diesel malo tahne

Odpovědět
luxusluxus
Příspěvky: 34
Registrován: čtv črc 31, 2008 8:00
Bydliště: liberec

diesel malo tahne

Příspěvek od luxusluxus » pon lis 10, 2008 23:45

Nez zacnete menit vahy vzduchu a podobne "malickosti" podivejte se na gumovou pruchodku tesne za turbem,je tesne u vyfuku a casem se vyhreje a praskne....je slyset ze fouka,kdyz to proturujete:-) pokud ji nevyndate neni videt ze je praskla....na vrakaci za 500kc sezenete jinou,nova se mi nepodarila sehnat ...cest

martas.plp
Příspěvky: 81
Registrován: úte úno 19, 2008 10:27
Bydliště: Postřižín, okr. Mělník

Re: diesel malo tahne

Příspěvek od martas.plp » úte lis 11, 2008 13:36

Zdravím, při jízdě mi 620 Sdi fouká a bzučí a se zvyšujícími se otáčkami se zesiluje a pak to přestane. Myslíš, že to může dělat ta gumová průchodka za turbem ??? A dá se toto vyměnit bez zvednutí auta např. na parkovišti ? Nemám možnost zajet někam na rampu. Předem dík.

luxusluxus
Příspěvky: 34
Registrován: čtv črc 31, 2008 8:00
Bydliště: liberec

Re: diesel malo tahne

Příspěvek od luxusluxus » úte lis 11, 2008 14:17

zdar...bzuci nevim,to spis dela turbo,ale pokud to fouka tak ta hadice muze bejt praskla...vymena na parkovisti zhruba 20 minut....musis povolit pasku na te tvrde hadici co jde od te pruchodky...je prisroubovana k hlave...je tam hvezdicka,ale jde povolit plochym sroubovakem ...odpojis ji u chladice at je volna,je lepsi ji vydat taky,protoze tu pruchodku nenasadis pak spatky...muzu poslat fotky,ale je to jednoduchy,jen to delej u studenyho motoru,bo je to blizko vyfuku....pruchodku jsem koupil starou na vrakaci u hradce za 500kc...novou sem ji nesehnal,nezkousej ji nijak zalepit ,je to zbitecny,je tam velkej tlak olej a horko....zkousel jsem to taky neuspesne :D at se dari cest

martas.plp
Příspěvky: 81
Registrován: úte úno 19, 2008 10:27
Bydliště: Postřižín, okr. Mělník

Re: diesel malo tahne

Příspěvek od martas.plp » úte lis 11, 2008 19:37

Děkuju za zprávu. Pokud bys mohl poslat to foto, tak by mi to asi pomohlo, jak se v tom prostoru orientovat a abych věděl jak ta gumička vůbec vypadá. Dík. martas.plp@seznam.cz

jarmin
Příspěvky: 5
Registrován: sob črc 12, 2008 6:35

Re: diesel malo tahne

Příspěvek od jarmin » pát lis 21, 2008 19:08

Zdarec roveraci mel jsem ten samej problem. Hadicka od turba byla praskla. Podarilo se mi sehnat novou za 690 kc. a nandani bylo jednodussi nez vyndat tu starou. Tak zatim JARMIN 8) 8) 8)

Odpovědět