Rover 600 x Rover 600

Odpovědět
Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od tobias » pon úno 25, 2008 15:12

No...toho se právě dost bojim...a to už bych si radši koupil toho Saaba...ale na to je trochu brzo :)
Každopádně se mi zdá, že v Roverovi je něco špatně. Zdá se mi, že je to trochu jakoby chrastítko...snad to není turbo, ale když to vytočím, i na neutrál, a nechám padat otáčky, tak to lehce chrastí....snad to je jenom výfuk...prosím :)
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Příspěvek od Roman620ti » pon úno 25, 2008 15:22

tobias píše:No...toho se právě dost bojim...a to už bych si radši koupil toho Saaba...ale na to je trochu brzo :)
Každopádně se mi zdá, že v Roverovi je něco špatně. Zdá se mi, že je to trochu jakoby chrastítko...snad to není turbo, ale když to vytočím, i na neutrál, a nechám padat otáčky, tak to lehce chrastí....snad to je jenom výfuk...prosím :)
To chrastítko je znak všech Tíčkářů. Kdysi jsem to hodně řěšil, do doby, kdy jsem poznal mnoho kolegů a měli stejnej problém. Dokonce jsem měl s kolegou srazík a měli jsme to naprosto stejný. Bude to asi turbína, není už nová, ale má to snad každé starší Tíčko. Mimochodem jsem to psal i tady : http://roverclub.cz/bb/viewtopic.php?t=178
Jak říkam,pokud tam bude dost Tíček, mužeme na srazu udělat koncert
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od tobias » pon úno 25, 2008 15:26

:lol: :lol:
Jojo, vim ze sme se o tom bavili, ale tedka se mi zda, ze to je horsi...ale nevim nevim. Musim zase chvili jezdit omegou, asi sem si moc zvyknul na ten vykon a moc to tocim, nebo uz nevim...zase pekne pianko...jinak sem koukal, ze mas novy fotky na louce. hezky pekne :)
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Příspěvek od Roman620ti » pon úno 25, 2008 15:32

tobias píše::lol: :lol:
Jojo, vim ze sme se o tom bavili, ale tedka se mi zda, ze to je horsi...ale nevim nevim. Musim zase chvili jezdit omegou, asi sem si moc zvyknul na ten vykon a moc to tocim, nebo uz nevim...zase pekne pianko...jinak sem koukal, ze mas novy fotky na louce. hezky pekne :)
To já si myslel taky, když sem si toho začal všímat, ale náhodné psaní s předchozím majitelem jsem se dozvěděl, že to dělalo i jemu a že to bude asi hřídelka v turbu. Prej se do toho nikomu nechtělo.
Jj zvětšila se paměť na fotky, tak sem hned nějaké hezké přidal. Děkuji :) Já takhle často kouknu k Tobě a furt nic :lol: Teď už bude hezky, tak budeš muset nakopat fotky s 16" hliníky. :P Jestli teda dřív nekoupíš toho Saaba :lol:
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od tobias » pon úno 25, 2008 16:02

:)) to neplanuju, jsem zatim absolutne spokojenej :) je to v horizontu treba dvou tri let.
Kazdopadne pokud to je jenom tohle, tak na to kaslu a casem si zvyknu....ostatne z omegy se ozyvalo tolik zvuku, ze tohle je oproti tomu pianko :)

No jo, hliniky sem uz na chate vytahnul, nalesti, ususil a zase schoval :cry: no jo, aspon sem si trochu udelal chut. Kazdopadne do toho motoru se mi strasne nechce...je to desna piplacka.
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Příspěvek od Roman620ti » pon úno 25, 2008 20:45

tobias píše::)) to neplanuju, jsem zatim absolutne spokojenej :) je to v horizontu treba dvou tri let.
Kazdopadne pokud to je jenom tohle, tak na to kaslu a casem si zvyknu....ostatne z omegy se ozyvalo tolik zvuku, ze tohle je oproti tomu pianko :)

No jo, hliniky sem uz na chate vytahnul, nalesti, ususil a zase schoval :cry: no jo, aspon sem si trochu udelal chut. Kazdopadne do toho motoru se mi strasne nechce...je to desna piplacka.
Jj do toho se musí chtít, pak to jde samo 8) Ty orig hliníky jsou moc hezké, ani bych je nechtěl měnit za nějaké nové. Hoděj se k tomu a jsou ORIGINÁL :P
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od tobias » pon úno 25, 2008 22:33

