Neco pro tuningare

rover414si
Příspěvky: 96
Registrován: sob led 24, 2009 2:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Neco pro tuningare

Příspěvek od rover414si » úte čer 16, 2009 23:40

Zdravim,
jsem tu asi tak nejmladsi vlastnik Rover :lol:
Takze Ti zralejsi cleny bych pozadal o schovivave komentare a ty mladsi treba o nejakej ten navrh navic :) :)
Ale ocekavam pravdive reakce ode vsech !!!!! ;) ;) ;) ;)


úpravy :

snížený podvozek, protazeny naraznik vic k asfaltu ( predni / zadni ), protazeny prah vic k asfaltu, zatmavena okna a zadni lampy, upravena maska, protazena a zamracena kapota, zahlazeni otvoru pro mlhovky, ulitlej airbrusch na viku od nadrze :lol: ...................


Obrázek
Obrázek





PS: hodinova prace ve photoschopu, :) pro ty kterym by to prislo verohodně, ale je to moje realna predstava :)
Rover 414 Si
Praha

max80

Re: Neco pro tuningare

Příspěvek od max80 » stř čer 17, 2009 5:32

.

Uživatelský avatar
Morte
Příspěvky: 58
Registrován: ned bře 01, 2009 14:11
Bydliště: BRNO

Re: Neco pro tuningare

Příspěvek od Morte » stř čer 17, 2009 5:37

podle prvních vět sem čekal horší výtvor... :twisted:

ale ten předek se mi docela líbí...

jinak to "lezoucí" kolo vzadu a ta sranda na víčku nádrže sou fakt peklo... :roll:
Obrázek
Rover 825TD

rover414si
Příspěvky: 96
Registrován: sob led 24, 2009 2:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Neco pro tuningare

Příspěvek od rover414si » stř čer 17, 2009 9:25

To kolo je jen optickej klem, nemelo bejt vylezli, nejak se mi to nepovedlo zamaskovat realne tak aby nelezlo............ proc utajovat identytu ?? Kdo pozna co je to za auto tak ten dotycnej je trochu znali.... ostatni nemusi tusit co je to za auto.............. jj barva je original, povedlo se i zdarne opravit ten zbořenej bok i kdyz tam sou chibicky, ale na ty se přichazi az po podrobnem zkoumani ...... je to ten pravy bok. na tu stranu tak nejak nefotim :| a nejak mi nedela dobre na srdci kdyz si vzpomenu ze bylo bourany, mam tohle auto radsi nez svi prvni :oops:
Rover 414 Si
Praha

Uživatelský avatar
Trunda
Site Admin
Příspěvky: 17951
Registrován: pon lis 12, 2007 9:33
Bydliště: Morava

Re: Neco pro tuningare

Příspěvek od Trunda » stř čer 17, 2009 9:38

Az to budes mit v realu, tak prijed k nam na dedinu a dame si zavody po nasich klikatych cestickach :-D Jsem zvedavy co ti z tech nizkych plastiku zbude ;-)
Jako mas to relativne decentni, co je plus... neni to prehnana oplacanina... Ale ten znak Rovera bych tam nechal, pokud si nechces nasrat celou obec Roverovskou... ;-)
Mej hezky den....
... I love K-SERIES ;-) ... 4 ... 6 cylinders.... it doesn't matter ;-)

Kupéčko - Rover 216 Coupe -> 218VVC, 1997 - Článek | Labuťka - Rover 416si Tourer, 1998 - Profil | MG ZT-T 190, 2002 - Článek | MG ZR 160, 2002 - Článek | Chrysler Pacifica 3.6l V6, 2017
Obrázek

max80

Re: Neco pro tuningare

Příspěvek od max80 » stř čer 17, 2009 9:44

.

R4ms3S
Příspěvky: 1496
Registrován: úte úno 05, 2008 18:12
Bydliště: Brno / Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Neco pro tuningare

Příspěvek od R4ms3S » stř čer 17, 2009 10:34

je to pěkné ;)
moc se mi líbí ta první fotka z boku, škoda těch "vylezlejch" prahů, kdyby byly víc s kastli tak by to bylo mnohem hezčí, u země je to teda jako sviňa, takže štelovatelnej podvozek by musel být ;)
když už by jsi dělal takovou masovou úpravu tak pochybuju že by jsi nechal ty plastový sračky kolem dvěří a zadních náraznících, všechny oddělat a zavařit...
a poseldní věc k masce, je pěkně zatmavená, ale ty posraný mřížky bych hned dal pryč a místo toho bych tam dal černej tahokov + zase oddělal z nárazníku ty plastový sračky a všechno zavařil.

Jinak pěkná práce ;)
Obrázek
CTR EP3 - http://www.r4ms3s.cz/ctr/" onclick="window.open(this.href);return false; - track car
MG ZR 160 - http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=462" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno
Rover 214Si - http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=104" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno

Uživatelský avatar
Eny45
Příspěvky: 488
Registrován: stř zář 19, 2007 12:34
Bydliště: Upice

Re: Neco pro tuningare

Příspěvek od Eny45 » stř čer 17, 2009 10:37

Když to takle uvidí neznalej člověk, tak prohlásí "vytuněná Honda". To v tom pozná každej. Jinej bude akorád zadek auta.

