Imobilizér, zamykaní - problém

Odpovědět
santox
Příspěvky: 91
Registrován: ned dub 19, 2009 13:21
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Kontaktovat uživatele:

Imobilizér, zamykaní - problém

Příspěvek od santox » pon lis 02, 2009 17:55

Tak mi na zimu rouví zase nachystal překvápko. Přijedu na parkoviště, chci zamknout ale zapne se po chvíli alarm. Zkusím to klíčem ale čudlík zase vyskočí zpátky. Zamknout nejde. Tak nevím jestli je to nějaký nový problém nebo někde dělá neplechu ten čudlík u dveří co hlásí jestli jsou otevřené nebo ne. Světlo interiéru taky blbne. Ale známý opravář mi říkal, že bude problém že zatuhl motorek centrálu ve dveřích. Tak opravdu nevím.

Nevíte někdo jak ten zapadlý kablík k tomu spínači (levých předních dveří) vytáhnout nebo se k němu dostat? Je zapadlý v tom sloupku ale nikde nevidím kam vede nebo jak se k němu dostat. Díky

Hombre
Příspěvky: 2761
Registrován: pon zář 17, 2007 7:26
Bydliště: Krnov, tel: 604 573 386

Re: Imobilizér, zamykaní - problém

Příspěvek od Hombre » úte lis 03, 2009 7:00

Zkus to zevnitř, oddělej ten plast jak jsou pásy, myslím, že tam jsou velké otvory do sloupku. Až budeš mít všechny spínače ve dveřích v pořádku, pro jistotu ještě vyresetuj ŘJ alarmu spojením odpojených kabelů od akumulátoru na několik minut.
To s tím světlem a houkáním mi dělalo přesně to samé. Bylo to spínačem v zadních dveřích.
.....Rover 45 1.6 2005...............MG-F 1.8 1999........
Obrázek.Obrázek
........Obrázek...........Obrázek.......

Stanik
Příspěvky: 152
Registrován: čtv zář 27, 2007 0:39

Re: Imobilizér, zamykaní - problém

Příspěvek od Stanik » úte lis 03, 2009 12:07

Mě tohle dělalo kdysi u 620. Bylo to konektorem, kterým vedou kabely do řidičových dveří. Zkondenzovala tam voda a naprosto náhodně se to propojovalo. Auto zamklo, ale třeba po 5 vteřinách se samo odemklo a začal houkat alarm. Nebo za jízdy se třeba 5x za sebou zamklo a odemklo po přejetí hrbolu.
Stanik ROVER 75 CDT (do 02 2010), JAGUAR S-TYPE 4.0 V8 (od 02 2010 do 06 2013), BMW E91 (od 05 2013)

santox
Příspěvky: 91
Registrován: ned dub 19, 2009 13:21
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Kontaktovat uživatele:

Re: Imobilizér, zamykaní - problém

Příspěvek od santox » stř lis 04, 2009 12:36

Hombre píše:Zkus to zevnitř, oddělej ten plast jak jsou pásy, myslím, že tam jsou velké otvory do sloupku. Až budeš mít všechny spínače ve dveřích v pořádku, pro jistotu ještě vyresetuj ŘJ alarmu spojením odpojených kabelů od akumulátoru na několik minut.
To s tím světlem a houkáním mi dělalo přesně to samé. Bylo to spínačem v zadních dveřích.
Do středových sloupů se člověk dostane lehce, já mám problém u předních dveří a pod palubkou díra nikde není. Dneska se mi povedlo drátem ten kablík vytáhnout a funguje to :). Dík za rady

Odpovědět