Rover 416si trhanie pri zošlápnutom plyne

Uživatelský avatar
Trunda
Site Admin
Příspěvky: 17952
Registrován: pon lis 12, 2007 9:33
Bydliště: Morava

Re: Rover 416si trhanie pri zošlápnutom plyne

Příspěvek od Trunda » pon dub 27, 2009 11:21

Jj, to nema smysl cistit...
Tak ja zkousel co na trojku de a 140 v klidu ;-) Ale rve to tak, ze mam strach, ze mi motor vylitne z pod kapoty :-D Na dvojku se da vysmazit neco malinko pres stovku :-) Tak na kroutak fakt diesel a nebo vic valcu ;-)
Jo on je totiz problem, ze ve vysokych otackach uz ve vykonu neni rozdil mezi trojkou a ctyrkou.... takze kdyz jedes rychleji, tak uz si podrazenim moc nepomuzes... efekt je fakt akorat akusticky :-) Ve meste dokonce na to tak kaslu, ze rozjezdy jedu 1 - 2 - 4... a pri predjizdeni klidne 3 - 5 ...... ;-)
... I love K-SERIES ;-) ... 4 ... 6 cylinders.... it doesn't matter ;-)

Kupéčko - Rover 216 Coupe -> 218VVC, 1997 - Článek | Labuťka - Rover 416si Tourer, 1998 - Profil | MG ZT-T 190, 2002 - Článek | MG ZR 160, 2002 - Článek | Chrysler Pacifica 3.6l V6, 2017
Obrázek

sector
Příspěvky: 326
Registrován: úte říj 09, 2007 8:48
Bydliště: Warsaw

Re: Rover 416si trhanie pri zošlápnutom plyne

Příspěvek od sector » pon dub 27, 2009 11:32

Eny45 píše:Cukání na 1,2,3, je způsobeno přímostí převodu. Na jedničku to bude cukat nejvíc, protože motor má silnej před. Zatímco na pětku to necuká, protoře tam není síla, která by přez ten převod autem pohla.
mě to dělalo, možná eště dělá, i když sem pustil plyn, třeba na dvojku, tak to jakoby dvakrát škublo a pak dobré. A když sem hned potom puštění plynu zase plyn sešláp, tak to udělalo to samé. Něco tam dává povel jet - nejet. Bud se hejbe klapka sání, a de tam vzuch, škubne s klapkou a ta se zavře (nevím jestli je to možný) a nebo je to problém v eletrice, která řídí motor.

jediné změny které jsem o dté doby udělal. je novej fitr v sání, a benzín kupuju na OMW místo polského ONO. A už mi to necuká.


Jinak k tomu že auto netáhne, nejezdíš s klimou ? to pak totiž fakt nejede :) A nebo to dle mě může bejt zrujnovaná baterka, kterou musí altík nejprve pořádně doplnit.

ja prave nemam klimu v aute, coz je v lete ultra nedostatek :(
Fakt nevim cim to je, ze to netahne, cidlo teploty jsem menil pred 2 lety a to hned dve cidla. lambda to nebude a vaha asi taky ne kdyz se nezveda spotreba nebo jo ?

NoobszDJ
Příspěvky: 46
Registrován: sob dub 25, 2009 18:05
Bydliště: Pezinok - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Rover 416si trhanie pri zošlápnutom plyne

Příspěvek od NoobszDJ » úte dub 28, 2009 6:39

takže včera som vyčistil tú klapku sánia a prefúkol kompresorom ten vzduchový filter...neviem či mi to niečo pomohlo ale dnes cestou do roboty (cca 25km) a žiadne trhnutie som si nevšimol...takže som spokojný...ale aj tak...tie sviečky ešte pôjdu nové...viete mi nejaké poradiť prosím Vás?...ďakujem...
Rover 416si

Odpovědět