Leštěnka

Mechwarrior
Příspěvky: 218
Registrován: úte zář 18, 2007 20:53
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé - běloch
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mechwarrior » čtv úno 21, 2008 12:52

Jeytee píše:offtopic.....
K te lahvicce....pomalu zacinam mit strach ze to je jako v tom thrilleru "Parfém: Príběh Vraha" :shock: :lol: :lol: :lol:
..tam se taky jednalo o fakt tajemnou essenci..... :D
Otazka je z ceho je Austinova latka v lahvicce :lol: :lol:

PS: kdo ten film nevidel...nepochopí :wink:
PS2: doporucuju!! Na "B-čkove" filmy nekoukam :wink: :idea:
.. viděl jsem někdy vloni a také doporučuji, ovšem v originále, páč CZ dabing je hrůza :shock:
.. Jeytee -- by ses divil, kolik i "béčkových" filmů je pěkných 8)

.. jináč tu leštěnku koupíte na Oil šit pumpách bo na internetu bo někde v tom vOBIč márketu, na Agipu Mafra, na Shellce Sonax 8) .. ale net je samo nejlevnější :)
Mechwarrior Mireček Rover 75 2.0 CDT Fajnšmekr

Mechwarrior
Příspěvky: 218
Registrován: úte zář 18, 2007 20:53
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé - běloch
Kontaktovat uživatele:

ke?

Příspěvek od Mechwarrior » čtv úno 21, 2008 12:58

.. se podívam doma, kde to bastlí, jak se to přesně menuje a hodim sem ňáký údaje :wink:

.. jinak, hledej a najdeš 8) :D

.. většina takových past samozřejmě obsahuje brusné částice, jde o to, v jaké míře a jak jemné/hrubé 8)

.. voskem toho moc nerozleštíš, ten má spíše ochrannou funkci, ale jakmile se zbavíš škrábanců, okamžitě aplikuj nějaký vysoce leštící vosk, nejlépe se zrcadlovým efektem 8)
Mechwarrior Mireček Rover 75 2.0 CDT Fajnšmekr

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Re: ke?

Příspěvek od Roman620ti » čtv úno 21, 2008 13:13

Právě, že sháním něco bez brusnejch částic, lak se krásně leskne, jako novej( radši klepu...), ale z hodně blízka, když je auto v garáži a proti svítí sluneční paprsky mám vidět drobné pavučinky. Zvlášť patrné na přední haubně. Zkoušel jsem na ní Škodováckej vosk a mám tam vidět pavučinky do koleček.
Přitom tam psali, že to je bez částic. Vzhledově si toho asi nikdo nevšimne, ale já o tom vím a se*e mě to :evil:
A nebylo vůbec poznat, že kapota byla voskovaná a zbytek ne, ta červená metla se strašná krásně leskne a svítí na sluníčku,
proto scháním jenom něco na odstranění těch pavučinek a nechci mu něčím špatným ublížit :oops:
A chtěl bych radši něco, co má už někdo odskoušený, protože na každé baňce je psaná samá chvála a nakonec je to vhodné akorát hodit do popelnice...
A Ty jsi znám, jako hóódně velkej naleštěnec :P :)
2x Rover 620ti

Mechwarrior
Příspěvky: 218
Registrován: úte zář 18, 2007 20:53
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé - běloch
Kontaktovat uživatele:

ook

Příspěvek od Mechwarrior » čtv úno 21, 2008 13:20

.. šak jo, F1 můžu jen doporučit, bych si na Rourku žádnej šit nepřipustil 8)

.. a jinak taky hodně záleží, čím to brousíš/leštíš, páč není hadr jako hadr/houba jako houba atd., bys nevěřil, co dokáže třeba takový papírový kapesníček :shock: katastrofa :shock: -- nikdy nepoužívat na nic :!: - i ten rypák to odře, pokud nejsou napuštěný :D

.. a těch pavučinek, jak píšeš, se stejně nikdy nezbavíš, vždycky se najdou a na haupně nejvíc, a řešení? - do boxu 8) to už je ale poslední štace, ovšem pak je auťák zase novej 8)
Mechwarrior Mireček Rover 75 2.0 CDT Fajnšmekr

Mechwarrior
Příspěvky: 218
Registrován: úte zář 18, 2007 20:53
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé - běloch
Kontaktovat uživatele:

ke?

Příspěvek od Mechwarrior » čtv úno 21, 2008 13:41

... ala "škodováckej vosk" :shock: :shock: - okamžitě bych Ti sebral papíry (všechny), páč je to absolutní zneuctění Rourky ...
... potom bych zvažoval lámání na kole a tahání za tažným po Praze, ať poznáš jak se chudák Rourka cítila :shock:
... v tomto případě doporučuji kompletní lázně (pro Rourku) 8)

... šmankote se pak nedivim, že se Rourka zatáhla pavučinama :D :shock:
Mechwarrior Mireček Rover 75 2.0 CDT Fajnšmekr

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Re: ook

Příspěvek od Roman620ti » čtv úno 21, 2008 13:41

Mechwarrior píše:.. .. a těch pavučinek, jak píšeš, se stejně nikdy nezbavíš, vždycky se najdou a na haupně nejvíc, a řešení? - do boxu 8) to už je ale poslední štace, ovšem pak je auťák zase novej 8)
No tak pak to pro mne nemá význam :-/ Kvůli nim sem to chtěl koupit :-/
Do lakovny bych nechtěl, už nikdy to nebude, jako originální lakovna na holej skelet. A i když se to dá profesionálům, vždy se nějaká ta chybka najde. Jediné co řeším je zadní nárazník, sice je porejpanej, ale zase je to původní lak a nemůžu se rozhodnout jestli nechat přeláknout nebo ne. O peníze by v tomhle případě nešlo, ale bal bych se nejen trošku jiného odstínu, ale třeba taky pozdějšího loupání nebo aby i v místech, kde je přišroubován do výztuhy nebylo poznat dolakování, nějaké stečení třeba. Asi ho nechám poškrábanej :roll:
Jinak papír je fakt svinstvo. Brácha kdysi čistil novej koženej volant a vzal na to papír z role a sebralo mu to modrou barvu z kůže.(jen trošku, ale stejně) Jeětě, že si toho všiml brzo, jinak by vypadal jak po 300.000km :lol:
No hadr mě nikdy nenapadlo koupit kvalitní. Vzdy padlo nějaké prostěradlo nebo triko :oops: :D
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Re: ke?

