak myslím, že to stojí 150 vočí. Ale zepté se Welinky.

Tommi_82
Příspěvky: 6440
Registrován: čtv zář 20, 2007 18:17
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: MG Rover / British Cars Meeting AUTODROM MOST 9.5.2009

Příspěvek od Tommi_82 » čtv dub 23, 2009 19:18

Každopádně klidně přijeď dejwyde, rádě Tě uvidíme, jen si musíš ty podrobnosti domluvit s Welinkou.
Dříve: 214 Si r.v. 1996 modrá met.
Obrázek
Dříve: 75 Tourer 2.0 CDT r.v. 04/2002 modrá met.(Royal blue)
Obrázek
Obrázek
Dříve: Mazda CX-7 2.3 DiSi Turbo 191 kW r.v. 2008
Obrázek
Nyní: Opel Zafira Tourer 2.0 CDTi 143 kW r.v. 2014
Obrázek

Uživatelský avatar
Welinka
Příspěvky: 1857
Registrován: pon zář 17, 2007 21:07
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: MG Rover / British Cars Meeting AUTODROM MOST 9.5.2009

Příspěvek od Welinka » pát dub 24, 2009 7:14

dejwyd001 píše:Ahoj kluci chtel bych jse zeptat jestli jse neco plati nebo jak to vubec probyha,jsem novacek a na sraz do mostu bych jse klidne kouknul. diky
Pošli mi mail na welinka@roverclub.cz , pokusím se o rezervaci.

Uživatelský avatar
Welinka
Příspěvky: 1857
Registrován: pon zář 17, 2007 21:07
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: MG Rover / British Cars Meeting AUTODROM MOST 9.5.2009

Příspěvek od Welinka » úte dub 28, 2009 21:39

Zdravím všechny 8)

...registrace dobíhají..příliš s nimi již hýbat nejde, přináším konečné informace :) ..

Podrobněji rozepíši každému z registrovaných zvlášť,sem alespoň orientačně.. 8)

Hotel Cascade nám vyšel maximálně vstříc, cena za dvoulůžkový pokoj vyjednaná přímo pro účastníky srazu činí 500,-Kč/pokoj,případná přistýlka je možná a již zajištěná. Opakovaně upozorňuji že pokoje v hotelu jsou obyčejné, vzhledu jakoby starší paneláková umakartová jádra..nicméně čisťoučké a na přespání poslouží dobře. Interiéry hotelu jsou nové a útulné. V prostorách hotelu,kavárny,salónku je možné připojení k internetu přes WIFI. V salónku budeme mít k dispozici promítačku a plátno..

Chci se zeptat, byl by zájem o vytvoření jakéhosi malého dětského koutku na polygonu(v případě příznivého počasí!) a také v salónku? Nemůžu na naše děti přeci zapomenout.. Hotel tyto dispozice nemá,zajistila bych já osobně.

Vzhledem k množství registrovaných (při XXX lidech není možné vybírat si večeři z jídelního lístku..prosím pochopte, na jídla bychom čekali hodiny) a tak bude večeře v hotelu Cascade formou rautu (kombinace několika teplých i studených jídel=přesnou skladbu a cenu zašlu všem na e-mail).

Mytí po polygonu bude ruční, nikoliv pod kartáči.. cena za umytí činí symbolických 50,-Kč.

Pro velký zájem o účast jízdy v motokáře jsem tuto disciplínu již zahrnula do harmonogramu=ale bohužel opět nemohou absolvovat všichni najednou.

Dále zmiňuji možnost podívat se na zároveň s naším srazem probíhající závody motorek, předem varuji že do boxů a v blízkosti dráhy NEBUDE umožněn přístup dětem!!! Dále upozorňuji že za jakékoliv škody na zdraví i majetku já a autodrom i polygon Most neručí. Pokud vznikne jakákoliv škoda, nelze uplatnit ani na pojišťovny=pojištění umožňuje jen asi jedna pojišťovna :?

