Demontáž stropnice na Rover 200 RF päťdverový.

Jak na to, tipy, triky ...
Uživatelský avatar
Trunda
Site Admin
Příspěvky: 17933
Registrován: pon lis 12, 2007 9:33
Bydliště: Morava

Re: Demontáž stropnice na Rover 200 RF päťdverový.

Příspěvek od Trunda » stř srp 21, 2019 13:42

Ok, díky ;-)
... I love K-SERIES ;-) ... 4 ... 6 cylinders.... it doesn't matter ;-)

Kupéčko - Rover 216 Coupe -> 218VVC, 1997 - Článek | Labuťka - Rover 416si Tourer, 1998 - Profil | MG ZT-T 190, 2002 - Článek | MG ZR 160, 2002 - Článek | Chrysler Pacifica 3.6l V6, 2017
Obrázek

Uživatelský avatar
Feri
Příspěvky: 169
Registrován: pát pro 10, 2010 19:05
Bydliště: Chynorany Slovakia

Re: Demontáž stropnice na Rover 200 RF päťdverový.

Příspěvek od Feri » stř srp 21, 2019 13:50

Ešte pozri si stránku je to IT INTER TAP www.potahove-latky.com majú v ponuke originál látku na strop auta napr. látku s označením SU15 je to vcelku za veľmi dobrú cenu,iba tá doprava ,keby to bolo lacnejšie tak objednávam túto. Lepidlo ktoré som použil bude asi a v pohode no všetko ukáže čas , ale látku moc neodporúčam veľmi špatne sa s ňou pracuje a je iba minimálne pružná aj keď na pohľad vypadá pekne. Musím sa ešte po týždni zmieniť že ako som skúšal lepiť kúsok látky na kartón tak to lepidlo je stále lepkavé tak teraz neviem čo znamená keď je na obale lepidla napísane že je rýchloschnúce, Nalepená látka je v pohode zatiaľ nejaví žiadne známky že by sa chcela odlepiť a to som už parkoval aj celý deň na slnku kde bolo možno aj 38°C.

Uživatelský avatar
Feri
Příspěvky: 169
Registrován: pát pro 10, 2010 19:05
Bydliště: Chynorany Slovakia

Re: Demontáž stropnice na Rover 200 RF päťdverový.

Příspěvek od Feri » sob srp 31, 2019 15:18

Takže celkové zhodnotenie mojej práce je následovne : toto dávam do pozornosti všetkým čo sa chystajú na takúto prácu,
látku ALCANTARA- nedoporučujem, lepidlo TENSONGRIP F40-nedoporučujem. Podrobnejšie vysvetlenie z látkou sa špatne pracuje a ide iba minimálne natiahnúť, ešte šťastie že R-200 nemá až tak tvarovanú stropnicu. Lepidlo nedoporučujem tiež,lebo ešte stále je lepkavé,akoby nezaschnuté a mám obavy čo to urobí časom či sa tá látka tam kde sú najväčšie nerovnosti neodlepí
takže asi treba použiť niečo iné, píšem to tu preto ako som sľúbil, ide mi o to aby sa niekto nedopustil takej chyby ako ja.

Uživatelský avatar
Feri
Příspěvky: 169
Registrován: pát pro 10, 2010 19:05
Bydliště: Chynorany Slovakia

Re: Demontáž stropnice na Rover 200 RF päťdverový.

Příspěvek od Feri » pon úno 03, 2020 13:55

S odstupom času zhodnotím moju prácu, môžem povedať že zatiaľ všetko drží tak ako má, možno moje obavy boli predčasné no až čas ukáže aký bude výsledok mojej práce, dúfam že príchodom teplejších dní nič nepovolí, tak potom ešte doplním príspevok.

Odpovědět