Příspěvek od Roman620ti » čtv úno 21, 2008 13:43

Mechwarrior píše:... ala "škodováckej vosk" :shock: :shock: - okamžitě bych Ti sebral papíry (všechny), páč je to absolutní zneuctění Rourky ...
... potom bych zvažoval lámání na kole a tahání za tažným po Praze, ať poznáš jak se chudák Rourka cítila :shock:
... v tomto případě doporučuji kompletní lázně (pro Rourku) 8)

... šmankote se pak nedivim, že se Rourka zatáhla pavučinama :D :shock:
:lol: :lol: :lol:
Sem mu chtěl dopřát trochu luxusu, no. :lol: Ale baňku to má hezkou :lol:
2x Rover 620ti

Mechwarrior
Příspěvky: 218
Registrován: úte zář 18, 2007 20:53
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé - běloch
Kontaktovat uživatele:

..

Příspěvek od Mechwarrior » čtv úno 21, 2008 13:46

.. ani jelenice jako jelenice není .. dneska je to samej umělej hnus, lítá z toho bordel sotva se toho dotknete ... chce to vyzkoušet - ale ne na Rource :)

.. důležitý je, aby se rourka leskla jako zrcadlo a zářila, pak je to takovej šajn, že neuvidíš žádný vlasovky ani větší odřeniny, páč to hned oslepí :D 8)
Mechwarrior Mireček Rover 75 2.0 CDT Fajnšmekr

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Re: ..

Příspěvek od Roman620ti » čtv úno 21, 2008 13:53

Mechwarrior píše:.. ani jelenice jako jelenice není .. dneska je to samej umělej hnus, lítá z toho bordel sotva se toho dotknete ... chce to vyzkoušet - ale ne na Rource :)

.. důležitý je, aby se rourka leskla jako zrcadlo a zářila, pak je to takovej šajn, že neuvidíš žádný vlasovky ani větší odřeniny, páč to hned oslepí :D 8)
No na odskoušení mám Formana, ale tam už se toho moc nepozná :lol: Chudáček chřadne a chřadne...
No jako docela mě vždy přejvapí, jak strašně se ten lak leskne. Oproti aj novjejším vozům to je mazec. Úplně se ho bojím nechat bez dozoru a radši ho mám stále na očích. Když dlouho čekám na pumpě, začínám bejt nervózní :D V pondělí má bejt až 14 °C a mám volno, tak se asi pojedu vyvášnit :lol:
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od tobias » čtv úno 21, 2008 14:24

Tak je to presne ta vec of F1 jak psal mech. Neni to zadna tajnost, akorat sem tu nebyl :)) a vazne to funguje, neodstrani to nejaky velky skrabance, ale ty pavucinky a lehounky to aspon zaplacne...

Kazdopadne by me zajimalo, jestli se na to potom muze dat normalni mekej vosk nebo naopak??? nejdriv vosk a potom pastu?
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Mechwarrior
Příspěvky: 218
Registrován: úte zář 18, 2007 20:53
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé - běloch
Kontaktovat uživatele:

ke?

Příspěvek od Mechwarrior » čtv úno 21, 2008 14:45

tobias píše:Tak je to presne ta vec of F1 jak psal mech. Neni to zadna tajnost, akorat sem tu nebyl :)) a vazne to funguje, neodstrani to nejaky velky skrabance, ale ty pavucinky a lehounky to aspon zaplacne...

Kazdopadne by me zajimalo, jestli se na to potom muze dat normalni mekej vosk nebo naopak??? nejdriv vosk a potom pastu?

.. pasta a potom teprve vosk
.. výjimkou jsou pasty, který v sobě obsahují už nějaké leštící !&@#!, tam je to asi už zbytečné, ale v každém případě nejdřív zatáhnout EfJedničkou a potom naleštit do plné krásy 8)
Mechwarrior Mireček Rover 75 2.0 CDT Fajnšmekr

max80

Příspěvek od max80 » čtv úno 21, 2008 15:08

.

max80

Re: Leštěnka

Příspěvek od max80 » úte srp 10, 2010 17:32

.

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Re: Leštěnka

Příspěvek od Roman620ti » úte srp 10, 2010 19:12

Maxi, tys mě předběhl :!: :P V práci nám přišla leštěnka od CRC a na obrázku je zadní blatník 75ky v tmavě červené perleti :P Boční znáček smaozřejmě chybí 8) už sem to chtěl vy\fotit, ale nějak zapomínám :lol: Každopádně tuhle leštěnku s tím čumákem by měl mít každý hrdý majitel R75 ve vitrínce 8)
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
Karel G.
Příspěvky: 233
Registrován: úte zář 18, 2007 14:08
Bydliště: Havířov

Re: Leštěnka

Příspěvek od Karel G. » úte srp 10, 2010 19:44

No já ji mám,ale ve sklepě,na leštění chromu na Rource. :-D(asi proto,že nemám 75) :wink:

Odpovědět