přední panel rádia

Odpovědět
CharleeSkywalker
Příspěvky: 73
Registrován: stř lis 21, 2007 10:21
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

přední panel rádia

Příspěvek od CharleeSkywalker » úte říj 28, 2008 18:51

Zdarec...vim ze to neni zrovna otazka pouze rovera, ale zeptam se zde (pac je tady spousta dobrych lidi :wink: )...jde mi o tohle...pred par mesici mi nejaky dobrak vybral auto...a mimo jine tam byl i predni panel z radia (nejaky panasonic vcetne mp3)...cele radio se nepovedlo...to ten !&@#! nestihl...no..abych se dostal k jadru veci...je nutne koupit cele radio znova nebo se da sehnat i ten panel?? (kupoval jsem to ja, takze co je to za typ apod. snadno dohledam...). Predem diky za odpoved...

tak me jeste napada...kde se da poridit ten filtr co je za kastlikem spolujezdce?? Nejak se mi zda ze kdyz topim tak to zrovna moc nevoni a myslim si ze tam by mohlo byt zakoapne jadro pudla...
Rover 200, r.1999, 76kw

Tommi_82
Příspěvky: 6440
Registrován: čtv zář 20, 2007 18:17
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: přední panel rádia

Příspěvek od Tommi_82 » úte říj 28, 2008 19:46

rádio: snad ano, snad se najde majitel, kterej měl třeba obrácenou smůlu než ty a zůstal mu v ruce jen ten panel. Zadal bych to jako úkol příteli Googlovi a vidělo by se co vyplivne, každopádně to asi bude běh na delší trať něco takovýho vypátrat.

kabinový filtr: jasně že se dá vyměnit, seženeš ho třeba na elitecat.cz nebo i jinde, to by neměl bejt problém. Stojí pár stovek(asi 3 nebo kolik). Já ho měnil kvůli tomu že mi trošku smrděl olej do kabiny, bohužel to moc nepomohlo a při delší jízdě se to aroma stejně do kabiny dostane. Kdyžtak tam narvi filtry do vysavače :D
Dříve: 214 Si r.v. 1996 modrá met.
Obrázek
Dříve: 75 Tourer 2.0 CDT r.v. 04/2002 modrá met.(Royal blue)
Obrázek
Obrázek
Dříve: Mazda CX-7 2.3 DiSi Turbo 191 kW r.v. 2008
Obrázek
Nyní: Opel Zafira Tourer 2.0 CDTi 143 kW r.v. 2014
Obrázek

Odpovědět