roura 620ti - turbo - konečná

Odpovědět
snaker
Příspěvky: 84
Registrován: stř lis 25, 2009 7:28
Bydliště: Keřkov (okr. Havlíčkův Brod)
Kontaktovat uživatele:

Re: roura 620ti - turbo - konečná

Příspěvek od snaker » pát led 29, 2010 9:39

Romane, já nemyslel, abys to dělal. Já myslel odbornej dozor! ;) Trubičku si utrhnu sám.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Welinko, bijem na stejný vlně. Já prostě jsem ve fázi, kdy to auto jezdit bude a basta. Říká to spousta lidí, ať to dám pryč apod. To nechci slyšet. Já prostě vím, že jezdit budu a že to bude rourou 620ti dokud se nerozpadne nebo mi jí někdo nezboří apod. A pak to obrečím.
A ještě si troufnu rejpnout: psala jsi, že máš doma tři chlapi - syna a dva rovery. Nějak mi to nevychází do počtu. Tam ještě někdo chybí, ne?

Uživatelský avatar
Welinka
Příspěvky: 1857
Registrován: pon zář 17, 2007 21:07
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: roura 620ti - turbo - konečná

Příspěvek od Welinka » pát led 29, 2010 10:19

snaker píše:Romane, já nemyslel, abys to dělal. Já myslel odbornej dozor! ;) Trubičku si utrhnu sám.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Welinko, bijem na stejný vlně. Já prostě jsem ve fázi, kdy to auto jezdit bude a basta. Říká to spousta lidí, ať to dám pryč apod. To nechci slyšet. Já prostě vím, že jezdit budu a že to bude rourou 620ti dokud se nerozpadne nebo mi jí někdo nezboří apod. A pak to obrečím.
A ještě si troufnu rejpnout: psala jsi, že máš doma tři chlapi - syna a dva rovery. Nějak mi to nevychází do počtu. Tam ještě někdo chybí, ne?

:D no vychází :D Rover je pro mně prostě jako parťák , chlap na kterého se můžu spolehnout..jakási důvěra že na cestách ochrání to nejcennější co mám..a ještě s výhodou že neremcá :oops: :-D

snaker
Příspěvky: 84
Registrován: stř lis 25, 2009 7:28
Bydliště: Keřkov (okr. Havlíčkův Brod)
Kontaktovat uživatele:

Re: roura 620ti - turbo - konečná

Příspěvek od snaker » pát led 29, 2010 11:33

Rozumím. Chlapi to je verbež!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Welinka
Příspěvky: 1857
Registrován: pon zář 17, 2007 21:07
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: roura 620ti - turbo - konečná

Příspěvek od Welinka » pát led 29, 2010 11:40

snaker píše:Rozumím. Chlapi to je verbež!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
To neeee :-D ale přece na sebe neřeknu úplně všechno :D

..tedy to byl těžký offtopic.. :oops:

Jak že je na tom to turbo? :-D

snaker
Příspěvky: 84
Registrován: stř lis 25, 2009 7:28
Bydliště: Keřkov (okr. Havlíčkův Brod)
Kontaktovat uživatele:

Re: roura 620ti - turbo - konečná

Příspěvek od snaker » pát led 29, 2010 14:10

V pořádku, nejsem tady od toho, abych vyzvídal. Jen jsem trochu špičkoval. ;)

Turbo bych měl mít ve středu z Německa, tak uvidíme. Je to novej original Garret s označením PMF10013. Cena 32200 i s DPH a tu si budu moct přes známýho sundat. Takže bratru cca za 26,500 by mělo vyjít. No a pak si vezmu dva dny dovoleny a zavřu se do garáže. Chci při tom, když už je to rozdělaný, udělat renovaci hadic a trubek od chlazení. Některý jsou mírně orezlý.

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Re: roura 620ti - turbo - konečná

Příspěvek od Roman620ti » pát led 29, 2010 19:23

Každopádně chceme vidět fotky, nové turbo na R620ti sem ještě neviděl...musí to bejt nádhera :P :P :P Kdyby to nestálo takovejch prachů, asi bych zauvažoval o koupi "na sklad" :oops:
2x Rover 620ti

snaker
Příspěvky: 84
Registrován: stř lis 25, 2009 7:28
Bydliště: Keřkov (okr. Havlíčkův Brod)
Kontaktovat uživatele:

Re: roura 620ti - turbo - konečná

Příspěvek od snaker » pát led 29, 2010 20:14

Romane, fotky budou. V každým případě jak nebožtíka, tak novýho. A platí stále pro tebe to pozvání. Neboj, dělat nemusíš. :P

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Re: roura 620ti - turbo - konečná

Příspěvek od Roman620ti » sob led 30, 2010 15:14

Koukám halv brod, tím směrem jezdím denně rozvoz, ale na GPS by mě asi odhalili :-D
2x Rover 620ti

snaker
Příspěvky: 84
Registrován: stř lis 25, 2009 7:28
Bydliště: Keřkov (okr. Havlíčkův Brod)
Kontaktovat uživatele:

Re: roura 620ti - turbo - konečná

Příspěvek od snaker » sob led 30, 2010 18:35

Jseš hlídanej z vesmíru, jo? Nedá se nic dělat, poperu se s tím sám. Ale přesto platí, že se klidně můžeš stavit. Ale v týdnu jsem v podstatě celej den mimo. Dělám v Jihlavě, tam jezdíš? Mohl bys zajet na kafe.

