Pneumatiky

pefo09
Příspěvky: 3
Registrován: stř srp 05, 2009 14:39

Re: Pneumatiky

Příspěvek od pefo09 » čtv srp 06, 2009 11:42

max80 píše:Tak s tim zapisem bych nepocital, jelikoz oficialni zastoupeni Rovera v CR neni. Tudy cesta nepovede.
Pokud ty 195 nemas v TP, jako ze asi ne, tak je to samozrejme problem, o tom tady forujeme uz asi 2 roky :-D
Napis odkud jsi, treba se najde nekdo z okoli, kdo na hodinu zapujci svoje zimaky na plechu, ktery mu lezej v garazi.

Aaaa nebo jestli mas zimaky 14" a 185, tak si je tam na tu chvili dej... :idea:

Nooo, tak to prave nemam:-D Auto jsem kupovala pred zimou a pneu, co tam byly, byly spatny, pak se nejakym nedopatrenim objednal jiny rozmer, kdybych vedela, ze to bude takovy problem, tak je vratim:-D:-D:-D
Vetsinou poletuju trasu Chrudim - Hermanuv Mestec - Caslav a Kutná Hora. Normalne delam STK v Chrudimi v Mercii, ted shodou okolnosti v Hore v Unicomu - za STK a emise si uctují o dve stovky víc a jeste me tam pan strasil, ze muzu byt rada, ze resi jen ty pneu. Ze by taky mohl chtit homologace na zatmavena zadni okna (uz neni povinnosti) a "spojler" (ktery ma kazdy R200 od vyroby):-D
Ale jestli mi nekdo pujcite kolecka, budu moc rada, neznam nikoho, kdo by mel kola, ktera by se na toho myho mucinecka hodila.

Hombre
Příspěvky: 2761
Registrován: pon zář 17, 2007 7:26
Bydliště: Krnov, tel: 604 573 386

Re: Pneumatiky

Příspěvek od Hombre » čtv srp 06, 2009 12:07

pefo09 píše:Ze by taky mohl chtit homologace na zatmavena zadni okna (uz neni povinnosti)
Nechápu dodatek "už není povinností"
.....Rover 45 1.6 2005...............MG-F 1.8 1999........
Obrázek.Obrázek
........Obrázek...........Obrázek.......

pefo09
Příspěvky: 3
Registrován: stř srp 05, 2009 14:39

Re: Pneumatiky

Příspěvek od pefo09 » čtv srp 06, 2009 12:31

Nechápu dodatek "už není povinností"[/quote]

No, pokud mas zatmaveny zadni bocni okna, nemusis mit papir o schvaleni, netyka se to samozrejme prednich bocnich, zadniho a predniho okna. Nevim, jak to bylo predtim, znamy rikal "už ne", tak predpokladam, ze to bylo nekdy i jinak:-D:-D:-D

Uživatelský avatar
lajonel
Příspěvky: 2244
Registrován: pát črc 04, 2008 21:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneumatiky

Příspěvek od lajonel » sob srp 08, 2009 20:13

R4ms3S píše:budou až narazíš třeba na ožralýho !&@#! v BMW co bude mít známý u policie a pošle tvoje auto na expertizu na policajty a ti zjistí že tam máš nepovolený rozměr a budeš celou bouračku platit ze svýho ;)

Stalo se to teď kamarádovi, proto jsem prodal 16" a koupil stejný 15" :x :roll:
To si je neměl moc dlloho viď.. to se ani nemrkneme v rajhradu :(

R4ms3S
Příspěvky: 1496
Registrován: úte úno 05, 2008 18:12
Bydliště: Brno / Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Pneumatiky

Příspěvek od R4ms3S » ned srp 09, 2009 9:53

nééé mám tam ty samí, akorát 15ctky ;)
Obrázek
CTR EP3 - http://www.r4ms3s.cz/ctr/" onclick="window.open(this.href);return false; - track car
MG ZR 160 - http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=462" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno
Rover 214Si - http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=104" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno

Odpovědět