Xenony ROVER - cocky

Odpovědět
Uživatelský avatar
Welinka
Příspěvky: 1857
Registrován: pon zář 17, 2007 21:07
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony ROVER - cocky

Příspěvek od Welinka » sob led 31, 2009 10:24

Tak toto představení by Ramsesi již stačilo :D nikdo ti tvůj názor neupírá,ale měl bys se svými svými vědomostmi a zkušenostmi lidem jako je třeba Austin,.. naslouchat..ne podrývat a urážet! Jen tak se něco naučíš..ono by pro záčatek stačilo slušné vyjadřování.

Ventiluj si své nejspíš nevybouřené ego někam na soukromý blog..nebo do diskuzí pod články ,na celém internetu jich je,to pokud máš navíc potřebu někoho štvát,tam myslím píšou takoví lidé..o oživení klubu tímto způsobem tu nikdo nestojí..

Myslím že jsi to vlastně myslel dobře a snažil sis vybudovat respekt, ale mělo to opačný efekt.Nikdy ale není pozdě zkusit to jinak.. : :wink:

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Re: Xenony ROVER - cocky

Příspěvek od Roman620ti » sob led 31, 2009 14:18

Koukám, že diskuze ohledně xenonů se nám nějak zvrtla :D O tom STKáčku je pravda, že když má někdo známé, projde totálně schnilá a mrtvá stodvacítka a pak normálního člověka vyhoděj za nefunkční naklápění světěl. To už tak na světě chodí :?
2x Rover 620ti

OndrejK
Příspěvky: 117
Registrován: ned lis 16, 2008 7:13

Re: Xenony ROVER - cocky

Příspěvek od OndrejK » sob led 31, 2009 16:28

:lol:

R4ms3S
Příspěvky: 1496
Registrován: úte úno 05, 2008 18:12
Bydliště: Brno / Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony ROVER - cocky

Příspěvek od R4ms3S » sob led 31, 2009 16:41

Welinka KP píše:Tak toto představení by Ramsesi již stačilo :D nikdo ti tvůj názor neupírá,ale měl bys se svými svými vědomostmi a zkušenostmi lidem jako je třeba Austin,.. naslouchat..ne podrývat a urážet! Jen tak se něco naučíš..ono by pro záčatek stačilo slušné vyjadřování.

Ventiluj si své nejspíš nevybouřené ego někam na soukromý blog..nebo do diskuzí pod články ,na celém internetu jich je,to pokud máš navíc potřebu někoho štvát,tam myslím píšou takoví lidé..o oživení klubu tímto způsobem tu nikdo nestojí..

Myslím že jsi to vlastně myslel dobře a snažil sis vybudovat respekt, ale mělo to opačný efekt.Nikdy ale není pozdě zkusit to jinak.. : :wink:
Jen pro info, s Ondrou si píšu po ICQ už delší dobu, ukazoval mi svůj projekt už od začátku, protože viděl že taky něco s autem dělám.
Líbí se mi, že udělal něco nad čím by každej z vás orhnul noc, udělal to, že rozpadlý auto odsouzený k záhubě vytáhnul a začal ho upravovat a "hrát" si sním.

Pokud já jsem ten co má nevybouřené ego, tak by mě zajímalo co mají ti co tady hážou klacky pod nohy někomu kdo se o to auto stará tak jako minimum z vás.

Tady je prostě ukázkou toho jaký lidi co si Rovera koupí jsou "mám přece vole anglický aut, je to přece gentleman, a takový jaký je se mi líbí a ten kdo na něj šáhne a upraví, tak je neznaboh a člověk co tomu nerozumí, a zaslouží si být seřván na foru" :?

Stejný příklad jde vidět na foru a webu, akorát tady nikdo nedoplní ani ten olej :roll:
Obrázek
CTR EP3 - http://www.r4ms3s.cz/ctr/" onclick="window.open(this.href);return false; - track car
MG ZR 160 - http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=462" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno
Rover 214Si - http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=104" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno

Uživatelský avatar
Welinka
Příspěvky: 1857
Registrován: pon zář 17, 2007 21:07
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony ROVER - cocky

Příspěvek od Welinka » sob led 31, 2009 17:04

Ramsesi podívej se na můj příspěvek, nepatří ani jedním slovem Ondřejovi,pouze Tobě 8) Más nějakou funkci a máš vnášet do diskuzí mír a pohodu,ty máš být tím který usměrňuje emoce..zastávej se, bojuj když máš pocit že je třeba zabojovat=ale ve vší slušnosti, a bude to OK :wink:

