Nefunkční dálkovej ovladač

kremilekcz
Příspěvky: 89
Registrován: pát pro 17, 2010 10:21
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkční dálkovej ovladač

Příspěvek od kremilekcz » úte srp 16, 2016 13:38

J0hny píše:Zámek se dá rozebrat a rozhejbat stavítka... jedno asi zůstalo viset a už se to nehne :roll:
Tak dálkový opraveno vyměnil jsem rezonátor 4 mhz, cena samo 20x menší než doprava a 1000x než nový dálkový http://www.conrad.cz/rezonator-cstls-am ... y-krystaly a dálkový funguje SMOKE:

Ale stejně budu měnit kliku a ten zámek rozhejbu, fakt si zas nechci krát auto :mrgreen:
Jen dotaz na postup jestli už ji někdo měnil : předpokládám že uvolnit kliku, pak zámek dveří, sundat elektromagnet zámku a pak toho ježka s táhly vyndat ze dveří :), ale na té klice u zámku jsou ještě mikrospínače, přechodkami a to je zajištěno segrovkou a nevím jestli to sundat předtím aby se mi nerozletěl ten zámek se stavítkami
Přílohy
IMG_1327.JPG
Umění je se rozhodnout.

Auta: 114 GTI odešlo do věčných lovišt
214 SEI prodáno
620 Ti - turbo T2560R, zadní tlumiče Koni, přední standart Excel-G - KYB + standardní péra, výztuha mezi přední tlumiči, a zadní výztuha horní a dolní, filtr KN v airboxu, budíky tlak turba-oleje,teplota oleje a čerpadlo Walbro 255lph
75 CDT - filtr KN - stále skoro denně v provozu a už ho jen udržuji
620 si - na díly
75 Tourer CDti

Uživatelský avatar
rivka
Příspěvky: 55
Registrován: stř lis 29, 2017 16:53
Bydliště: Brno

Re: Nefunkční dálkovej ovladač

Příspěvek od rivka » ned srp 09, 2020 9:31

Přišel jsem po týdnu k autu (620Ti) a DO centrálu nefunguje. Koupil jsem nové baterie a vyměnil je, pravda, bez koukání do návodu.
Diody blikají, zámky nic. Vytáhl jsem tedy návod a postupoval přesně podle něj, minimálně 3x a pořád nic, diody OK, zámky KO.
Máte nějaký tip nebo s tím budu muset do servisu?
Nijak extra mi to nevadí, klidně budu odemykat klíčem, mám ale rád když vše funguje jak má...
Rover 620Ti, ten červenej, kdysi Romanův :-)

Uživatelský avatar
Keksin
Příspěvky: 3363
Registrován: čtv zář 27, 2007 12:50
Bydliště: jižní Morava

Re: Nefunkční dálkovej ovladač

Příspěvek od Keksin » ned srp 09, 2020 10:07

Odpojil bych na pět minut baterku, třeba se to pak chytne.

Uživatelský avatar
rivka
Příspěvky: 55
Registrován: stř lis 29, 2017 16:53
Bydliště: Brno

Re: Nefunkční dálkovej ovladač

Příspěvek od rivka » ned srp 09, 2020 10:32

Dík, příští neděli vyzkouším.
Rover 620Ti, ten červenej, kdysi Romanův :-)

Odpovědět