Vymena repro

Uživatelský avatar
Big.T
Příspěvky: 234
Registrován: ned led 27, 2008 21:31
Bydliště: Náchodsko
Kontaktovat uživatele:

Vymena repro

Příspěvek od Big.T » ned úno 17, 2008 20:36

Menil jste nekdo repro v R620? Zajimaji me rozmery repro v predu i v zadu (prumer a hloubka) a jak velka pakarna by byla predni repro vymenit, pripadne, zdali bude dopredu potreba podlozky apod.

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Re: Vymena repro

Příspěvek od Roman620ti » ned úno 17, 2008 20:56

Big.T píše:Menil jste nekdo repro v R620? Zajimaji me rozmery repro v predu i v zadu (prumer a hloubka) a jak velka pakarna by byla predni repro vymenit, pripadne, zdali bude dopredu potreba podlozky apod.
Tobě to nestačí, jo? Myslím, že ty originály hrajou hodně pěkně :idea:
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
Big.T
Příspěvky: 234
Registrován: ned led 27, 2008 21:31
Bydliště: Náchodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena repro

Příspěvek od Big.T » ned úno 17, 2008 21:14

Roman620ti píše: Tobě to nestačí, jo? Myslím, že ty originály hrajou hodně pěkně :idea:
Neni to ONO. :wink:

Uživatelský avatar
MOOG
Příspěvky: 172
Registrován: pon zář 17, 2007 5:42
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MOOG » ned úno 17, 2008 23:30

Menil jsem zadni repro, ale jen protoze jeden byl KO. Mam tam 3pasma Panasonic. Vymena v poho za par minut pred barakem 8) :lol:

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Příspěvek od Roman620ti » pon úno 18, 2008 3:04

MOOG píše:Menil jsem zadni repro, ale jen protoze jeden byl KO. Mam tam 3pasma Panasonic. Vymena v poho za par minut pred barakem 8) :lol:
No a přední nebudou taky složité, budeš muset akorát sundat celé čalounění, ale to jsem měl dole a v pohodě.
2x Rover 620ti

Uživatelský avatar
tobias
Příspěvky: 1163
Registrován: úte říj 16, 2007 18:38
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od tobias » pon úno 18, 2008 3:08

roman: jenze ty se nepocitas :) ty si to cely rozebral a slozil hnedka jak si to kouil :lol:


Jinak nezbyva nez souhlasit, ze originalni repro hraje hodne dobre i po deseti letech...do omegy sem koupil pioneery za 2200 jeden a hralo to priblizne stejne...jenom tam chybi subwoofer, ale s tim bych se zase s takovym autem stydel...a na oldies mi to staci :))
prodany Rover 620ti :(
Mercedes 124-300 Coupe
Ochcafka na kazdy den

Uživatelský avatar
Roman620ti
Příspěvky: 3701
Registrován: pon zář 17, 2007 4:58

Příspěvek od Roman620ti » pon úno 18, 2008 3:23

tobias píše:roman: jenze ty se nepocitas :) ty si to cely rozebral a slozil hnedka jak si to kouil :lol:


Jinak nezbyva nez souhlasit, ze originalni repro hraje hodne dobre i po deseti letech...do omegy sem koupil pioneery za 2200 jeden a hralo to priblizne stejne...jenom tam chybi subwoofer, ale s tim bych se zase s takovym autem stydel...a na oldies mi to staci :))
:lol:
To si musela Omega chrochtat. Takovou kvalitku :P
Já jsem v kufru docela dost dlouho tahal tubu a zesík, ale nakonec mě po každé hlasité jízdě začala bolet hlava a měl to stejně na potichu. Když jsem to prodal, nevěřil, jak krásně hrajou jen origo repráky. A ještě mám o pár kilo menší hmotnost :D
2x Rover 620ti

Jaroush
Příspěvky: 37
Registrován: stř říj 10, 2007 20:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena repro

Příspěvek od Jaroush » úte úno 19, 2008 13:24

Zdravim,
v predu do dveri se vleze po mensich upravach 165ka..standartne je tam snad 145mm (v plastove misce) Vejskace na palubku tusim ze cca prumer 40mm ale mozna ze min.....

J.

Uživatelský avatar
Big.T
Příspěvky: 234
Registrován: ned led 27, 2008 21:31
Bydliště: Náchodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena repro

Příspěvek od Big.T » pát úno 22, 2008 13:18

Jaroush píše:Zdravim,
v predu do dveri se vleze po mensich upravach 165ka..standartne je tam snad 145mm (v plastove misce) Vejskace na palubku tusim ze cca prumer 40mm ale mozna ze min.....

