Rover 600 x Rover 600

Odpovědět
Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Příspěvek od Roman620ti » stř pro 12, 2007 10:24

AnderN píše:A k tomu crashtestu, ktery delali v EuroNCAP a ktery je k dispozici na internetu -- bohuzel je nutne konstatovat, ze byl delany na modelu po modernizaci (od modeloveho roku 1997). Ten predchozi byl jeste horsi. :(

Ze se jedna o novejsi model, je jasne patrne z horniho zaberu, kdy lze videt dve vyskove stavitelne operky hlav na zadnich sedadlech a zejmena prostredni tribodovy bezpecnostni pas, ktery puvodni provedeni nemelo. Je mi lito -- ale mam ho taky :wink:
Přesně ty Silverstáry mám, ale při mém počtu najetých km by mě zajímaly ty Coolblue, jestli svítěj ještě lépe. Zkusím je někde vyšmejdit :D
Ten craschtest dopadl stejně blbě, jako většina aut z ruků 1997 až ty novější, mimochodem i 75 dopadaj lépe. Ale po pravdě mě to nikdy nezajímalo, protože když se člověk má zabít, tak mu nepomůže ani Tank :lol: Důležitý je, že je to krasavec :D :P
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od tobias » úte pro 18, 2007 22:43

No jo...tak to mě moc nepotěšilo...ale aspoň že máme ty novější :) každopádně z toho plyne, že bych neměl bourat :)
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od tobias » pát úno 15, 2008 23:26

Jo a jeste jedna vec...kdyz to zvednul tak docela koukal, ze podvozek je v super stavu, az na jedno misto nerezlej. A hlavne kdyz koukal na vyztuzeni predku, tak rikal, ze takhle masivni to videl jenom u Volva a ze to musi mit super crashtesty, tak mame nejspis uz toho novyho :)) to me hodne potesil.
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Příspěvek od Roman620ti » sob úno 16, 2008 19:29

tobias píše:Jo a jeste jedna vec...kdyz to zvednul tak docela koukal, ze podvozek je v super stavu, az na jedno misto nerezlej. A hlavne kdyz koukal na vyztuzeni predku, tak rikal, ze takhle masivni to videl jenom u Volva a ze to musi mit super crashtesty, tak mame nejspis uz toho novyho :)) to me hodne potesil.
Jj ten spodek je krásnej, je i takovej hezkej na pohled. :P Rád si to prohlížím. A nevěřil bych, že má nalítáno 186.000km. Pamatuji se, že když jsme s bráchou prohlíželi mého Roverka při koupi ze zvedáku, čuměl jsem na tak zachovalej spodek. Byl to první Rover, kterého jsem viděl a už jsem ho prostě musel mít. Akorád jsem se z prvu lekl, jestli má mít opravdu ty plastové prahy :lol: . V tu stejnou dobu měli v tom samém bazaru ještě jedno tičko, úplně stejné provedení, rok, ale cena byla 175.000kč. Údajně mělo najeto 50.000km, ale za 9 let provozování mi to příjde jako nesmysl. Nakonec se po pár dnech také prodalo...kdepak mu je asi konec...
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od tobias » sob úno 16, 2008 22:05

Roman620ti píše: Jj ten spodek je krásnej, je i takovej hezkej na pohled. :P Rád si to prohlížím. A nevěřil bych, že má nalítáno 186.000km. Pamatuji se, že když jsme s bráchou prohlíželi mého Roverka při koupi ze zvedáku, čuměl jsem na tak zachovalej spodek. Byl to první Rover, kterého jsem viděl a už jsem ho prostě musel mít. Akorád jsem se z prvu lekl, jestli má mít opravdu ty plastové prahy :lol: . V tu stejnou dobu měli v tom samém bazaru ještě jedno tičko, úplně stejné provedení, rok, ale cena byla 175.000kč. Údajně mělo najeto 50.000km, ale za 9 let provozování mi to příjde jako nesmysl. Nakonec se po pár dnech také prodalo...kdepak mu je asi konec...
Kdo ví, ten majitel přede mnou to taky měl deset let a najel na tom 100 tisic...ale 50 je hodne malo. Kdo si koupi auto s 200 konma, aby najel 5 tisic rocne? To uz by si koupil nejakyho sportaka.

