Hodiny

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Re: Hodiny

Příspěvek od Roman620ti » pon bře 31, 2008 15:43

Tak už mi to u stříbrného svítí, ale byla to strašná mr*árna, že se mi to znovu u červeného dělat nechce. :lol: Ale nakonec to zato stojí. Měl jsem to ještě stížené, že jsem měnil žárovku i u spínačky a všechno rovnaou vyčistil. Bylo tam za ty roky hafo bordelu.

Výměna žárovky hodin, popelníku a zapalovače na ŠESTISTOVKU
1.Nejdříve sundat panel s leketní opěrkou. Dva šrouby vzadu a jeden schovanej pod tlačítky oken. Přetáhnout přes ručku a ven
2.Sundat plast s přihrádkou pod volantem. Jeden šroub dole vlevo, jinak je to na příchytkách. Po odendání se nám ukážou dva šrouby co drží středovej panel.
3. otevřít přihrádku spolujezdce a za ní jsou vidět taky dva šrouby, které drží středovej panel.
4. Manžetu řadící páky zatlačit směrem dolů a jak odskočí, zůstane už jen hlavice řadící páky a tu klasicky odšroubujeme.
5.Po odšroubování těch čtyř šroubů na středovém panelu jsou ještě na každé straně jden zboku. Poslední je schovanej pod popelníkem. Teď už ho držej jen šest příchytek a panel by měl jít vyndat z vozu. Tam se vyměněj žárovky popelníku a zapalovače.
6. Vyndat rádio
7. Odšroubovat čtyry šrouby co držej ovládání topení a čtyry šrouby co držej držák rádia a přihrádku pod rádiem
8.Držák rádia se jen odklopí a panel hodin a ovládání topení se dá trošku povysadit a odklonit. Vrchem se tam dva prsty na žárovku dostanou.
9.Žárovka ale z patice nejde vyndat, musí se přeletovat (musel jsem na ten plíšek a drátek žárovičky použít kyselinu a pak to šlo pěkně přiletovat), nebo někde sehnat originální.
10.A teď vše zase poskládat a hodiny a vše ostatní krásně svítí. 8) :lol:
Snad jsem na nic nezapoměl :oops:
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
Big.T
Příspěvky: 234
Registrován: ned led 27, 2008 21:31
Bydliště: Náchodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodiny

Příspěvek od Big.T » pon bře 31, 2008 17:12

A pouze pres vyndane radio by to skutecne neslo????? :shock: :shock: :shock:
R 620 SD r.v. 1998
www.tomsfoto.xf.cz

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Re: Hodiny

Příspěvek od Roman620ti » pon bře 31, 2008 17:53

Leda by jsi měl místo ruky několik chapadel a nebo flexou vrchem. :lol: Je to strašně příjemná prácička :wink:
2x Rover 620ti

Odpovědět