Rover 200 nestartuje

Odpovědět
mario.tn
Příspěvky: 6
Registrován: stř říj 03, 2012 19:45

Rover 200 nestartuje

Příspěvek od mario.tn » pon bře 11, 2013 0:05

Dobrý. Potreboval by som poradiť. Mám problém a to ten že my nejde naštertovať auto ... baterka co bola v dialkovom ovladaci bola už slaba a tak som kupil novu a vymenil .... ako som to spravil tak som prisiel pri auto a ked som chcel otvorit auto dialkovym tak to neslo a tak som otvoril auto klasicky klucom ... a ked som chcel nasledne auto nastarotovat tak zacalo vytrubovat a neslo to nastartovat ... vobec neblika kontorlka imobilizeru ako to bolo pred tym a vzdy som deaktivoval imobilizer dialkovym ale teraz to nejde ta kontrolka neblika ano ked je kluc vytiahnuty zo spinacky.... akonahle zavirem dvere auta tak zacne trubit ... tak som odpojil bateriu auta ... viete my niekto poradit ako na to aby to zacalo fungovat tak ako ma ... dakujem

Uživatelský avatar
cumel77
Příspěvky: 13
Registrován: pon říj 31, 2011 14:54
Bydliště: Trnava, Slovakia

Re: Rover 200 nestartuje

Příspěvek od cumel77 » pon bře 11, 2013 2:31

Skúšal si viac krát stlačiť dlhšie otvorenie dverí? Keď vyťahujem baterku z auta tak mi spraví to isté. Pár krát postláčam otvorenie, auto sa otvorí a ide. Ak nič tak pozri či tá nová baterka v dialkovom je dostatočná.
Rover 214i 1,4/8v 55kW/75HP r. v. 1996

Hombre
Příspěvky: 2761
Registrován: pon zář 17, 2007 7:26
Bydliště: Krnov, tel: 604 573 386

Re: Rover 200 nestartuje

Příspěvek od Hombre » pon bře 11, 2013 6:22

Při výměně baterky v DO musíš postupovat podle návodu (viz níže), jinak ti DO nebude fungovat. A po připojení akumulátoru v autě (který bys měl připojit do auta, které má zámky ve stejné poloze jako když jsi ho odpojoval, takže asi odemknuté) je třeba mačkat střídavě tlačítka DO tak dlouho, až se auto zamkne (u mě to zamkne na 4. pokus), pak ho pomocí DO odemkni a už to bude OK.
Obrázek
.....Rover 45 1.6 2005...............MG-F 1.8 1999........
Obrázek.Obrázek
........Obrázek...........Obrázek.......

Odpovědět