Kadopadne podvozek vypada super, ten automechanik ho taky videl poprvy a dost se divil, ze to je tak stary....a nadaval, ze to ma debilne udelany prahy a kdo to ma jak zvedat :)

Ty mas tedka 190 a pri tvym stylu pece ti vydrzi az dokud to nebude veteran :)
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Příspěvek od Roman620ti » sob úno 16, 2008 22:42

No doufám... :lol:
Ani jsem si ho moc neprohlížel, byl ještě dražší o 50táců a já si musel vzít úvěr i na toho svého :?
Ty prahy jsou fakt blbé. Nevycházej jim na zvedáky ty výztuhy. Ale zase to aspoň nemůžou debil*vé zvedat za hranku prahu. Nedávno jsem byl okouknout jednoho Superba a ten měl tu hranu pomačkanou jak nějaká stovka ze 76 :lol: . Není majitel, jako majitel :roll:
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od tobias » sob úno 16, 2008 23:17

Roman620ti píše:No doufám... :lol:
Ani jsem si ho moc neprohlížel, byl ještě dražší o 50táců a já si musel vzít úvěr i na toho svého :?
Ty prahy jsou fakt blbé. Nevycházej jim na zvedáky ty výztuhy. Ale zase to aspoň nemůžou debil*vé zvedat za hranku prahu. Nedávno jsem byl okouknout jednoho Superba a ten měl tu hranu pomačkanou jak nějaká stovka ze 76 :lol: . Není majitel, jako majitel :roll:
To mi povidej, po koupi sem byl taky dost dlouho vystavenej, plus ty veci okolo, kdyz si poridis auto taky neco stojej, ale uz je to krasne splaceny, tak muzu zacit cpat penize zpatky do alkoholu :))
Oj...to bych nerad, aby mi to nekdo takhle ozvejkal...kazdopadne bych se docela bal je sundat...kdovi co pod tim je :P
Zacinam nachat na roverkovi cim dal tim vic bebicek, jak mam konecne cas ho poradne cistit a zkoumat, tak toho objevuju vic a vic...no jo, jeste tak rok a pujde pod brusku a na lak.
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Příspěvek od Roman620ti » sob úno 16, 2008 23:32

:D
To je normální, auto po deseti letech nemůže bejt bez šrámů. Spíš se cení původní lak. :P
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od tobias » ned úno 17, 2008 16:02

Záleží na tom, v jakym je stavu...

Jo a jeste dalsi vec, ktera nasvedcuje tomu, ze mame toho novejsiho je to, ze ten tenstovanej v crash testech ma jenom 1 airbag! Vsechny rovery potom maji 2.
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Příspěvek od Roman620ti » ned úno 17, 2008 20:59

tobias píše:Záleží na tom, v jakym je stavu...

Jo a jeste dalsi vec, ktera nasvedcuje tomu, ze mame toho novejsiho je to, ze ten tenstovanej v crash testech ma jenom 1 airbag! Vsechny rovery potom maji 2.
Myslím, že druhej pytel byl za příplatek. Tičko mělo 2 pytle v základu vždycky.
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od tobias » stř úno 20, 2008 2:26

Roman: fakt? myslel sem ze od roku 96, kdy se udelaly ty upravy tak se delal jenom se dvema polstarema.