Ondřeji vzal jsi to velmi zhruba..odsoudil jsi spoustu lidí..bez přemýšlení. Nikdo tu nemá zájem tě odsuzovat..věřím že ne. Mohl by jsi se ale ještě zamyslet nad jednou věcí..kupoval sis Rovera kvůli lidem? Vypadá to tak :cry: Rover je auto s duší..a pokud se ti tu nelíbí, věnuj mu veškerou péči bez nás..s to jakou jen uznáš za vhodné. On ti to vrátí,taky jsem kdysi nenechala stát pod "švestkou" nemocnou dvoustovku a ani jednou jsem za 5let nelitovala 8) Občas jezdím s několika "obyčejnými" vozy..novými,na špičkové úrovni..ale v žádném nenacházím to co v co Roveru/anebo MG :wink:

...na březen chystáme s Angličanem "malou" školu smyku pro členy klubů, možná by bylo dobré nás všechny poznat. 8)

Uživatelský avatar
Fujitsu
Příspěvky: 1187
Registrován: stř zář 19, 2007 20:04
Bydliště: Lanškroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony ROVER - cocky

Příspěvek od Fujitsu » sob led 31, 2009 17:12

OndrejK píše:Děkuji R4ms3Si, že se mne zastal... Měl jsem ROVERA nechat tak jak byl původní úmysl ho nechat zlikvidovat! Panebože lidi vy to mnozí v hlavách nemáte v pořádku!!! Nadáváte, obviňujete lidi z podplácení, podvodů… Když jsme u toho. Ruku na srdce když jsou tady pánové tak úžasní že mají vše legální, nic proti pravidlům… Kolik z vás má na svém PC originální Windows? Kolik z vás kdy vidělo kopírovaný, nelegálně stáhlý film??? Kolik z vás má stáhnuté MP3??? I ta technická data Rover--- jsou kradena!!!! Myslíte, že vám v dnešní době dá někdo informace zadarmo???? Prosím vás zameťte si před svým prahem a pak lidem říkejte že podvádí… První věc co mne napadla jak jste psali komentáře byla, že jsem ROVERA nikdy neměl zachraňovat před vrakovištěm!!! Nikdy jsem neměl obhajovat tuhle značku před lidmi co mají německá auta!!! Oblíbenost značky záleží hlavně na lidech co ji mají a jak se k sobě chovají! Vy jste mi ukázali, že u ROVERA není o co stát… Upřímně těšil jsem se až bude sraz a já tam přijedu za normálníma lidmi a popovídám si o ROVRECH… Ale teď? Teď uvažuji nad jedním… A to že ROVERA pošlu tam kam původně mířil...

Všem vám děkuji.

Ondřej

Když jsi narazil na ty wokna...kolik jsi viděl případů, že domů přišla šťára jen tak z ničeho nic, na běžného uživatele, co nikde neprodává opálená DVD, nekšeftuje s tím a jenom využívá jejich soft...? Pokud ho nikdo nepráskne, tak tech případů je...tvrdím si říct že nula nula nic... tohle je trošku jiná záležitost ale to tady doufám rozebírat nebudeme.

Já osobně tě neodsuzuju, a myslím, že ani ostatní ne...jen nechápu, že se pouštíš do něčeho, co inženýři v automobilkách vymýšlejí měsíce, roky, modelují, testují, proměřují...nechci tě nijak podceňovat, ale v domácích podmínkách prostě novou lampu nevymyslíš. A kdyby sis na to přesto troufnul, musel by sis nastudovat postup, jakým způsobem je možné nechat doplněk schválit a namontovat na auto. Sám ho neznám, ale myslím, že zrovna u toho Rovera by to nebylo nic jednoduchého. Taky mám na autě napůl neschválené křídlo, ale vypadá nachlup stejně jako to schválené, papír od toho taky mám, takže neřeším, ale světla, který pozná každej, že tam před deseti lety prostě bejt nemohly,...na to není potřeba ani znalec, ani se nemusí nikde dívat do dokumentace.

Samozřejmě je dobře, že jsi Rovera zachránil, a za sebe neříkám, že sériovka se mi líbí nejvíc a že žádné úpravy na ní nepřipustím. Naopak, pokud je to udělané pořádně a s rozvahou, má to smysl, tak proč ne. Co se designu týče, každý máme jiný vkus, o tom žádná.

