Centrálne uzamykanie piatych dverí.

Odpovědět
Uživatelský avatar
Feri
Příspěvky: 169
Registrován: pát pro 10, 2010 19:05
Bydliště: Chynorany Slovakia

Centrálne uzamykanie piatych dverí.

Příspěvek od Feri » pon říj 29, 2018 19:17

Potreboval by som poradiť, nefunguje mi zamykanie a tiež odomykanie u piatych dverí, ostatné dvere sa diaľkovým ovládačom zamknú a aj odomknú. Zhodil som plast na piatych dverách a demontoval elektromagnetický ovládač zámku po pripojení na batériu funguje tak že uzamkne a po zmene polarity odomkne, skúšal som to pomocou žiarovky na konektore vo vnútri dverí a tam nič , tak som rozobral obloženie v kufri a na pravej strane sa nachádza svorovnica odkiaľ vedú káble cez zadný stĺpik do zadných dverí a na tej svorkovnici mi svieti žiarovka iba keď odomknem ale keď zamykám tak nič , predpokladám že bude asi poškodený niektorý kábel vo zväzku do dverí, ale prečo potom na svorkovnici v kufri svieti žiarovka iba v jednom smere mala by svietiť v oboch smeroch keď zamykám aj odomykám nemáte niekto s týmto problémom nejaké skúsenosti? Ešte aby bolo jasné o aké auto sa jedná je to ROVER 200 r.v. 1999

lenham3
Příspěvky: 2347
Registrován: pát lis 30, 2007 0:52
Bydliště: Zlin,Canterbury,Zlin +420603476566 lenham3@seznam.cz

Re: Centrálne uzamykanie piatych dverí.

Příspěvek od lenham3 » pon říj 29, 2018 20:25

Polamane draty v kabelazi 5dveri

Uživatelský avatar
Feri
Příspěvky: 169
Registrován: pát pro 10, 2010 19:05
Bydliště: Chynorany Slovakia

Re: Centrálne uzamykanie piatych dverí.

Příspěvek od Feri » úte říj 30, 2018 15:16

O tom že to bude asi v tom zväzku kabeláže s tým počítam určite časom a rokami sú tie káble krehké a pri otváraní a zatváraní sa to tam jednoducho prelomilo, ale keď som zistil káble ktoré vedú od elektromagnetického ovládača zámku piatých dverí až po konektor ktorý je v kufri na pravej strane pod obložením a po rozpojení konektoru som skúšal pripojiť žiarovku práve na tieto káble vedúce nie od dverí,ale na tie čo sú v aute tak mi žiarovka pri zamykaní blikla a pri odomykaní nie tak teraz neviem či by nemala bliknúť aj pri odomykaní ten elktromagnetický ovládač zámku pracuje asi na princípe zmeny polarity a raz zamyká a po zmene polarity odomyká takže žiarovka by mala bliknúť aj pri odomykaní, alebo že by som sa mýlil?

Odpovědět