Starter,cvaka ale netoci...

Odpovědět
Uživatelský avatar
luxus
Příspěvky: 5
Registrován: sob led 19, 2008 22:30

Starter,cvaka ale netoci...

Příspěvek od luxus » stř led 23, 2008 22:19

zdarec
mam 620sdi a spousty oprav za sebou,snad vam me rady pomuzou jako vase me.........
starter cvakal ,ale netocil,uz vas kolikrat boli ruka jak se snazite furt tocit klicem a doufat ze se roztoci a on furt nic,ze zacatku pomuze poklepani kladivem....za dalsi mesic uz musi jeden klepat a druhej startovat :-) parada a pritom staci hodina prace,8klic,stípacky a jemny brusny papir.....
starter nemusi celej ven coz potesi,ja ho mel venku 3x zbitecne :-) staci na civce starter povolit tri srouby(doporucuji odpojit baterii,ale jde to i bez odpojeni)sundate plechovou krytku a vytahnete jadro civky,na konci je pruzinka,je na osicce a je asi 6cm hlouha,nebojte nevystreli :-)
na jadre je medene kontaktni kolecko,ktere je potreba vycisti jemnym papirem ,ne pilnikem at se to kolecko jeste nezmenci,to kolecko spojuje kontakty ke starteru,tak musi bejt co nejrovnejsi a nejhladsi,doporucuji brusny papir 800. uz se leskne jak psi...? tak ted ho dejte z5 a bude fungovat jak za mlada,ja jsem jeste o 1cm skratil tu pruzinku,na to aby odskocila kotva to staci a funguje to spolehlive uz dlouho...pokud mate dotaz luxusnejvic@seznam.cz

Venda 620 di
Příspěvky: 9
Registrován: sob kvě 03, 2008 10:53

Re: Starter,cvaka ale netoci...

Příspěvek od Venda 620 di » sob kvě 03, 2008 13:23

Čau, chci Ti hrozně poděkovat, pravě jsi mi ušetřil spoustu nervů. Začal mi tulák blbnout jako tobě, už jsem chtěl tahat starter atd. Uělal jsem to jak jsi řekl a funguje to, diky diky diky!!! :mrgreen:

Uživatelský avatar
luxus
Příspěvky: 5
Registrován: sob led 19, 2008 22:30

Re: Starter,cvaka ale netoci...

Příspěvek od luxus » čtv čer 12, 2008 20:49

jsem rad ze to pomohlo,me to maka do ted....
Nevite nekdo jak ma vypadat olejovy filtr rover 620 sdi??? ted jsem ho vyndal,ale i se sroubem a novy filtr ho nema,nevim jestli mam spatnej novej filtr nebo jestli ten sroub mel zustat na aute??? moc dekuji za radu..... :roll:

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Re: Starter,cvaka ale netoci...

Příspěvek od Roman620ti » pát čer 13, 2008 15:18

No tady jsem našel katalog dílů a filtr tam je zobrazen normálně jen se závitem dovnitř. Koukal jsem, jestli jsou shodné sdička s tíčkama a nejsou, ale na tíčku mám závit uvnitř.

http://www.elitecat.cz/ArticleSelection.aspx?B=0
a tady taky:
http://www.oblibene.biz/atsservis/?ktg=896
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
luxus
Příspěvky: 5
Registrován: sob led 19, 2008 22:30

Re: Starter,cvaka ale netoci...

Příspěvek od luxus » pát čer 13, 2008 15:48

super,dekuji
uz jsem ten sruob vysekal ze stareho filtru,a je to ok,diky moc

Odpovědět