R4: Nic ve zlym, ale trošku se nad tim zamysli, nerad se s lidima hádám a byl bych rád, kdyby se do fora vrátil klid, díky.
Rover 416Si, 1997, šedá kůže, Platinum Silver
http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=212
www stránky: http://www.fuji.estranky.cz

OndrejK
Příspěvky: 117
Registrován: ned lis 16, 2008 7:13

Re: Xenony ROVER - cocky

Příspěvek od OndrejK » sob led 31, 2009 17:26

Tak koupit si auto kvůli lidem by byla hloupost. Já to vzal tak, že auto má v sobě potenciál, jednoduchost oprav(nevím co tu řešíte pořád s diagnostikou!!! TOHLE NENÍ CAN-BUS na tohle auto pořád platí kleště šroubovák a rozum)
Komunita lidí je druhá věc - auto vás baví více když vám jen nestojí v garáži a můžete si s někým zajet na výlet se stejnou značkou auta...
Tohle funguje u všech značek.... Každé vylepšení auta je většinou pochváleno... Ale jak jsem poznal u ROVERA ne!!! Tady vás ještě obviní z toho že podvádíte,podplácí... No divím se že ste mě neodsoudily z toho že jsem auto vyvařil a poškodil původní lak!
Linky jsem již zrušil aby nikoho neurážely


Fujitsu- jak něco jiného je požívat nelegálně soft??? To není krádež, podvod? Tady jde o stejný princip...

Uživatelský avatar
Trunda
Site Admin
Příspěvky: 17952
Registrován: pon lis 12, 2007 9:33
Bydliště: Morava

Re: Xenony ROVER - cocky

Příspěvek od Trunda » sob led 31, 2009 17:31

Ach jo... Ondro, takhle to nejde... nikdo tu nemyslel nic ve zlem... teda ja rozhodne ne. A uz vubec nikdo nechtel nikoho obvinovat! Proc? Vzdy se tu diskuze nesly v duchu vzajemne pomoci... a ta pomoc je v tom, ze se snazime dat dobrou radu. Nikdo si prece nemuze myslet, ze nekomu pomuze to, ze ho bude mlatit klackem po hlave... ne? V zivote je potreba se naucit to, ze kdyz mi nekdo neco radi, rika a mozna na prvni pohled to vypada, jak kdyby mi chtel ublizit... ze to vetsinou neni zle mysleno, ale ze to treba spatne chapu, nebo ze se proste ten druhy vyjadril nestastne... to se proste stava. Tomuhle postoji se da rikat Presumpce neviny - na druheho cloveka vzdy hledim jako v zakladu dobreho a v prvni rade se snazim na jeho vyroky koukat jako na dobre myslene....
Jinak co vim, tak u kazde auto-znacky se najde skupina lidi, kteri radi klasiku a druzi co zas si auto radi vymazli.... Oboje je stejne hodnotne a nikdo neni min nebo vic. U Roveru je asi vetsi skupina tech "klasiku", kteri se odkazuji na anglickou konzervativnost.... no ale zas kdyz nekdo rad "vychytavky", tak mu to neberme... vzdyt na tom lze videt, jak je ta osoba sikovna, co dokaze... nakonec u Tebe smekam klobouk, protoze v Tve praci vidim kus prace a odvahy...
A basta, ja uz tu rikal, ze ve svem nadseni mas pokracovat a ze Ti fandim.... cokoli ode mne vyznelo opacne jsem myslel jen jako pratelskou radu - doporuceni ;-) Nakonec, precti si me prispevky znovu... Aj Ty, R4, stejne tak vuci Tobe... hmm? ;-)
Mejte hezky vikend.
... I love K-SERIES ;-) ... 4 ... 6 cylinders.... it doesn't matter ;-)

Kupéčko - Rover 216 Coupe -> 218VVC, 1997 - Článek | Labuťka - Rover 416si Tourer, 1998 - Profil | MG ZT-T 190, 2002 - Článek | MG ZR 160, 2002 - Článek | Chrysler Pacifica 3.6l V6, 2017
Obrázek

OndrejK
Příspěvky: 117
Registrován: ned lis 16, 2008 7:13

Re: Xenony ROVER - cocky

Příspěvek od OndrejK » sob led 31, 2009 17:35

trunda.raspi píše:..........................................A basta, ja uz tu rikal, ze ve svem nadseni mas pokracovat a ze Ti fandim.... cokoli ode mne vyznelo opacne jsem myslel jen jako pratelskou radu - doporuceni ;-) Nakonec, precti si me prispevky znovu... Aj Ty, R4, stejne tak vuci Tobe... hmm? ;-)
Mejte hezky vikend.

Diky

Uživatelský avatar
Welinka
Příspěvky: 1857
Registrován: pon zář 17, 2007 21:07
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony ROVER - cocky

Příspěvek od Welinka » sob led 31, 2009 17:37

8)

..takhle jsem se kdysi vyřádila na malém Roverovi 8) Myslím že decentně, ale zásah to byl..
http://www.rover-club.net/graphics/owne ... ovkmal.jpg
http://www.rover-club.net/graphics/owne ... 000630.jpg

..tyhle repráky jsou zabudované v 15cm silném dřevěném platě, nadzvedával se celý kufr když hrály naplno..teď bych je ráda přenechala jednomu kolegovi odsud..nákup jsem vozila na zadních sedačkách..kufr obsadil zesilovač :-D BEZ psa ,samozřejmě :D Snad došlo k pochopení..

