Prestavba

Odpovědět
peter zachar
Příspěvky: 24
Registrován: úte říj 16, 2007 9:37
Bydliště: dubnica n-vahom-

Re: Prestavba

Příspěvek od peter zachar » úte srp 26, 2008 11:29

ahoj zisti si najprv či naša legislativa ti neumožnuje nechat si auto v povodnom stave ,teda s pravostranym riadenim , moj typ je že prestavba sa ekonomicky neoplati....želam ti vela kilometrov a radosti s roverom :D

VIncent
Příspěvky: 17
Registrován: stř led 23, 2008 10:59

Re: Prestavba

Příspěvek od VIncent » stř srp 27, 2008 7:59

...no inak toto by aj mňa zaujímalo teda!

Ruda
Příspěvky: 16
Registrován: stř srp 06, 2008 16:45

Re: Prestavba

Příspěvek od Ruda » stř srp 27, 2008 15:43

Já jsem se jednou přichomítl v servisu když dělali takhle nějakej pětkovej Bavorák a tak jsem je tam trochu vyspovídal. Nepamatuju si detajli, ale stručně vzato a shrnuto je to pěknej pakec a auto by jsi musel dostat snad úplně zadarmo aby se ti to vyplatilo. Potom je taky otázka toho kdo to dělá a jak to udělá. Aby ses po tý pyrystrojce nedočkal toho, že stím budeš mít jen samé závady a problémy. Ještě k tomu bavoráku, na kterej je dost dílů na vrakáči a je to dost ceněný a drahý auto, tak u něho dejme tomu že se to za určitých podmínek vyplatí, ale u Rouvru, které jako ojetý auto koupíš za pár šlupek a ke všemu na něj nejsou úplně dobře k dostání díly to vidím jako nerentabilní. Nevím za kolik jsi ho koupil, ale v já jsem si za 150000,- dovezl z německa 75, r.v. 2002, motor 2 l CDT, auto naprosto v plný palbě i s kůží velkou Navi a TV, originál tažným, tempomatem, el sedačky , klimatronic, chrom. a el. zpětná zrcátka, bufík, automat. převodovka, couvací asistent, zatmavovací zp.zrcátko, atd,.... Auto bylo celkem v pořádku a do běžných oprav včetně jedné zásadnější jsem dal 20000,-. Teď mám auto v naprostám pořádku bez jakékoliv závady a je to šest let starý bomba povožení za 175000,- i s přihlášením. :D

Uživatelský avatar
Heat22
Příspěvky: 94
Registrován: úte čer 24, 2008 19:45
Bydliště: Bratislava

Re:Ruda

Příspěvek od Heat22 » ned zář 07, 2008 10:57

Tak to máš "kliku" ale v každom prípade to bol dobrý kauf. Nech Ti auto vydrží hodne dlho a najazdíš veľa kľudných km. :D

Odpovědět