Vysoke otacky na volnobeh, problem s brzdou

Odpovědět
santox
Příspěvky: 91
Registrován: ned dub 19, 2009 13:21
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Kontaktovat uživatele:

Vysoke otacky na volnobeh, problem s brzdou

Příspěvek od santox » pát srp 17, 2012 21:15

Zdravim vsechny, po 16ti dnech cest pres balkan jsem skoro uspesne dojel do Istanbulu, ale mam problem, otacky se mi obcas pri volnobehu seknou na dvou a vice tisicich, vetsinou po ceste s klimatizaci a v kolone. Nekdy staci nadzvednout plynovy pedal, ale vetsinou to nepomuze. Problem s klapkou? lanko jsou prostriknul.

a dalsi problem s pravou brzou, desticka odesla (coz mohlo byt i starim) a po vymene (i chvili pred) piskala. Mechanik rikal, ze si to sedne, ale i po 700km porad stejne.

Ale jinak jsem rad, ze rover ten teren a vzdalenost uspesne zvlada :)

Uživatelský avatar
sajfi
Příspěvky: 404
Registrován: stř lis 03, 2010 12:23
Bydliště: Krupá

Re: Vysoke otacky na volnobeh, problem s brzdou

Příspěvek od sajfi » pát srp 17, 2012 21:33

Zkontroluj klapku jestli dovírá jak má a jestli se nezdeformovala,zkus vyčistit krokáč,mně to dělal právě on. A potom radši zkoukni hadičky co jdou do sání,může to přisávat vzduch,nebo je nějaká děravá a pak to dělá neplechu

santox
Příspěvky: 91
Registrován: ned dub 19, 2009 13:21
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoke otacky na volnobeh, problem s brzdou

Příspěvek od santox » sob srp 18, 2012 19:17

Diky :) zitra se na to podivam. Asi jsem to zakrikl, dneska mi prestaly v bulharsku svitit zadni obrysove svetla, palubka a prave predni parkovaci svetlo (druhe sviti) bohuzel se nemam jak podivat do rawe (rave?), mam jen mobil a z hlavy nevim kde co vede.... no asi to pocka na doma a snad nebude nikde problem.

Odpovědět