pokovenie skiel alebo fólie

rower
Příspěvky: 152
Registrován: ned úno 10, 2008 21:08
Bydliště: Prostějov

Re: pokovenie skiel alebo fólie

Příspěvek od rower » pát kvě 22, 2009 14:54

No řekněme že ty fólie mají 35%... :lol: Můžu jen doporučit...
Rover 416 // časem snad opět 75 :)

NoobszDJ
Příspěvky: 46
Registrován: sob dub 25, 2009 18:05
Bydliště: Pezinok - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: pokovenie skiel alebo fólie

Příspěvek od NoobszDJ » úte kvě 26, 2009 15:52

čaute...takže som už aj ja dal spraviť tie folie...priepustnosť svetla tých folií je len 5%...cena bola viac ako priaznivá...človek si zapýtal iba 100€, dostal som 3 roky záruku na akékoľvek poškodenie (samozrejme že úmyselné poškodenie sa do toho nepočíta) a nejaký ten papier o spôsobilosti či čo to je...dal som to robiť v TT...ešte spravím fotky a dám ich sem na fórum...ak budete mať niekto záujem číslo na toho človeka poskytnem
Rover 416si

rower
Příspěvky: 152
Registrován: ned úno 10, 2008 21:08
Bydliště: Prostějov

Re: pokovenie skiel alebo fólie

Příspěvek od rower » pát čer 12, 2009 23:23

Cao, tak jsem mluvil s týpkama z Autofólií DS a dohodl jsem slevu 5 a 10% (dle zvolené folie) pro všechny z fóra... nebo prostě pro kohokoli s Roverem :wink: Mám od nich taky fólie na autě a můžu říct, že jsem plně spokojen, proto doporučuji. Původně sem si říkal, že bych jim to jakože dealoval a měl z toho nějakou korunu, ale nakonec sem si řekl, že to radši udělám takhle. Ikdyž jsou peníze potřeba, lepší je sleva pro všechny a myslím si, že zatónovaná okna na léto potěší. Stačí říct, že jste z klubu - nebo prostě máte Rovera a je to ;) Odkaz na jejich web zde: http://www.autofolieds.cz/ Hodně zdaru a případné fotky výsledků jsou vítány...
Rover 416 // časem snad opět 75 :)

Odpovědět