J.
145mm, to je najaky atypicky rozmer. Delaji se snad jen 10,13, 16, 16,5 cm. Alespon co vim.

Jaroush
Příspěvky: 37
Registrován: stř říj 10, 2007 20:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena repro

Příspěvek od Jaroush » ned úno 24, 2008 18:23

Proto je tam to slovo SNAD...
je to proste neco kolem toho rozmeru,prislo mi to male,tak tam vlezlo vetsi.....
Celkove sem se ted zastavil na 9ks repro,z toho 4x dvoupasmove:-) bohuzel neznamena kvantita kvalitu:-)
J.

Jaroush
Příspěvky: 37
Registrován: stř říj 10, 2007 20:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena repro

Příspěvek od Jaroush » ned úno 24, 2008 18:27

Jinak k tomu co je atypicke...
setkal sem se i s reproduktory ve tvaru trojuhelniku:-)
Sice je zazita rada prumeru a spousta firem se ji drzi... ale tech atyp. je veelka spousta....
J.

Uživatelský avatar
Big.T
Příspěvky: 234
Registrován: ned led 27, 2008 21:31
Bydliště: Náchodsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Big.T » čtv úno 28, 2008 21:11

Takze jsem dnes provedl vymenu komplet original repro za set Helix Dark Blue 52.1 + 69.1. Se Sonakem CDX GT300 excelentni zvuk. S original repro se to vubec neda srovnavat. Az se udela hezky, tak se dam jeste do vytlumeni prednich dveri a vymenu redukce v zadnim platu. Rozebrani tapecirunku v prednich dverich nebyl zadny problem. Slo to raz dva. Neni v tom zadna zaludnost. Horsi bylo vydolovat zadni original repro. Je tam atipicka redukce na 6x9, s tim se jeste budu muset pohrat. Jeden den jsem jezdil jen s vymenenou levou stranou repro ve dverich a rozdil byl evidentni. Puvodni prava strana jen chrcela. Proste hruza. Jeste jsem neprisel na to, zdali v predu pod oknem jsou montovany original vejskace nebo ne. Pokud ano, tak me asi stejne nehraly a nejak me nejdou oddelat ty krci mrizky. Nerad by jsem je znicil. Vyhybku jsem ve dverich nenasel, tak by me zajimalo, cim je tvorena a kde pripadne je. Netusite nekdo?

Jaroush
Příspěvky: 37
Registrován: stř říj 10, 2007 20:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaroush » stř bře 05, 2008 17:49

mrizka vejskacu se snad normalne vydloubava smerem vzhuru... nic nema tehdenci se ponicit... Ve svem aute sem zadne vejskove repro seriove montovane nemel,ani kabelaz.vse se muselo dodelat....
J.

bignos
Příspěvky: 11
Registrován: stř dub 09, 2008 7:01
Bydliště: Nitra SK

Re: Vymena repro

Příspěvek od bignos » čtv dub 10, 2008 17:12

Zdar, ludia.
Ja vpredu pod oknom vyskace mam a strasne chrcia. Este som sa nedokopal k tomu aby som ich odpojil. Nahodil som si dopredu vyskace vlastne a tie origo musim odpojit.
Skor mam problem ako sa dostanem k zadnym repro. Zhora to asi nepojde. Skumal som to zvnutra kufra a neprisiel som na to. Nerad by som nieco polamal.
618 Si. r.97
Konečne som našiel spriaznené duše aj keď až za hranicami. :-)

Uživatelský avatar
Big.T
Příspěvky: 234
Registrován: ned led 27, 2008 21:31
Bydliště: Náchodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymena repro

Příspěvek od Big.T » pát dub 11, 2008 8:32

bignos píše:Zdar, ludia.
Ja vpredu pod oknom vyskace mam a strasne chrcia. Este som sa nedokopal k tomu aby som ich odpojil. Nahodil som si dopredu vyskace vlastne a tie origo musim odpojit.
Skor mam problem ako sa dostanem k zadnym repro. Zhora to asi nepojde. Skumal som to zvnutra kufra a neprisiel som na to. Nerad by som nieco polamal.
Pokud mas stejne repro jako ja v 620, jako ze si myslim ze ano, tak zadni neni problem vymontovat. Z kufru pouze povilis tri matky na kterych repro (oval) drzi, s reprakem pootocis a pak uz ho jen vyndas smerem nahoru. Vyndava se to i s plastovou redukci. Problem je pouze trochu s calounenim pod oknem. Tam si dej pozor aby jsi si ho moc neponicil. Pred tim samozrejme musis sejmout ochrannou mrizku z horni strany, ale ta jde sejmout jednoduse.
R 620 SD r.v. 1998
www.tomsfoto.xf.cz

Odpovědět