Jak na těsnění - změněno

rejacz
Příspěvky: 67
Registrován: úte led 20, 2009 13:26
Bydliště: Praha

Re: Jak na těsnění - změněno

Příspěvek od rejacz » úte kvě 12, 2009 10:58

Jj, vcetne sroubu :idea: . Objednano na eBay, dodano k panu Maredovi do Pistnice vcera rano a v 15:30 jsem si auti vyzvedaval kompletne hotove, vcetne diagnostiky. Jedine, co jeste musim poresit je piskajici palivove cerpadlo, ale neni to zatim zadna tragedie.
max80 píše:@Rejacz: I se sroubama ??? :shock: :shock: :shock:

max80

Re: Jak na těsnění - změněno

Příspěvek od max80 » úte kvě 12, 2009 11:13

.

rejacz
Příspěvky: 67
Registrován: úte led 20, 2009 13:26
Bydliště: Praha

Re: Jak na těsnění - změněno

Příspěvek od rejacz » úte kvě 12, 2009 12:24

Taky me to potesilo, puvodni rozpocet byl pres 6k Kc, hodne se da usetrit na materialu, kdyz se poridi v Anglii.

lupara
Příspěvky: 3
Registrován: pát kvě 08, 2009 19:03

Re: Jak na těsnění - změněno

Příspěvek od lupara » pát čer 05, 2009 5:20

Zdravim Vas , prednedavnem jsem koupil rover 620 Ti, je to krasny vuz, ale taky neco vyzaduje a ceny dilu v nasich servisech uz mi lezou krkem. chci se zeptat jak je to s objednavanim a dorucenim dilu z anglie-ebay. kolik je postovne a tak nejak celkove postup jak na to, protoze anglicky nemluvim :(.

Uživatelský avatar
Kamart
Příspěvky: 246
Registrován: pát led 18, 2008 15:03
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak na těsnění - změněno

Příspěvek od Kamart » pát čer 05, 2009 13:55

lupara píše:Zdravim Vas , prednedavnem jsem koupil rover 620 Ti, je to krasny vuz, ale taky neco vyzaduje a ceny dilu v nasich servisech uz mi lezou krkem. chci se zeptat jak je to s objednavanim a dorucenim dilu z anglie-ebay. kolik je postovne a tak nejak celkove postup jak na to, protoze anglicky nemluvim :(.
Nakupování je velice jednoduché, je ktomu potřeba aktivace internetových plateb(v tvé bance) poté založit účet u PAYPALu, (to je sprostředkovatel plateb) a nakonec zaregistrovat si účet na Ebay, ovšem obávám se že pokud neznáš ani základy angličtiny, bylo by lepší vzít si někoho takového na pomoc a nechat si poradit, aby ses pak nespalil. Jinak mě osobně bylo těsnění doručeno nějak do 4 pracovních dnů, což se mi zdá hodně dobré, ale určitě se toho neboj a zkus to, můžeš ušetřit tisíce korun které pak můžeš investovat do dalších věcí :wink:
Rover 25 2.0 iDt 74kW 2003

Odpovědět