renovace laku

Odpovědět
CharleeSkywalker
Příspěvky: 73
Registrován: stř lis 21, 2007 10:21
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

renovace laku

Příspěvek od CharleeSkywalker » úte srp 19, 2008 14:40

Nikde jsem tu nezahledl tohle tema a tak si rikam ze by me zajimaly vase nazory a zkusenosti. Mam par problemku na laku a premyslim co s tim, nejsem v oboru nijak zkuseny...

nedavno mi nastal takovy problem...auto mam v tmave modre metle a parkovlo tam jak obvykle, jenze nejaky chytrak tam strikal barak svetle modrou barvou no a na kapote a blatniku mam takove milimetrove jakoby hrudky barvy...takove te hrube co se dava na zed...kdyz se divam z vic jak 3-4m, tak uz to neni skoro videt...ale vzhledem k tomu ze chodim k autu i bliz tak me to kvalitne se...k tomu sem tam nejaky mikro skrabanecek a celkove si rikam ze by to chtelo ozivit...

jak na to? neco malo jsem nacetl ale moc jsem toho jeste po netu nenasel a kdyz nekde ctu brusna cistici pasta nebo vosk nebo co to je tak mam trosku hruzu ze si zdemoluju auto...takze zkouseli jste nekdy prelestovat auto, i tady tema brusnyma pastama atd?

dal bych se chtel zeptat na jednu vec...sundaval jsem bocni listy protoze jsem je trosku ozivoval aby byly cerne...a mam obavu jestli jsem u tech uchytek trosku nepodral lak - radeji bych to tam necim osetril kvuli reziveni...ja blbec jsem si totiz nevsiml ze ono to jde vytahnout pouhym otocenim :roll: takze par tech upinaku jsem nejprve "stiskl" aby prosli ven, coz jim nijak neublizilo ale nejakou mikro oderku na laku to udelat mohlo...neni to sice videt, ale presto to chci mit pozichrovane...poradite? Predem dik...
Rover 200, r.1999, 76kw

Odpovědět