pokračování s bahnem v kufru

Odpovědět
CharleeSkywalker
Příspěvky: 73
Registrován: stř lis 21, 2007 10:21
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

pokračování s bahnem v kufru

Příspěvek od CharleeSkywalker » pát dub 03, 2009 7:54

Včera jsem se konečně dostal k odstranění bordelu z kufru...bohužel už to šlo aj s lakem atd....krom mista pro rezervu je vse OK...ale tam jsem na kov...odrane, zrezle, ale jen povrchova zalezitost....takze tam udelame kompletne novy nater at to stoji za to a vydrzi...nicmene....jsou tam na dne takove jakoby tri "zatky" proste kulate otvory, kterou jsou zaspuntovane...tim jak je to zabordelene tim rezavym bordelem, tak vubec ani neposoudim z ceho to je...jen uvazuju ze pokud bych to otevrel, mnohem lip by se mi ten kufr cistil....myslite ze muzu? Zavru to jeste nekdy?
Rover 200, r.1999, 76kw

mackoco
Příspěvky: 298
Registrován: úte pro 02, 2008 11:35
Bydliště: bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: pokračování s bahnem v kufru

Příspěvek od mackoco » pát dub 03, 2009 11:47

Kazdopadne to neotvaraj, a este aj ked to mas narezavele
Som ich skusal aj otvorit ked som mal polovicu rezervy vo vode, ale ani sa mi to nepodarilo, ´´nebudem si robit z auta plechovku :)´´.
Inak uz si zistil odkial ti to bahno ide donutra? , ja som tam mal cistu vodu a to mi ztelako cez zadne okulare ale po pretesneni je to uz ok .
V priestore rezervy to mam tiez pekne chytene, ale ak by som si to chcel vyspravit tak tie zátky bude treba dat dole, nech hrdza pojde preč., ale potom uz zrejme zazvarat, lebo tie uzavery ti vyhniju
Rover 214Si 16V 1996, hrdzoblato

CharleeSkywalker
Příspěvky: 73
Registrován: stř lis 21, 2007 10:21
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: pokračování s bahnem v kufru

Příspěvek od CharleeSkywalker » pát dub 03, 2009 16:32

no...tece to nekde kolem svetel, ale nevim jak moc ze spodu...zda se mi ze mam trosku pohnuty zadni naraznik, tak jestli to tam kolem nejak neproteka...jinak s tem azatkama vfakt nevim...jsou tak blbe tvarovane ze odtud tu rez nedostanu :? a tim padem bych to radej otevrel, ocistil a pak s tim teprve neco udelal...co se tyce ochrany pred rzi s tim nemam problem to udelam, to je v pohode...ale neco tam zavarovat...no..to se mi moc nelibi...jeste pod to vlezu zespoda a uvidim
Rover 200, r.1999, 76kw

havko
Příspěvky: 5
Registrován: pát zář 11, 2009 16:45

Re: pokračování s bahnem v kufru

Příspěvek od havko » sob zář 12, 2009 9:28

V pohode to otvor a potom nieco bud prisposobis a potries silikonom, ako si teda dopadol :?: :)

CharleeSkywalker
Příspěvky: 73
Registrován: stř lis 21, 2007 10:21
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: pokračování s bahnem v kufru

Příspěvek od CharleeSkywalker » pon dub 12, 2010 9:25

tak jsem to ted po zime zazil zase....ale prekvapive to bylo prave az po zime...navic auto je garazovane, takze ted uz mi to prislo hodne zvlastni...jednou po desti jsem s tim vjel do garaze a uplne odstrojil tapec kufru...no a uz to mam...tece to nekde kolem podbehu..., je tam mezi podbehem a "rohem" kufru takova gumova zatka a ta je cela mokra...cili to proteka nekde tam..je to tam potecene a spinave, ale rez nikde...cili vim zhruba kudy, ale presne misto jsem nenasel...a docela by me zajimalo jestli ho vubec najdu a pokud jo tak co s tim...taky je "dobry" ze to tece na obou stranach :evil: :roll:

no uvidime...kdyztak to i nafotitm a hodim sem...
Rover 200, r.1999, 76kw

J0hny
Příspěvky: 2113
Registrován: úte pro 09, 2008 9:30
Bydliště: Beroun u Práglu
Kontaktovat uživatele:

Re: pokračování s bahnem v kufru

Příspěvek od J0hny » stř dub 14, 2010 11:21

Cus. Taky mi tece do kufru a nevim odkud mel jsem popraskany spoje karoserie ve zlabku pod vikem kufru okolo tesnici gumy to sem zalepil karosarskym tmelem a myslel jsem ze to bude dobry, ted po delsi dobre jsem se tam podival a zjistil, ze tam je voda zase. Chtel bych uz to taky jednou pro vzdy vyresit.
Obrázek
MG ZS 180+Ti | 45V6 LPG | 114GTi | 220Ti RF
[114SL,114GTi,218Si,416Si,220SD,620Ti,420SDi,ZS180]

Uživatelský avatar
Kamart
Příspěvky: 246
Registrován: pát led 18, 2008 15:03
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: pokračování s bahnem v kufru

Příspěvek od Kamart » stř dub 14, 2010 18:35

mě tam teklo těmy zadnímy vyklápěcími okny (3dvěřák)
Rover 25 2.0 iDt 74kW 2003

Odpovědět