Pozor na tento inzerát

Odpovědět
amper
Příspěvky: 45
Registrován: čtv čer 10, 2010 16:01
Bydliště: Štoky

Pozor na tento inzerát

Příspěvek od amper » ned čer 24, 2012 19:21

http://www.sauto.cz/osobni/detail/rover ... oFrom=list

Tak jsem se byl dnes podívat na toto auto. To že to má být velmi pěkný stav, není žádná pravda. Aspoň mě to tak nepřipadalo.
Auto bylo tuklé z obou stran. Promáčklé páté dveře vlevo od značky, zadní nárazník to také odnesl popraskaným lakem a na obou stranách nelícuje s blatniky. To samé předek. Ohnutý přesah haupny s mřízkou směrem do motoru, po obou stranách haupny u vnitřních světel je vyboulený plech ven. Dále utržený přední nárazní nad pravým kolem plus velká odřenina. Po dotazu, kde je střešní obložení, tak prej na přečalounění, že tam nedrželo a padalo. Kámoš co se mnou byl si všimnul, že vedle stojící auto, myslím že to byl transportér, normálně vnitřní čalounění auta umejvali vapkou. Takže jestli to samé udělali i na tomto, tak se nedivím, že se jim ten stropní panel zkroutil a museli ho nechat opravit. Co se týče jízdních vlastností tak podvozek jakš takš, ale motor linej jako veš. Po dojetí a zvednutí haupny se z motoru hulilo jako z udírny, to proto, že byl nastříkanej nějakou sra...u, aby vypadal lépe. Po zvednutí na hever jsme našli utržené silentbloky zadní nápravy na obou stranách, praslké manžety poloos a unik oleje u výfukového potrbí. Spodek vcelku dobrej. Brzdové kotouče měly rantl tak dva až tři milimetry. Spojka byla podle nás tesně před smrtí, brala až uplně nahoře a spojkovej pedál jsem měl skoro až u kolena jak byl nohoře. Rozvody a olej nedělány. Co se výbavy týče tak mlhovky a klimatizovaná přihrádka nenalezena. Dva klíče to sice mělo, ale do zapalování šel pouze jeden. Upadlé a popraskané označení řadících stupňů na řadící páce. Takže jestli toto auto má být bez investic tak jedině jako dekorace na zahradě. Investice bude si myslím velká.
Po dotazu na slevu, tak prý pevná cena.
Na fotkách vypadá dobře, ale opak je pravdou.

No holt se bude hledat dále.

Uživatelský avatar
Komi
Příspěvky: 174
Registrován: pon zář 24, 2007 14:23
Bydliště: Most

Re: Pozor na tento inzerát

Příspěvek od Komi » ned čer 24, 2012 19:37

Dost dobrý info o stavu vozidla,dík :idea: Snad bude o jednoho zklamanýho roveristu méně :-D

Uživatelský avatar
Trunda
Site Admin
Příspěvky: 17951
Registrován: pon lis 12, 2007 9:33
Bydliště: Morava

Re: Pozor na tento inzerát

Příspěvek od Trunda » ned čer 24, 2012 20:11

Diky moc za info.... uz z tech fotek vypada podezrele... pokud mas na to bunky, zkus na Sauto nahlasit vadny inzerat...
... I love K-SERIES ;-) ... 4 ... 6 cylinders.... it doesn't matter ;-)

Kupéčko - Rover 216 Coupe -> 218VVC, 1997 - Článek | Labuťka - Rover 416si Tourer, 1998 - Profil | MG ZT-T 190, 2002 - Článek | MG ZR 160, 2002 - Článek | Chrysler Pacifica 3.6l V6, 2017
Obrázek

berryj
Příspěvky: 343
Registrován: pát říj 31, 2008 18:04

Re: Pozor na tento inzerát

Příspěvek od berryj » pon čer 25, 2012 14:18

jak je vidět stav "velmi dobrý" je dosti subjektivní pojem. Připomělo mi to když jsem se jel podívat před 3 lety na 600 na tu dobu dost drahou a s velmi dobrým popisem (bohužel fotky nebyly nic moc kvalita, takže jsem to chtěl vidět osobně) Říkal jsem si dám i víc když bude pěkná. Přijel jsem, auto rezavý, celkově sešlý, jeli jsme to projet, kontrolka paliva na nule, tak jsem se bál jet dál než 2km, aby jsme to nemuseli zpátky tlačit (majitel v pohodě), při jízdě táhlo do strany spojka při prokluzu cukala, prostě !&@#!. Nejlepší bylo, že ten chlap si fakt myslel jak je to auto super a jak ho nabízí za levno. Nechápal jsem !
Poučení - popis vozidla prodávajícím v inzerátu je absolutně irelevantní, zbytečný a nepodstatný a bez informační hodnoty. Musíte to vidět a projet.

Odpovědět