Vnější teploměr

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kaja
Příspěvky: 36
Registrován: čtv zář 20, 2007 20:43
Bydliště: Uherské Hradiště

Vnější teploměr

Příspěvek od Kaja » čtv pro 20, 2007 12:41

Ahoj, nezkoušeli ste někdo zabudovat teploměr vnější vnitřní? Uvažuju, že bych ho zkusil napasovat místo záslepky tlačítek napavo od volantu (vlevo je sada mlhovek)

Henry8
Příspěvky: 5
Registrován: pát zář 21, 2007 16:53
Bydliště: Orlová

Re: Vnější teploměr

Příspěvek od Henry8 » stř pro 26, 2007 18:46

Kaja píše:Ahoj, nezkoušeli ste někdo zabudovat teploměr vnější vnitřní? Uvažuju, že bych ho zkusil napasovat místo záslepky tlačítek napavo od volantu (vlevo je sada mlhovek)

Taky se o to pokouším, ale nemůžu sehnat odpovídající teploměr který by alespoň přibližně seděl místo té záslepky. Pomůže mi někdo?

Uživatelský avatar
Fujitsu
Příspěvky: 1187
Registrován: stř zář 19, 2007 20:04
Bydliště: Lanškroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fujitsu » stř pro 26, 2007 20:53

A co to zkusit dát místo záslepek na vyhřívání sedaček? Je to mezi tlačítky na klimu a vnitřní cirkulaci vzduchu.

Nevím jestli by tam třeba neseděl displej z tohohle:

http://www.videoprofik.com/inshop/scrip ... kat=518199

samozřejmě tlačítka by se museli vyvést někde mimo, aby tam byl dislplej pěkně zapuštěný. Ale chtělo by to nejdřív změřit.

max80

Příspěvek od max80 » pát pro 28, 2007 17:45

.

Uživatelský avatar
Kaja
Příspěvky: 36
Registrován: čtv zář 20, 2007 20:43
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od Kaja » pát pro 28, 2007 22:55

Kdo má nezávyslý topení, ten má taky vedle sloupku řízení malou škatulku, která tam tak trochu nepatří, je to prostě účelný zařízení. Já se snažím vykoumat, jak to udělat, aby to nekazilo dojem z vnitřku. Auta si dost hledím, rozhodně v něm netrpím binec, různý visící ptákoviny atp., ale hlavně mě musí vozit pravidelně bezpečně do školy do Ov-jezdím z Pv přes Libavou. Taťka v 75ce teploměr má (v rámci palubního počítače), odtud sem to odkoukal, na mojí trase se to docela hodí.

Uživatelský avatar
Karel G.
Příspěvky: 233
Registrován: úte zář 18, 2007 14:08
Bydliště: Havířov

Vnější teploměr

Příspěvek od Karel G. » pát pro 28, 2007 23:51

No taky jsem nad tím uvažoval jsem elektrikař a tak jsem narazil na tohle,ale má to jeden háček délka té sondy je jen 0,5m.Uvažoval jsem to dat na místo el.ovl.zrcátek(mám jen mechanické).Zatím to nechávám uležet.
http://eshop.eleco.cz/index.php?Gstr=ka ... =1&Gid=905

Odpovědět