Funkce el. části zámku R600 vyřešeno

Odpovědět
Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Funkce el. části zámku R600 vyřešeno

Příspěvek od Roman620ti » stř pro 16, 2009 16:29

Ahoj všichni,
nevíte někdo jak správně funguje elektrická část zavírání dveří? Ty spínače u vložky zámku problém nedělaj, ale nevím jak to je s tím zámkem v řidičových dveřích. Když zamykám/odemykám dálkou, nebo klíčem tak je vše v pohodě, a všechny kolíčky dveří zajedou, nebo vyjedou. Ale když chci auto zavřít zevnitř a zmačknu kolíček tak sjede dolů jen on a ostaní zůstanou nahoře. Koukal som do dveří a je tam docela dost drátů a ten zámek asi nevyndám bez vyndání mechanizmu stahování oken,co?

Asi tam mám něco v řiti, protože když zabouchnu dveře a mám klíče v zapalovaní, začnou se mi zamykat všechny dveře a aktivuje se alarm, což je nějaký divný. Ale už vím, proč byl ulomenej spínač zavřených dveří, když tam neni, tak to nedělá :lol: Majitel to vyřešil jednodušše :D

Tady je foto : http://roman620ti.rajce.idnes.cz/rajce/ Měl to už někdo rozdělaný?
2x Rover 620ti

Mirek 1234.cz
Příspěvky: 143
Registrován: pon zář 17, 2007 8:11
Bydliště: Praha, Přílepy, Hradec Králové

Re: Funkce el. části zámku R600

Příspěvek od Mirek 1234.cz » stř pro 16, 2009 16:40

Tohle se stává i u jiných značek.
Elektromechanická část prostě může odejít, a mění se.

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Re: Funkce el. části zámku R600

Příspěvek od Roman620ti » stř pro 16, 2009 16:55

No kdyby to nebyla taková pakárna, tak bych si to na zkoušku vypůjčil z červeného, jenže toho si raději nechám tak jak je :P Tak to budu muset asi vyndat a vokouknout to, co sem koukal, tak se tam ty dráty rozdvojujou, to by mohla bejt fakt jedna část vadná, jenže stahování oken musí pryč, že? To sem si zase vybral počasí :x
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Re: Funkce el. části zámku R600 vyřešeno

Příspěvek od Roman620ti » ned dub 11, 2010 19:58

Sem to sem nějak pozapoměl napsat, tak to semhle taky vložím z jiného tématu, kdyby to někomu třeba taky zlobilo...

Kolikrát to můžou předchozí majitelé pěkně vyprasit, u mého silvera někdo schválně ulomil spínač řidičovejch dveří, protože když sem ho tam dodal na zkoužku ze zadních, tak auto při zaplým klíčku a zabouchnutí dveří začlo kravit a jeden zámek po druhým se začal zamykat, takže se mi to taky málem s klíčema celé pozamykalo. Taky nešlo zamknout auto zevnitř a muselo by se zamačkat samostatně všechny čtyry kolíčky. Nejvíc mě stvalo, že sem nemohl mít auto s otevřenejma oknama zaalarmované, protože tyhle jedny dveře šli otevírat, aniž by spustili houkačku. Myslel sem že bude v háji ten elektronickej snímač u zámku, tak už sem s epřipravil na rozkrámování celejch dveří, včetně skla a naštěstí sem se nejdříve podíval k samotné svorkovnici ve dveřích. No a nechápu proč, ale dva drátky byly střihlé a odehnuté. Po přiletování a opětovnému nasazení čidle dveří už vše chodí jak má...takže majitel byl asi tak trochu slabomyslnej :roll:
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
white.lexus
Příspěvky: 66
Registrován: sob pro 04, 2010 23:48

Re: Funkce el. části zámku R600 vyřešeno

Příspěvek od white.lexus » pon led 03, 2011 12:33

Cau, nechcel som vytvarat novú temu tak to napíšem sem..... problem je ten ze ked zatvorim dvere klučom, auto sice uzamkne ale nezačnu blikat cervene diody na prednych dverach :( doteraz to išlo vzdy a DO nemám tak :roll: ze cez to neviem vyskusat.......neviete co by stym mohlo byt?
Rover 620 SDi Limited

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Re: Funkce el. části zámku R600 vyřešeno

Příspěvek od Roman620ti » pon led 03, 2011 17:22

[tohle bych tipoval na nějaký nedovřený dveře/kapotu, popřípadě vadný spínač...
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
LANiN
Příspěvky: 432
Registrován: ned dub 26, 2009 8:44
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Funkce el. části zámku R600 vyřešeno

Příspěvek od LANiN » stř led 05, 2011 8:23

mi to někdy dělá taky.. a chyba je v zámku zapalování.. když vytáhnu klíček, tak zámek někdy "nedocvakne" jakože se asi nezamkne či co a tehdy se mě nikdy nezapne alarm ani nerozlikají diody.. stačí do toho zámku "šťouchnout" prstem.. zkus to :wink:
Lexus IS300 SportCross - driftovací kombík
Rover 620i r.v.93, LPG = 1,2Kč/1Km SOLD
R19 Cabrio 1.8l 66kW automat r.v.1989, Klima, KW Sport2, Keskin KT8 Black, 3kč/1km ale s větrem ve vlasech

http://lanin.rajce.idnes.cz/"

Uživatelský avatar
white.lexus
Příspěvky: 66
Registrován: sob pro 04, 2010 23:48

Re: Funkce el. části zámku R600 vyřešeno

Příspěvek od white.lexus » stř led 05, 2011 14:50

jo díkes tyzden to neslo :D zase to jede to je pecka jak to blika
Rover 620 SDi Limited

Odpovědět