informace

Odpovědět
dino
Příspěvky: 12
Registrován: ned pro 02, 2007 20:27
Bydliště: Ostrava

informace

Příspěvek od dino » ned pro 02, 2007 20:51

čau všichni,koupil jsem si Rover600,chtěl bych využít vašich zkušeností a poptat se na pár věcí.Mužete Mi prosím poradit,kde je nejlepší kupovat neoriginální ND.Jaký je osvědčený olej pro Tyto auta(nevím jaky tam byl před tím)..Taky se Mi nevysouvá anténa a nesvítí světlo v interiéru,žárovka je ok a pojistky taky,snad jen že by nějaká chyběla?Děkuji předem za odpovědi :)

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od tobias » pon pro 03, 2007 8:41

Tak co se tyce dilu, tak dobrej je unipart. Servis zkus najit pana Maredu...někde se tu o něm už i diskutovalo.
Olej? To záleží na typu motoru. Napiš trochu víc detailů a určitě se ti spousta lidí ozve...vždyť k tomu je vlastne Rover Club :)
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Uživatelský avatar
assa
Příspěvky: 83
Registrován: stř zář 19, 2007 20:27
Bydliště: MO,CV

Příspěvek od assa » pon pro 03, 2007 12:47

K p.Maredovi to má trochu z ruky. V Ostravě servisoval Rovery Indis,ale jak jsem koukal teď je tam Subaru.No možná to ještě umí,zkus se poptat. ND-ATS servis,MJauto.

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od tobias » pon pro 03, 2007 13:22

assa píše:K p.Maredovi to má trochu z ruky. V Ostravě servisoval Rovery Indis,ale jak jsem koukal teď je tam Subaru.No možná to ještě umí,zkus se poptat. ND-ATS servis,MJauto.
No jo, pan Mareda je tady už skoro pojem, ale naštěstí to má spousta lidí daleko :) je to trochu sobecký, ale aspoň se k němu dá objednat...mimochodem, mě třeba spravuje Rovera známý, který má SDičko už asi pět let a ví kam s čím zajet, pokud to není jenom mechanická záležitost.
Kdyby někdo potřeboval, tak se klidně ozvěte.
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Odpovědět