Dále upozorňuji, aby jste nebyli překvapení..závody motorek jsou velmi atraktivní záležitostí,nicméně hlučnější. Toto se týká zejména pobytu na autodromu, polygon je od dráhy více vzdálen..zde budeme mít větší klid. 8)

VEŠKERÉ AKCE jsou již rozvrženy do časového harmonogramu, každý vůz bude zařazen do barvou označené skupiny..účastníci po registraci u brány obdrží plánek a časový rozvrh, bude označen barvou(barvou vytištěnou na registrační kartu..nehodláme barvit vozy :D )..prosím všechny již teď..vynasnažte se harmonogram dodržet, jinak bude docházet ke zbytečným komplikacím. Aby to nepůsobilo příliš formálně..v žádném případě se nejedná o odtržení od kolektivu..ale bude nás opravdu požehnaně !! Čas na popovídání a seznámení bude hned několikrát, nejdéle však dopoledne..registrace bude trvat cca 3,5hodiny..od 8.00-11.30hodin..dále se sjednotíme na polygonu a pak v hotelu Cascade. 8) Pro lepší orientaci mezi sebou a již proneseném přání,pracuji na výrobě visaček s přezdívkou pro každého účastníka. 8)

Jak jsem v článku na titulní straně předesílala, v případě hojné účasti budou vozy přes noc ponechány na ostrahou hlídaném parkovišti autodromu. Přesun jednotlivých účastníků do hotelu bude probíhat několika vozy.. Prosím počítejte tedy s tím že všichni ubytovaní budou mít svůj vůz přes noc mimo hotel=ale v naprostém bezpečí hlídaného stání autodromu 8)

Na závěr přidávám po těchto formálních informacích jednu milou statistiku účasti ..

Alespoň orientačně, protože cca XX účastníků tají jakým vozem přijedou :D

Rover SD1 3x
Rover 200 14x
Rover 400 8x
Rover 600 9x
Rover 25 1x
Rover 45 3x
Rover 75 18x
MG F 1x
MG ZR 2x
MG ZT 2x
Austin Mini Cooper 6x
Jaguar S Type 1x


Uznáte že všechna opatření jsou na místě? 8)

Velké d ě k u j i patří členovi Skeeve za natištění materiálů ke srazu 8)

PROSÍM VŠECHNY O USNADNĚNÍ ORGANIZACE, POKUD požádám o nějaké informace..dejte si prosím pěkně záležet s odpovědí, na všem je nejvíce vysilující to že se musím stále dokola ptát :cry: Omlouvám se všem za strohé odpovědi na e-maily a dotazy, a MOC DĚKUJI těm jež mi projevují PODPORU. :)

Tommi_82
Příspěvky: 6440
Registrován: čtv zář 20, 2007 18:17
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: MG Rover / British Cars Meeting AUTODROM MOST 9.5.2009

Příspěvek od Tommi_82 » stř dub 29, 2009 5:10

Hele uvažujete někdo že byste dojeli o den dřív a v klidu se na tu slávu vyspali v hotelu? Že bysme udělali nějakou beforeparty. Moc se mi totiž nechce vstávat ve 4 ráno a trmácet se přes celou republiku, když nám Weli vyjednala tak skvělý ceny na hotelu...

Jinak Welinko, smekám až na zem, podle mě to bude super akce!!!
Dříve: 214 Si r.v. 1996 modrá met.
Obrázek
Dříve: 75 Tourer 2.0 CDT r.v. 04/2002 modrá met.(Royal blue)
Obrázek
Obrázek
Dříve: Mazda CX-7 2.3 DiSi Turbo 191 kW r.v. 2008
Obrázek
Nyní: Opel Zafira Tourer 2.0 CDTi 143 kW r.v. 2014
Obrázek

Uživatelský avatar
Trunda
Site Admin
Příspěvky: 17951
Registrován: pon lis 12, 2007 9:33
Bydliště: Morava

Re: MG Rover / British Cars Meeting AUTODROM MOST 9.5.2009

Příspěvek od Trunda » stř dub 29, 2009 8:16

Ty jo Tommi, to neni zly napad.... Jen vubec nevim,jak bych to stihal... Pac ja ve ctvrtek vecer priletim z anglie a budu mit jen patek na to dat auto do pucu... Uz tak mam strach,ze to nestiham... V kolik bys zvazoval v ten patek vyjet?
..... Ja chtel totiz zkusit auto navoskovat, ale kdyz vidim jak ho mam zapraseny od pilu tak to bude fakt makacka...
Jo a souhlasim... Welinka je borec!!! ;-)
... I love K-SERIES ;-) ... 4 ... 6 cylinders.... it doesn't matter ;-)

Kupéčko - Rover 216 Coupe -> 218VVC, 1997 - Článek | Labuťka - Rover 416si Tourer, 1998 - Profil | MG ZT-T 190, 2002 - Článek | MG ZR 160, 2002 - Článek | Chrysler Pacifica 3.6l V6, 2017
Obrázek

Odpovědět