Přesně...je super, když je na autě co nejvíc věcí původních...teda pokud vypadají tak hezky jako u Rovera :) proto uvažuju, že bych tam hodil zpátky ty kryty na světla.
Mimochodem, nechces jednu tu pastu?
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Příspěvek od Roman620ti » úte úno 26, 2008 19:27

tobias píše:Přesně...je super, když je na autě co nejvíc věcí původních...teda pokud vypadají tak hezky jako u Rovera :) proto uvažuju, že bych tam hodil zpátky ty kryty na světla.
Mimochodem, nechces jednu tu pastu?
Jj ty kryty jsou rarita :P
Já vůbec nevím, šlo by mi jen o ty drobné pavučinky, tak bych si radši počkal, jak to zhodnotíš na celém autě. A zkusil bych podle přesného názvu vyhledat z netu co to je vlastně zač a třeba bych to sehnal aj tady v Pardubicích.Každopádně děkuji moc za ochotu :wink: Kdybych se nakonec rozhoupal a měl bys do té drigérie ještě cestu, poslal bych Ti keše předem a na srazu se snad sejdem :wink: Ještě jednou díky
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od tobias » stř úno 27, 2008 4:27

Tak zatím to pavuciny kryje...jsem zvedavej, jak se to ukaze, ale pred srazem ho umeju, nalestim tou pastou a potom na to jeste vosk...kazdopadne koupim aspon dve a vezmu je na sraz, protoze pokud se to bude chovat tak jako doted, tak tomu muzu delat jenom reklamu :)
a klidne je poslu dal...samozrejme se ziskem, jak na jedny neudelam aspon dvanact padesat, tak jedu domu:P
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Příspěvek od Roman620ti » stř úno 27, 2008 14:25

Neblázni... pod zisk 14,50kč nechoď :lol:
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od tobias » stř úno 27, 2008 17:46

Roman620ti píše:Neblázni... pod zisk 14,50kč nechoď :lol:
Vzdyt to bude pro kolegy z klubu, mala snizeni marze me nezabije :D
Kazdopadne dneska sem konecne koupil pripravek na kuzi a napustil celej interier...je to sice prima, ale pri brzdeni padam k pedalum :))
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Příspěvek od Roman620ti » stř úno 27, 2008 18:15

jj je to hezky všechno lesklé, ale strašně potom kluzké, ale je to pro ní důležité. Já jsem si natřel i volant, přece jen dostává pěkně na pr*el :D
Příští čtvrtek hlásej zase jen 3°C :evil: To je na... :evil:
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od tobias » stř úno 27, 2008 19:07

I volant? To může být docela o tlamu :) me stacilo, kdyz sem mel ruce od tech hadru, se kterejma sem to delal a mel sem docela nahnano, abych to cestou nekam nehodil :P
leda potom ridit v rukavicich:) ale pro tu kuzi to je dulezity.

Copak, chtel si vyrazit zase nekam ven?

Jinak se mi desne rozjela ta rez :cry: :cry: :cry: :cry: za mesic se to skoro zdvojnasobilo, takze to budu muset nechat udelat...ale aspon ti dam vedet, jak dopadla barva, jestli je stejna nebo ne..
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Příspěvek od Roman620ti » stř úno 27, 2008 19:41

No byl kluzkej, to neříkám, ale na ten můj důchodcovskej styl jízdy to nevadilo. Jinak by to asi ten promaštěnej volant z rukou lehce vyrvalo :lol:
Ale jó, byl jsem v neděli a super, fakt to strašně jede a nezvykle hodně brzdí :lol: Jel jsem jenom tady po Pardubicích, těším se na cíl sraz, snad výjde.
Rez to je svi*ě a zvlášť, když potřebuješ jezdit každej den a všude je nasolíno. To čůmím, že Ti to tak postoupilo, asi to bylo už uvnitř v dutinách hodně načatý a teď to už jen vylezlo, no. :-( To necháš celej lem vyvařit? Ono pak už bys měl na dalších 10 let pokoj, ale chce to fakt někoho šikovného
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od tobias » stř úno 27, 2008 19:48

:)) no jo, protoze pro tebe to neni tak uplne auto :P

bohuzel, bojim se podivat pod to, abych tam nenasel neco osklivyho...zacinam shanet nejakyho dobryho autoklempire, at to nejak vypada...akorat vubec nemam odhad, kolik to tak muze stat. Jestli se treba nevyplati jeste pockat, kdyz uz se bude delat ta barva.
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Odpovědět