Jako tuning je to dobrý. když to srovnám s ostatníma... Sám bych to na autě nikdy neudělal, už jen proto že bych neprojel ani do podzemních garáží, nebo v Hradci ve Futuru do nadzemních. Protože ty boční prahy bych urval. Ale pokud v tom nevydíš problém, tak ti fandím.

Jo jinak delší dobu přemejšlím z čeho udělat tu přední lištu. chtěl bych snížit předek auta, tak 3 - 5cm. a tím docílit toho že předek bude masivnější, tak jak je v modě u novejch aut. Ale na zbytek auta ani nešáhnu. Přemejšlím o nějakým plastu, kterej bych ohnul podle předku, zespod přidělal uhelníkama z hliníku a nastřík to do barvy auta. Ale nemám ponětí, kde sehnat plast 2 metry dlouhej.

rover414si
Příspěvky: 96
Registrován: sob led 24, 2009 2:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Neco pro tuningare

Příspěvek od rover414si » stř čer 17, 2009 12:21

Eny45 píše:. chtěl bych snížit předek auta, tak 3 - 5cm. a tím docílit toho že předek bude masivnější, tak jak je v modě u novejch aut. Ale na zbytek auta ani nešáhnu. Přemejšlím o nějakým plastu, kterej bych ohnul podle předku, zespod přidělal uhelníkama z hliníku a nastřík to do barvy auta. Ale nemám ponětí, kde sehnat plast 2 metry dlouhej.

ZAJDI SI NA VRAKAC, SEZEN PREDNI NARAZNIK A SPODEK TOHO NARAZNIKU UFIKNI A NA TEN SVUJ CO MAS NA AUTE NEJAK PRIDELEJ A ZALAMINUJ NEBO ZAKITUJ.......


Jo a jinak bych to az tak nesnizoval ale aspon o pulku vejsky co to je ted nebo sehnat vzduchovy tlumice, coz by mi pomohlo .... :-)
Rover 414 Si
Praha

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Re: Neco pro tuningare

Příspěvek od tobias » stř čer 17, 2009 14:26

Pěkná honda :)

Ale jinak se mi to líbí. Kromě víčka na nádrž, který je děsný a kol, který se jenom mě osobně nelíbí, ale objektivně vzato asi vypadají slušně.

Je to takový dost uhlazený tunning a to se mi líbí. Docela sem koukal, než sem si přečetl poslední řádek :)
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Uživatelský avatar
Urael
Příspěvky: 107
Registrován: pát črc 18, 2008 18:52
Bydliště: Plzeň-sever

Re: Neco pro tuningare

Příspěvek od Urael » stř čer 17, 2009 18:57

Nevypada to az tak spatne.To jsem si ale rekl az po precteni spodniho radku.Proc chces takhle odlisovat zrovna Rover?Jenom doufam ze se casem nevyroji tescoupravy i u tehle znacky.Pak uz bude Rover mrtev...
Na druhou stranu tohle bych jeste snesl...mas plus za to ze si tam neplacl pritlacne kridlo z F1 a nasosku ze Subaru

Uživatelský avatar
seba
Příspěvky: 1309
Registrován: sob říj 04, 2008 9:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Neco pro tuningare

Příspěvek od seba » stř čer 17, 2009 20:56

S photoshopem umis dobre, vapada to jak real.Pocity smíšené.Jakou to bude mít barvu ty doplnky?Snizeni++ folie++kola se mi nelibej.A podle me tema prahama to auto udelas moc vysoky a nebude vypadat tak sportovne.Kdyz bys to jen snizil a nedal ty yvsoky prahy tak to bude vypadat lip ne?
A co v tom je za motor?
Miluji Rover Club. T16 turbo power.

rover414si
Příspěvky: 96
Registrován: sob led 24, 2009 2:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Neco pro tuningare

Příspěvek od rover414si » stř čer 17, 2009 22:31

Pracoval jsem s tim co bylo na fotce, nic sem tam nechtel pridavat z jinyho auta, barva by zustala takova jaka je, vsechno je ladeny do zelena, jinou barvu bych tam ani nedaval nevypadalo by to asi moc hezky.

Tuning bych v realu resil asi opravdu jen tim zatmavenim skel a snizenim celeho auta asi tak o pulku stavajici vysky.

Padl tu dotaz na srdce vozu, je to ROVER 414 Si obsah 1395 cm3 s vykonem 75 Kw / asi neco kolem 103 koní ( prepocitaval jsem to podle udaji z netu , tak nevim :lol: )
Rover 414 Si
Praha

max80

Re: Neco pro tuningare

Příspěvek od max80 » čtv čer 18, 2009 19:39

.

Uživatelský avatar
Urael
Příspěvky: 107
Registrován: pát črc 18, 2008 18:52
Bydliště: Plzeň-sever

Re: Neco pro tuningare

Příspěvek od Urael » čtv čer 18, 2009 20:00

NFSU-filie...pry se to da lecit

Odpovědět