Obrázek

Uživatelský avatar
Fujitsu
Příspěvky: 1187
Registrován: stř zář 19, 2007 20:04
Bydliště: Lanškroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony ROVER - cocky

Příspěvek od Fujitsu » sob led 31, 2009 17:38

Ve zkratce, když jsi si svým jednáním tak jistej, tak si za tím stůj a dotáhni to do konce....věřím tomu že potom zájem bude, a neurážej se. Na mě se taky lidi dívali dost nejsitě když jsem chtěl udělat palubní počítač, nikdo mi taky neporadil a musel jsem se tím vpodstatě prokousat sám, po uveřejnění zájem stoupl a pochvaly jsem se taky dočkal. Ale je pravda, že to nebylo nic co by zasahovalo do konstrukce vozidla nebo jeho funkčních částí, proto opakuji, že nerozumím tvému počínání vymyslet něco, na co nemáš podmínky, nadruhou stranu seš borec že jsi to dal takto dohromady, nicméně, zatím to nemá smysl a účel, alespoň ne na pozemních komunikacích...dotáhni to do konce...jinak proti tobě nic nemám, nemám důvod, tak si to tak nevysvětluj.
Rover 416Si, 1997, šedá kůže, Platinum Silver
http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=212
www stránky: http://www.fuji.estranky.cz

OndrejK
Příspěvky: 117
Registrován: ned lis 16, 2008 7:13

Re: Xenony ROVER - cocky

Příspěvek od OndrejK » sob led 31, 2009 17:39

Vypadal pěkně

R4ms3S
Příspěvky: 1496
Registrován: úte úno 05, 2008 18:12
Bydliště: Brno / Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony ROVER - cocky

Příspěvek od R4ms3S » sob led 31, 2009 17:51

Welinka KP píše:Ramsesi podívej se na můj příspěvek, nepatří ani jedním slovem Ondřejovi,pouze Tobě 8) Más nějakou funkci a máš vnášet do diskuzí mír a pohodu,ty máš být tím který usměrňuje emoce..zastávej se, bojuj když máš pocit že je třeba zabojovat=ale ve vší slušnosti, a bude to OK :wink:
Ano tohle jsem dělal do té doby než se objevily keci o ničem v Topicu o rychlosti, potom jsem to zkusil v pár dalších a bylo to samé, se slovy můžeme si psát co chceme, na to kašlu, stejné je to tady, v tomhle příspěvku, nepotřebuju si tady honit ego a ani se nebudu hádat s někým kdo mi za to nestojí, a kdo tady blije do fora keci o kterých si myslí že to tak je a než aby přiznal chybu tak si za tím radši bude stát 8)

A nejlíp se to ukázalo, když jsem chtěl pomoct s webem a forem, ve všech případech ten stejnej problém.

A Austin, kterej udělal "pěknou údržbu" v pár příspěvcích a s nikým se nemazlil, do teď jsem si myslel, že nemusel být tak tvrdý a přece jen to šlo vyřešit jinak, ale teď vím že to nejde, chce to prostě keci hned smazat, a zabraňovat zbytečnýmu mluvení o ničem.

A takhle by se dalo pokračovat dál a dál...
Obrázek
CTR EP3 - http://www.r4ms3s.cz/ctr/" onclick="window.open(this.href);return false; - track car
MG ZR 160 - http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=462" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno
Rover 214Si - http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=104" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno

R4ms3S
Příspěvky: 1496
Registrován: úte úno 05, 2008 18:12
Bydliště: Brno / Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: Xenony ROVER - cocky

Příspěvek od R4ms3S » sob led 31, 2009 18:22

Kdo to tady maže?

Něco píšu a mezitím je to pryč....
Obrázek
CTR EP3 - http://www.r4ms3s.cz/ctr/" onclick="window.open(this.href);return false; - track car
MG ZR 160 - http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=462" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno
Rover 214Si - http://www.rover-club.net/car_detail.php?id=104" onclick="window.open(this.href);return false; - prodáno

OndrejK
Příspěvky: 117
Registrován: ned lis 16, 2008 7:13

Re: Xenony ROVER - cocky

Příspěvek od OndrejK » sob led 31, 2009 18:23

Nene já to dokonce dotáhu... Už jen z principu, že jsem se do toho pustil... Já jsem si s tím hlavu lámal dost dlouho. uvidíme jak to dopadne... Tímhle bych diskuzi ukončil... Může ji moderátor zamknout??? Jestli to tu jde?

Odpovědět