Jinak dneska sem potkal v Kutny Hore na parkovisti u Tesca moc hezký TIcko. Sice zablaceny, ale v tomhle pocasi to moc jinak nejde.
Kazdoadne sem tam zasel kdyz se k nemu vratil majitel. Tak sme chvilinku pokecali. Zrovna se vratila pritelkyne, ktera v tom tescu byla asi dve hodiny koupit mliko, vino a popcorn...ale to znate ne :D
Kazdopadne dost pekny a mame dalsiho cloveka, kterej by taky potreboval nejaky veci z toho stribrnyho chudacka.
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Příspěvek od Roman620ti » stř úno 20, 2008 8:51

tobias píše:Roman: fakt? myslel sem ze od roku 96, kdy se udelaly ty upravy tak se delal jenom se dvema polstarema.


Jinak dneska sem potkal v Kutny Hore na parkovisti u Tesca moc hezký TIcko. Sice zablaceny, ale v tomhle pocasi to moc jinak nejde.
Kazdoadne sem tam zasel kdyz se k nemu vratil majitel. Tak sme chvilinku pokecali. Zrovna se vratila pritelkyne, ktera v tom tescu byla asi dve hodiny koupit mliko, vino a popcorn...ale to znate ne :D
Kazdopadne dost pekny a mame dalsiho cloveka, kterej by taky potreboval nejaky veci z toho stribrnyho chudacka.
Tak jsem to hledal, kde to bylo a nenašel, akorát si pamatuji, že u špičkových modelů byly ve standartu dva a u ostatních modelů za příplatek, ale možná máš pravdu, že od toho roku se dávaly všude oba, To je dost možný.
Teda Ty toho odstaveného fakt chceš, co? :lol: Chtěl toho aspoň hodně, nemo jen drobnosti? V jakém barevném provedení ho měl? A rok výroby?
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
AnderN
Site Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: pon zář 17, 2007 17:46
Bydliště: Brno, tel.: +420 725 378 817
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AnderN » stř úno 20, 2008 13:29

Urcite se nedavaly dva pytle vsude jako standard, ale mimo 620ti byl druhy airbag za priplatek.
Obrázek
MG ZT CDTi @ 118 kW / 370 Nm - 2009-? :: 200.000 km @ Obrázek
Rover 25 18K4F / automat CVT - 2013-? :: 50.000 km @ Obrázek
Rover Mini Cooper - 2016-? :: 20.000 km @ Obrázek
Ex. Rover 620 SDi - 2004-2009 :: 100.000 km @ Obrázek

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od tobias » stř úno 20, 2008 13:35

Vypadal super, teda krome toho ze byl zabahnenej, ale v tom pocasi se neni co divit.
Mel uz rok 1998 a proste moc hezkej...bohuzel na nej chtel jenom drobnosti. Rikal ze je tu taky zaregistrovanej, tak se treba ozve :) rikal mi nick, ale samozrejme si ho nepamatuju :P
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Příspěvek od Roman620ti » ned úno 24, 2008 18:56

tobias píše:Vypadal super, teda krome toho ze byl zabahnenej, ale v tom pocasi se neni co divit.
Mel uz rok 1998 a proste moc hezkej...bohuzel na nej chtel jenom drobnosti. Rikal ze je tu taky zaregistrovanej, tak se treba ozve :) rikal mi nick, ale samozrejme si ho nepamatuju :P
Tak jsem se dnes jel projet a koumal jsem ty škrábance a vypadáto, že mého Rouvříka kdysi někdo obešel klíčema. Mě bylo divné, že to má takové škrábance na plech pak nic a zase... Dokonce to někdo přešel jednou přes skla až vrch zadní kapoty a druhej tah šel spodem přes dveře k blatníku. Musel to někdo udělat kdysi, ale až teď mě napadlo, že to nekdo asi poškrábal schválně. Holt asi Rouvříka někdo záviděl, přece jen takové auto kdysi musel bejt velkej luxus. To sou lidi !&@#!. :evil: Ale s něma jsem to kupoval, tak se s tím musím smířit :-/
2x Rover 620ti

Odpovědět