Dneska jsem odstrojil celej čumák a pak sundám chladič, jakmile bude turbo doma. Při tý příležitosti jsem zjistil, že trošku prosakuje spoj u nádoby s kapalinou pro posilovač řízení. Tak tam budu taky dělat údržbu a dál všechny hadice a trubky od chlazení.
Joooo, chtěl jsem se Tě zeptat. Když oddělám z chladiče trubky od klimatizace, musej se pak zpětně nějakou pastou či něčím podobným přetěsňovat?

A další dotaz, tentokrát k fotkám. Už to postupně dokumentuju. Daj se vystavit tady na Roverclubu do nějaký galerie nebo si to mám dát do svých www? Budu je tam postupně přidávat, asi jich bude dost. Když ale nad tím tak přemýšlím, tak to fouknu na svůj web a dám sem link. A až to bude kompletní, tak to případně někam přesunem, pokud by se to hodilo.

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Re: roura 620ti - turbo - konečná

Příspěvek od Roman620ti » sob led 30, 2010 19:29

Do Jihlavy už nejezdím, jen do Chotěboře a tak nějak kolem. :) Musíme počkat na sraz a tam pořádně poplkáme a pokoumeme anglický krasavce :P Jestli tam budeš mít novou turbínu, budeš muset nechat otevřenou haupnu pač to bude šperk :!: :mrgreen:

U toho serva to je běžný, údajně jsou hadice vyrobeny ze špatného materiálu, takže to rosí asi všem. Mě se to ale u silvera tědko nějak zhoršilo, tak mě to čeká, doufám, že to bude jen povolením sponek hadic hned za nárazníkem u rozvodů.
Jinak spojení dílů u klimi je jen ó kroužkama, tak tmel určitě ne. Jestli to budeš mít rozebrany, můžeš je zatím podle rozměru objednat a dát rovnou nové.

Fotky sem nahrát nejdou, já používám rajče, ale jestli máš svoje stránky, tak to bude asi jednodušší :-D
2x Rover 620ti

snaker
Příspěvky: 84
Registrován: stř lis 25, 2009 7:28
Bydliště: Keřkov (okr. Havlíčkův Brod)
Kontaktovat uživatele:

Re: roura 620ti - turbo - konečná

Příspěvek od snaker » úte úno 02, 2010 13:46

BYL TO TEN SLAVNÝ DEN, KDY K NÁM BYL ZAVEDEN ELEKTRICKÝ PROUD.....

Já mám slavný den zítra. Už mi hlásili, že turbo je v Jihlavě!!!!!!!!!! Hurááááááá!

Uživatelský avatar
Welinka
Příspěvky: 1857
Registrován: pon zář 17, 2007 21:07
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: roura 620ti - turbo - konečná

Příspěvek od Welinka » úte úno 02, 2010 17:49

snaker píše:BYL TO TEN SLAVNÝ DEN, KDY K NÁM BYL ZAVEDEN ELEKTRICKÝ PROUD.....

Já mám slavný den zítra. Už mi hlásili, že turbo je v Jihlavě!!!!!!!!!! Hurááááááá!

Super!!! 8)

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Re: roura 620ti - turbo - konečná

Příspěvek od Roman620ti » úte úno 02, 2010 17:53

Tak paráda...jen aby to tak bylo...sem se taky těšil, jak mi naskladnili první díl výfuku, po měsíci už svítí na centrále, těším se, odpoledne se ženu k autu, vyndavám podivně úzkou rouru a byl to blbě polepenej kus na starej typ do 96, takže mi spadl úsměv :lol: Ještě že Mirek123456789 měl takověj hezkej zachovalej, je tak krásnej, že si ho furt šetřím :-D
2x Rover 620ti

snaker
Příspěvky: 84
Registrován: stř lis 25, 2009 7:28
Bydliště: Keřkov (okr. Havlíčkův Brod)
Kontaktovat uživatele:

Re: roura 620ti - turbo - konečná

Příspěvek od snaker » úte úno 02, 2010 22:11

Jsem optimista, protože prej na těle je vylisovanej naprosto stejnej nápis a navíc souhlasí i to PMF... Ten pán si beztak už o mě myslí, že jsem blbec. Já se ujišťoval aspoň 3x.
Úplně novej Garrett. Zítra kolem poledne už budu mít jasno. Jedu pro něj.

Uživatelský avatar
seba
Příspěvky: 1309
Registrován: sob říj 04, 2008 9:02
Kontaktovat uživatele:

Re: roura 620ti - turbo - konečná

Příspěvek od seba » stř úno 03, 2010 0:48

NEco sem cet o turbech garrett, ze to sou repasy a jedine turbo primo z garrett je novy ci co.Kdyby neco.
Miluji Rover Club. T16 turbo power.

Odpovědět