MG HS v ČR

Odpovědět
Uživatelský avatar
OldCar
Příspěvky: 35
Registrován: pát zář 27, 2013 2:35
Bydliště: Praha 5

MG HS v ČR

Příspěvek od OldCar » ned led 22, 2023 8:50

V České republice se vedle hybridního modelu EHS začla prodávat i jeho benzínová verze HS.
K pohonu MG HS slouží zážehový přeplňovaný čtyřválec 1,5 TGI s výkonem 119 kW/162 koní. Model je k dispozici s šestistupňovou manuální nebo sedmistupňovou automatickou dvouspojkovou převodovkou.
Mimo v celku rozsáhlé základní výbavy, MG HS také nabízí luxusní červený interiér s nastavitelným podsvícením, který je možné mít jako Paket Style v rámci příplatkové výbavy na přání.
Cena modelu MG HS v základní výbavě Emotion 1.5 T začíná na 663940 Kč.

Obrázek

Obrázek

https://www.mgmotor-czech.cz/hs

Uživatelský avatar
Petr.stefl
Příspěvky: 503
Registrován: sob říj 20, 2007 22:21
Bydliště: Studená

Re: MG HS v ČR

Příspěvek od Petr.stefl » úte led 24, 2023 11:14

Za mě velice slušné auto za dobré peníze. Už jsem se rozhodoval nad ZS, ale prostě pohon 4x4 je pro mě věc, bez které auto už nemohu koupit.
Díky 7 leté záruce si myslím, že si tyto auta budou stále držet vysokou cenu i za pár let, tak jako je to u Dacie. Proto ani strach o velkém propadu prodejní ceny u ojetého auta bych neměl.
Pouze jediná věc, která by mě trápila by bylo to, že bych podporoval Čínský průmysl a né ten Evropský na kterém je toho hodně závislého….
Bývalá auta: Rover 45, MG ZS 180, Mazda 6, Mazda 6 MPS, Mazda 3 BL
MG ZS 180 a Mazda 6 GJ

Uživatelský avatar
Trunda
Site Admin
Příspěvky: 17933
Registrován: pon lis 12, 2007 9:33
Bydliště: Morava

Re: MG HS v ČR

Příspěvek od Trunda » úte led 24, 2023 15:08

.... tak ty ohledy by mě moc netrápily. Abych já měl černé svědomí za to, že vrchnost zabíjí a možná už zabila místní automobilový průmysl, tak to fakt ne. A že je na tom naše ekonomika závislá, tak to taky není zrovna suproška...

Jako tu tento model s tou 1.5 už má celkem rozumné parametry. Pořád mi tedy za tu cenu nějak nesedí, že to je jen předokolka. Vůbec jako že nemám pochopení pro smysluplnost SUV, které není 4x4....
Nicméně vzhledem to ostudu nedělá, je to taková kopie Mazdy, otázka co kvalita. Motor je silou tak na hraně přijatelnosti. To zrychlení je bída....
... I love K-SERIES ;-) ... 4 ... 6 cylinders.... it doesn't matter ;-)

Kupéčko - Rover 216 Coupe -> 218VVC, 1997 - Článek | Labuťka - Rover 416si Tourer, 1998 - Profil | MG ZT-T 190, 2002 - Článek | MG ZR 160, 2002 - Článek | Chrysler Pacifica 3.6l V6, 2017
Obrázek

Uživatelský avatar
Petr.stefl
Příspěvky: 503
Registrován: sob říj 20, 2007 22:21
Bydliště: Studená

Re: MG HS v ČR

Příspěvek od Petr.stefl » sob led 28, 2023 12:50

Taky je to fakt, že si za to může Evropa sama a jen když se budou prodávat auta odjinud, snad se někdo zamyslí….
Jo ten výkon by mě asi štval, ale bral bych to jako druhé auto do rodiny na ty krátké přesuny a hlavně víc s tím jezdí manželka než já :-D a máme štěstí, pokud bychom chtěli jet na dlouhý výlet, půjčili bychom si auto od rodičů s 3,0D R6 met:
Bývalá auta: Rover 45, MG ZS 180, Mazda 6, Mazda 6 MPS, Mazda 3 BL
MG ZS 180 a Mazda 6 GJ

Odpovědět